Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

**fatoş**

:k06: :k06: geçmiş olsun cnm :opucuk: salgın filan var diyorlar ya dikkat et kendine bir iki kaşık bal içine zencefil karabiber ve biraz limon sıkıp ye bronşları açıyormuş bol bol da bitki çayları iç gribe ilaç tesir etmiyor

ponçik

GEçmiş olsun zeyno , belirtiler başlamıştı zaten, demek şifayı kaptın dikkat et kendine dinlenmen lazım

Fatoşum sen nasılsın

Benim bugün acayip uykum var çok yorgun hiisediyorum kendimi, müdüre hanım da sızlayıp duruyor dayanamadım minoset içtim   :y25:

**fatoş**

gtşkler goncam h.g iyiyim hamdolsun sen nasılsın bebeişin artık gitgide büyüyo çalışmanında etkisi vardır yorgunluğunda hamileyken en güzel çözüm evde oturup ayaklarını uzatıp yatmak :k06:mümkünse tabii ben o sorunu çözdüm gibi aslınd atamda emin değilim :icon_scratch:

zen_s

Sağolun kızlar  :opucuk:
Gonca canım sanada geçmiş olsun zeytinyağlı pamuk koysaydın bayağı rahatlatıyor
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ponçik

sabah sıcak su tuttum, krem sürdüm ama bütün gün sandalye tepesinde çok zor  :y25: baskı oluyor nasıl iyileşecek bilmem  :crybaby2: dün iyiyim diyordum ama eve gidip eşofmanlarımı giyince rahatlıktan mıdır nedir sızım sızım sızladı , Allahım nasıl geçecek  :-\

iklima

slm kizlar oglen olmus simdi telefonu elime alinca fatkettim saatler akiyor minisle resmen
goncacim bence dr a gitmelisin yada once kendi dr una danis soylemismiydin ona
dogumdan sonra daha fena oluyor
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

ponçik

Telefonla konuştuk canım krem verdi, sırf bu yüzden normal doğumu düşünmekten vaz mı geçsem diyorum  :laughing7:

ยรlคภ๓คz göภlüm

günaydın bayanlar.. ev hanımlığına iyice alıştım... kayınvalideme kahvaltıya indim, komşularla kahve sefası yaptık...ocakta süt kaynıyor, yoğurt yapacağım... oğluşum birazdan okuldan gelecek birlikte arkadaşıma gideceğiz... bu gün hava da çok güzel..

ponçik

süpersin Ayşe kıskandım yaa  :k06: ama benim de az kaldı  :hello2:
oğluşunla güzel vakit geçirin  :opucuk: burda da hava bugün harika
güneş enerji veriyor  :sunny:

**fatoş**

slmlar kızlar nasılsınız ayşe ohh maşallah keyifler yerinde allah bozmasın goncam sen nasıl oldun geçtimi biraz ağrıların

ponçik

şu saatte iyiyim ama mesai biterken iyice sızlıyor  ::) yine de hergün daha iyi oluyorum sağol  :opucuk:
Sen nasılsın nasıl gidiyor dersler

zen_s

selam Gonca canım nasılsın  :opucuk:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ponçik

Selam Zeynom yeni gördüm sen çıkmışsındır şimdi  :opucuk: benim daha 1 saatim var , eğitim devam ettiği için siteye çok sık giremiyorum
Yarın görüşürüz  :hello:

iklima

uyuyup da uyananlara gunaydin
ben 2 den beri ayaktayim
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

ponçik

günaydın canım , inşallah gündüz meleğin uyur da sen de biraz dinlenme fırsatı bulursun

Ben de gece bir uyuyup bir uyandım bir sürü acayip ruya gördüm , dolayısıyla şuan uykusuz ve yorgun hissediyorum  :sleepy1:
Hava da kapatmış , yağmurlu, iyice efkar bastı  :tongue3: tam evde tembellik yapılacak bir hava var
evde kimse olmayacak, alıcan abur cuburu açacaksın dvd.yi akşama kadar film izle oohhh  :laughing7: hayali bile güzel  :ehi: