27 Nisan , 2024, 17:52:20

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: ponçik - 04 Ocak , 2014, 14:53:40
Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 04 Ocak , 2014, 13:26:13
Kizlar dün cok korktum nst baglarken hemsireler kalp atışını bulamadılar kalp atışı yok ilk kez mi kontrole geliyorsun vs. dediler çok kötü oldum oglum da hic hareket etmedi sonra kalp atışını buldular persembe kontrolüm var tekrar nst ye baglanacak

:-ooo  Oooo çok fena iyi ki tansiyonun çıkmamış korkudan , neyseki yolundaymış herşey ama o korku insana yeter dimi Ayşem , aklına kötü şeyler getirme sağlıkla kavuşacağız inşallah bebişlerimize  :opucuk:
çok korktum sonunda sesini duydum ya rahatladim

Aynurcugum sezarysnfan korkma ben de sezaryan oldum hastanede  hemen ayağa kalktim evde de rahattim. Ben de  önümüzdeki hafta büyük ihtimalle sezaryan olacagim oglusum en az bir hafta beklese bari

iklima

ilkinde o da gaz dedi sonra kalça filmimizin sonucunu göstermek için gittigimizde tekrar söyledim gaz değil kakasiyla alakali poposunda felan çatlak olabilir mi dedim nette okumustum çünkükü dikkatli bakmadiysa baksin diye.çatlak olsa kanama olur dedi.
zinko kakasi içinde yardimci olur dedi.
şimdi bu saat oldu daha yeni yaptı o da ağlaya ağlaya
minisler alışana kadar baya zorunluk çekiyorlar.bu aydan sonra rahatlariz heralde.
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

ponçik

Yeni dünyasına alışamadı galiba, inşallah en yakın zamanda düzene girer, o da rahat eder siz de rahat edersiniz   :opucuk:

Ben bugün daha iyiyim ilaçlar iyi gelmeye başladı , geceleri çok terliyorum sanırım o terle de mikrobu atıyorum, gece en az bir kez mutlaka üzerimi değiştirmem gerekiyor , kızım da iyi çok şükür sadece öksürüğü hafif hafif devam ediyor, balgam da var ama atmayı beceremiyor. Bugün okula göndereceğiz inşallah sıkıntı olmadan akşam olur

zen_s

Slm kızlar naılsınız
ben iyiyim 3 klomen hapımla mutluyum umutluyum sizler ne yapmışsınız baktım Ayşem bayağı bir korku atlatmış şükür sonunda duymuş yaramaz oğlan anneye şakacık yapmış  :aferin:  :k06:
Gonca ve İklima çok geçmiş olsun Allah şifa versin  :amin:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

izemsevi

slm kızlar dogum yaptım cepten yazıyorum maşallah 4250gr dogdu yanımda degil sekeri düsmüs toplu oldugu icin

zen_s

Alıntı yapılan: izemsevi - 06 Ocak , 2014, 13:19:27
slm kızlar dogum yaptım cepten yazıyorum maşallah 4250gr dogdu yanımda degil sekeri düsmüs toplu oldugu icin
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: tontoş bir kızın oldu demek Allaha şükür atlattın canım hayırlı uğurlu olsun gözün aydın  :opucuk: :opucuk:  inşallah şekeri düzelir bir an evvel yanına gelir tontoşun  :amin:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ponçik

Şafaklar sıfırlandıkça sıra bize geliyor hem sevinç hem heyecan hem telaş hepsini birarada yaşıyorum
Sevalcim tekrar gözün aydın  :hello2: çabucak kendine gelir meleğin inşallah değerleri en kısa sürede düzelir  :amin:

makaron

Kızlar kaç gundur gripten kafamı kaldıramıyorum yorgan döşek yatıyorum. Dr sadece parol verdı ama o zaman burun akıntım yoktu ve oksurmuyodum şimdi bogazım daha cok agrıyor burnum akıyor oksuruyorum . Acaba tekrar gıtsem başka bi ilaç verir mi?

zen_s

Alıntı yapılan: makaron - 07 Ocak , 2014, 09:28:06
Kızlar kaç gundur gripten kafamı kaldıramıyorum yorgan döşek yatıyorum. Dr sadece parol verdı ama o zaman burun akıntım yoktu ve oksurmuyodum şimdi bogazım daha cok agrıyor burnum akıyor oksuruyorum . Acaba tekrar gıtsem başka bi ilaç verir mi?
canım geçmiş olsun ıhlamur falan içsen boğazına iyi gelir  :opucuk:

**fatoş**

slmlar nasılsınız kızlar ben epeydir uğrayamıyorum doğumlar yapılmış maşallah rabbim sağlıkla büyütmeyi nasip etsin seval cim

ponçik

Alıntı yapılan: makaron - 07 Ocak , 2014, 09:28:06

Bana aynı şikayetlerden dolayı antibiyotik verdi doktorum, sen iyi ol ki bebeğe hastalık geçmesin aşağılara inerse iyi olmaz dedi  :-\ sen bir ara sor ya da imkanın varsa uğra canım , öksürük çok fena Allah korusun

Fatoşum nerelerdesin sen bakalım  :opucuk:

ponçik

selam şekerler
doğumlar izinler arttıkça sayfayı ziyaretler azaldı  ;D
bende yakında ayrılacağım ama 1,5-2 ayı bulur yine  ;)
bu aralar işyerinin devir işlemleri var , yoğunluk diz boyu
benim yerime de pazartesi günü biri başlayacak, o yanımdayken sayfaya çok fazla giremem
ona işi öğretmek için devamlı dip dibe olacağız muhtemelen  ;D
eeeee sizler neler yapıyorsunuz bakalım  :wave:

zen_s

Selamlar Gonca bende işteyim evet bugün giren hiç yok gibi bişey herkes doğumuyla meşgul hamile kalamayanlarda pek girmiyor stres yüzünden galiba valla sende pek giremezsen burası iyice tatsılaşır bende kaçarım o zaman  :k06:

zen_s

Ben yemeğe çıkıyorum by by  :wave:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Kizlar merhaba. Zeynep ben de sanciyla meşgulüm :) yarin sabah kontrolüm var ne olacagi belli olacak dua edin de oglusum biraz daha beklesin