27 Nisan , 2024, 19:11:07

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

ยรlคภ๓คz göภlüm

hoşgeldin aynur... ben çıkyıyorum bu gün son günüm... öğlen arkadaşlarımla buluşacağım ondan sonra da doktora gideceğim

zen_s

Selam kızlar hayırlı cumalar  :flowers:
Gonca canım çok geçmiş olsun bir an evvel şifanıza kavuşursunuz inşallah  :amin:
Ayşe canım ne güzel artık ev hanımı oluyorsun oğluşlarınla güzel günler geçir iyi haberlerini bekliyoruz her zaman
aslı sanada geçmiş olsun bebişde problem olmadığına sevindim inşallah sende hamileliğinde başka sıkıntı görmezsin sağlıkla alırsın bebeğini kucağına
Aynur merhabalar  :wave:
bana gelince doktordan yeni geldim ilacı 3 e çıkardık eşimin sonuçları gelmedi diye biraz kızdı hafta içi onuda götürcez doktora ayın 13 ünde kontrole gideceğim hayırlısı artık  :amin:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ponçik

sağolun kızlar , ballı zencefilli ıhlamur içiyorum , ateş bastı beni, umarım çoğalmaz  :amin:

Aslıcım dikkat et kendine sen de , bebişin iyi olmasına sevindim  :opucuk:

Ayşecim iyi eğlenceler, doktordan güzel haberler alırsın inşallah

Aynur hoşgeldin  :hello:

ponçik

Zeynocum sana da hayırlı cumalar ve herkese tabi  :hello:

zen_s

Alıntı yapılan: ponçik - 03 Ocak , 2014, 11:32:56
Zeynocum sana da hayırlı cumalar ve herkese tabi  :hello:
:opucuk:  :opucuk:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ยรlคภ๓คz göภlüm

Kizlar oglusumu okuldan alıp kardesi görmeye gidecegiz.

zen_s

Hayırlı haberlerle gel canım inşallah oğluşu öp benim için  :opucuk:

ponçik

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 03 Ocak , 2014, 14:33:03
Kizlar oglusumu okuldan alıp kardesi görmeye gidecegiz.

:hello2: bakalım ne kadar büyümüş tosun paşamız

ยรlคภ๓คz göภlüm

Kizlar kontrolumuz iyi gecti 2900 gr olmus sancim çıktı oglum erkenci dinlenmem gerekiyormus

ponçik

bol bol dinlenmeye çalış canım  :opucuk: bakalım ben de yarın kontrole gideceğim  :flowers:

ยรlคภ๓คz göภlüm

ยรlคภ๓คz göภlüm

Kizlar dün cok korktum nst baglarken hemsireler kalp atışını bulamadılar kalp atışı yok ilk kez mi kontrole geliyorsun vs. dediler çok kötü oldum oglum da hic hareket etmedi sonra kalp atışını buldular persembe kontrolüm var tekrar nst ye baglanacak

ponçik

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 04 Ocak , 2014, 13:26:13
Kizlar dün cok korktum nst baglarken hemsireler kalp atışını bulamadılar kalp atışı yok ilk kez mi kontrole geliyorsun vs. dediler çok kötü oldum oglum da hic hareket etmedi sonra kalp atışını buldular persembe kontrolüm var tekrar nst ye baglanacak

:-ooo  Oooo çok fena iyi ki tansiyonun çıkmamış korkudan , neyseki yolundaymış herşey ama o korku insana yeter dimi Ayşem , aklına kötü şeyler getirme sağlıkla kavuşacağız inşallah bebişlerimize  :opucuk:

izemsevi

slm kızlar bende cuma son kontrole gittim inşallah prensesim 3600 kg doğacak bu arada benimde nstde sancım çıktı doktor sancıların başlamış hissetmiyornmusun dedi bende çok nadir dedim ama sancılarım baya yüksekmiş banada 2gün dinlen yorcak bir şey yapma dedi şimdilik ara ara bunaltıyor ama inşallah pazartesiye kadar bir maceramız olmadan doğuma gideceğiz herkesi öptük iyi geceler canlar

ยรlคภ๓คz göภlüm

Canim masallah bebisin kilosu cok iyi büyük gün yarin Allah yardimcin olsunikiniz de saglikla kavusun birbirinize