Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

zen_s

:ehi: :ehi: :ehi: Ah bu çocuklar içlerinde ne fırtınalar kopuyor hepsi akıl küpü maşallah  :nazar: :nazar:
Benim oğlum pek umursamıyor kardeş olayını ama olsa eminim sahiplenir sevinir tabi azda olsa kıskanır  ;)
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ponçik

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 26 Aralık , 2013, 13:43:08
Alıntı yapılan: zen_s - 26 Aralık , 2013, 13:37:12
Gonca ne güzel senin kızda paylaşımcı demekki inşallah doğuncada böyle olurlar  :amin: benim eltimin oğlu kardeşini görünce niye bunu getirdiniz ben vardım ya buna ne gerek vardı demiş  :ehi: :ehi:

arkadaşımın da ikizleri olduğunda, oğlu neden bir tane getirmediniz, iki taneye ne gerek var demişti. ben de faturası duruyorsa birini iade edin demiştim :D :D :D

Zeynebin anlattığı komik , senin ki daha da komik  :ehi: güldüm vallahi iyi geldi, Allah da sizi güldürsün  :flowers:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: zen_s - 26 Aralık , 2013, 13:49:16
:ehi: :ehi: :ehi: Ah bu çocuklar içlerinde ne fırtınalar kopuyor hepsi akıl küpü maşallah  :nazar: :nazar:
Benim oğlum pek umursamıyor kardeş olayını ama olsa eminim sahiplenir sevinir tabi azda olsa kıskanır  ;)

sahiplenir canım... benim ki hep kardeş istiyordu...olmayınca belki kardeşim olmaz diyordu. ona dua et, sen melek gibisin duaların kabul olur diyordum. özellikle hamile olduğumu öğrendiğimde ona dua et de kardeşin olsun diye az dua ettirmedim... dualarının kabul olduğunu görsün diye  :D :D :D

zen_s

Gonca canım ne güzel güldüysen ben de Ayşenin anlattığına çok güldüm
Ayşe bende dua et diyorum da bizim ki çok fena işine gelmediğinde tam tersi dua ediyor kızsam hemen inşallah kardeşim olmaz diyor  :-\
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ponçik

zen_s

Aynen kime çektiyse artık ben çocukken safın tekiydim  :ehi: :ehi: aklım ermezdi hinliğe bu kesin babasının tarafına çekti  :ehi:

ponçik

:toothy10: iyi olunca senden kötü olunca babadan  :k06:

zen_s

ponçik

bi fıkra vardı o geldi aklıma
anne biz maymundan mı türedik diyor çocuk, annesi de olur mu canım öyle şey diyor, çocuk da ama babam öyle diyor deyince annesi de o babanın sülalesi yavrum diyor  :toothy10:  :toothy10:

zen_s

ponçik

Bugün de akşam oldu  :hıhı:

ยรlคภ๓คz göภlüm

gonca ama tekrar sabah oldu, işe geldik.. neyse ki bu gün cuma

günaydın millet

zen_s

Günaydın Ayşem nasılsın  :opucuk:
Ben uykusuzum eşim gece çok rahatsızlandı omuzundaki ağrı çoğaldı dörde kadar ayaktaydık  :-\ sonra uyuya kaldı bende uyuyabildim 6 da uyandım  :sleepy1: :sleepy1: Allahtan bugün cuma yarın dinleniriz  :hello2: :hello2: Sağlık olsunda gerisi boş vallahi

makaron

Kızlar günaydın. Dün randevumuz güzel geçti ense kalınlığı diğer ölçümleri hepsi iyi çıktı şükür.

Ancak allahın sopası yok kv geliyo diye fesatlık yaptım. Cinsiyet ıgrenirken bizden başkası olmasın dedim. Eşim trafige takıldı yetişemedi. Ben de eşim olmadan ogrenmek ıstemıyorum dedim. Dr emin misin ogrenmek istemediğine gordum çunku dedi. İstemıyorum dedim. Velhasıl ogrenemedik. Eşim olmadan ogrenmektense hiç öğrenmıyım dedim.

zen_s

Gözün aydın Aslıcığım çok şükür bunu atlattın
sabırlıymışsın valla ben durabilirmiydim bilmiyorum ama insan eşiylede paylaşmak istiyor haklısın zaten sağlıklı olsun da cinsiyetin önemi yok diğer kontrollerde öğrenirsin zaten hayırlısı olsun