28 Nisan , 2024, 15:52:41

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: makaron - 27 Aralık , 2013, 09:25:13
Kızlar günaydın. Dün randevumuz güzel geçti ense kalınlığı diğer ölçümleri hepsi iyi çıktı şükür.

Ancak allahın sopası yok kv geliyo diye fesatlık yaptım. Cinsiyet ıgrenirken bizden başkası olmasın dedim. Eşim trafige takıldı yetişemedi. Ben de eşim olmadan ogrenmek ıstemıyorum dedim. Dr emin misin ogrenmek istemediğine gordum çunku dedi. İstemıyorum dedim. Velhasıl ogrenemedik. Eşim olmadan ogrenmektense hiç öğrenmıyım dedim.

alemsin niye öğrenmedin... ben  ikili taramaya yalnız gitmiştim, iş çıkışı... şimdiden gördüyse acaba erkek mi? bir ay merak edeceksin... :D :D :D

ยรlคภ๓คz göภlüm

zeynepciğim çok geçmiş olsun... evde kas gevşetici bulundurun... eşim de omuzundan rahatsız, fizik tedavisi geçen hafta bitti

zen_s

Bende erkek diye tahmin ettim  :laughing7:
Ayşe canım çok sağol sanada geçmiş olsun kas gevşetici vardı ama işe yaramadı bugün aradım iyiyim dedi inşallah bir daha olmaz  :amin:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ponçik

Günaydın kızlar
benim midem dün yine coştu  :igrenc: gece bir uyandım ki yemek borum alev alev yanıyor , sabah 5.te artık ya istifra edicem ya da şurup içecem diye kalktım, neyse ki şurup içene kadar birşey olmadı ama saat 6.da uyuyup 6,30da alarmla yeniden uyandım şimdi uykusuzum  :sleepy1: anladım ki kalsiyum ilacı bende reflüyü tetikliyor  :-\

Aslıcım ben sana demiştim fesatlıkla murada erilmez diye  :k06: aman sağlıklı olsun da 1 ay daha beklersin , ama Zeynonun dediği gibi şimdiden gördüyse erkek olabilir , çünkü bana gördüm ama söylemiyim belki değildir, içinde kalmasın demişti  :opucuk: kızları net göremiyorlar  :icon_thumright: Allah gönlüne göre versin , bi daha fesatlık yapma  :caca:  :ehi:

ยรlคภ๓คz göภlüm

günaydın gonca geçmiş olsun... ben de geceleri çok sık uyanıyorum... iki gündür erken yatıyorum 23:00 gibi daha iyi oluyor, daha dinlenmiş oluyorum

zen_s

Gonca canım geçmiş olsun  :opucuk: bende uykusuzum sağlık gibisi yok gerçekten Allah sağlığımızı daim etsin hastalara şifalar versin  :amin: Bu mübarek günde dualarımız kabul olsun inşallah bizlerede bebe versin  :amin:  :ehi: :ehi: araya sıkıştırayım belki dua kapım açık olduğu andır
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ponçik

27 Aralık , 2013, 11:07:22 #2631 Son düzenlenme: 27 Aralık , 2013, 11:40:05 ponçik
 :amin:  :amin: Allahım şifa bekleyenlere şifalar, bebe bekleyenlere bebe versin  :k06: doğurmayı bekleyenleri de sağlıkla yavrularına kavuştursun   :hıhı:

zen_s

ยรlคภ๓คz göภlüm

ponçik

Depresyona mı girdim nedir içim de bir sıkıntı bir offlama puflama durumları, Rabbim hayırlara çıkarsın

zen_s

Hormonlardan olmasın  ;D

makaron

Kızlar selam tekrar evet merak ettim ama kocam olmadan içine sinmedi.

Bence de erkek çünkü dr hep bebişimiz diye hitsp ederken dün afacan yaramaz demeye başladı.

ponçik

ponçik

Alıntı yapılan: makaron - 27 Aralık , 2013, 11:52:53
Kızlar selam tekrar evet merak ettim ama kocam olmadan içine sinmedi.

Bence de erkek çünkü dr hep bebişimiz diye hitsp ederken dün afacan yaramaz demeye başladı.

Hakkında hayırlısı olsun canım, eşin ne dedi peki bu duruma, olsun sen öğrenseydin mi dedi, yoksa iyi yapmışsın bi daha ki sefere beraber öğreniriz mi dedi?

mutluluk

aslıcım ben anlamadım dr dan mı cekiniyon