Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: zen_s - 21 Kasım , 2013, 09:05:56
Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 21 Kasım , 2013, 09:03:23
çaylarrrrrrr...
zeynep nasılsın?
iyiyim canım sen nasılsın

iyiyim canım. gece uykularıyla yavaş yavaş vedalaşmaya başladım, sık uyanıyorum... hepsinde de nefesim tıkandığı için uyanıyorum. beni bebekli gecelere hazırlıyor sanırsam :ehi: :ehi: :ehi:

arkadaşım doğum yaptı, bebeği geceleri uyumuyormuş... bunların hepsi mi böyle diye soruyor?  ben de bu versiyonların hepsi böyle dedim :k06: :k06:

izemsevi

ben geldim ama heran gidebilirim günaydınn bu arada

zen_s

Evet canım bebeğin dünyaya gelmeden evvel seni kendi isteklerine göre hazırlıyor.Ama dua edelimde gece uyuyan akıllı bebek olsun  :amin: gerçi ilk zamanlar emzirmeydi alt değiştirmeydi ağlamasada uykusuz kalıyor insan
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ponçik

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 21 Kasım , 2013, 09:00:49
günaydın millet  :sunny: :sunny: :sunny:

Hisar Monaco Çay Seti ile kalabalık misafirlerinizi kolayca ağırlayın

Ohhh süpersin Ayşe, misafirperver hatun  :opucuk:
Günaydın hanımlar , az önce gidip tetanoz aşımı oldum, sabah evden çıkmadan söylemesi ayıp  badem yemiştim , eğer aç olsaydım kan da verecektim, kan tahlili için yarın sabah aç karnına tekrar gideceğim
Güzel bir gün olsun buuuuuuuuugüüüüüüüüün   :wav:

zen_s

Alıntı yapılan: izemsevi - 21 Kasım , 2013, 09:22:14
günaydın canım nasılsın
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

**fatoş**

bu sitenin bide anlık sohbet yeri olsa süper olurmuş böyle beklemek sinir bozucu goncacım :suclu:günaydınlarr gün güzel başladı bana bebeişiniz gelsin artık ta evlerde göreyim sizi  :ehi:iki çocuklu bir ev hanımı olaraktan  :k06:

ponçik

O sohbet iletileriyle ilgili daha önce de istekler olmuştu ama sonuç ne oldu hatırlamıyorum  :tongue3:
Evden bu kadar rahat PCye giremem de telefondan takip ederim artıkın  :laughing7:

izemsevi

araziye çıkacağım acayip uykusuzum gece 3.30da ayağıma giren kırampın acısıyla uyandım sonrada hiç uyuyamadım

izemsevi

Alıntı yapılan: zen_s - 21 Kasım , 2013, 09:23:19
Alıntı yapılan: izemsevi - 21 Kasım , 2013, 09:22:14
günaydın canım nasılsın

iyiyim canım sen nasılsın

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: zen_s - 21 Kasım , 2013, 09:22:42
Evet canım bebeğin dünyaya gelmeden evvel seni kendi isteklerine göre hazırlıyor.Ama dua edelimde gece uyuyan akıllı bebek olsun  :amin: gerçi ilk zamanlar emzirmeydi alt değiştirmeydi ağlamasada uykusuz kalıyor insan
olacak o kadar, çok sık uyanmasa ya da gece çok ağlamasa o da yeter

**fatoş**

kızlar ve zeynomm ben gidiyorum hepinizi öpüyorummm  :opucuk: hala iştahlıyken temizliğe başlayım yoksa kalkamıycam bi dhaa temizlkten fırsat bulursam gelirimm hoşçakalın  :wave:

zen_s

:wave: :wave: canım kolay gelsin arada uğra  :opucuk:

ยรlคภ๓คz göภlüm

kolay  gelsin ben de akşam eve gidince temizlik yapmayı düşünüyorum

zen_s

Ayşe bende akşamları temizlik yapmayı hep düşünüyorum bir türlü uygulayamıyorum  :ehi: :ehi:

ยรlคภ๓คz göภlüm

benim de normal de eşim yapıyor süpürge ve yerleri silme  Onun işi ama akşam kursu varmış bana kaldı. akşamları temizlik yapmak daha iyi haftasonuna iş kalmıyor