Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

izemsevi

Alıntı yapılan: ponçik - 20 Kasım , 2013, 16:46:45
Doğum yaptığın hastanedeki doktorun yazıyor canım
yani en azından 7 sene önce öyleydi  :suclu:

goncik ne komik yazmışsın en azından 7 sene önce öyleydi :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

bu arada bende gider görüşürüz :wave:

ponçik

Napiim eskidik artık, şimdi yeniden hamile olunca prosedürleri yeniden öğreniyoruz  ;D
Haydi iyi akşamlar o zaman  :hello:
Ben biraz daha buralardayım  :suclu:

**fatoş**

günaydın hanımlar nasılsınız bugün bi temizlik yapasım var evin altını üstüne getireyim diyorum :ehi: :ehi: sıkıntıdan kendimi temizliğe vurdum :-ooo

ยรlคภ๓คz göภlüm

zen_s

Vallahi hava çok güzel bugün bende evde olsam da camı çerçeveyi silsem iyice diye geçirdim bende seviyorum temizliği
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

zen_s

Günaydın Ayşe çaylarda geldiyse muhabbet koyu olur bugün  :hieyt:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ยรlคภ๓คz göภlüm

çaylarrrrrrr...
zeynep nasılsın?

**fatoş**

kızkıza muhabbete bayılıyorum yaşasın erkeklerin olmadığı bu site :toothy10: :toothy10: :toothy10:feminen bi konuşma oldu sanki :toothy10: :toothy10: ben akşama kadar cnm çıkar heryeri tertemiz yaparım ertesi gün bi bakarsınız sanki hiç temizlik yapılmamış bu evde dersiniz çocuklar sağolsun :-ooo

zen_s

zen_s

Alıntı yapılan: **fatoş** - 21 Kasım , 2013, 09:04:22
kızkıza muhabbete bayılıyorum yaşasın erkeklerin olmadığı bu site :toothy10: :toothy10: :toothy10:feminen bi konuşma oldu sanki :toothy10: :toothy10: ben akşama kadar cnm çıkar heryeri tertemiz yaparım ertesi gün bi bakarsınız sanki hiç temizlik yapılmamış bu evde dersiniz çocuklar sağolsun :-ooo
:ehi: :ehi: çocuğun olduğu evde düzen olmaz bir evde hem çocuk varsa hemde ev düzenliyse o evde sıkıyönetim var demektir

zen_s

çayın yanına ne iyi gider  :hungry:

**fatoş**

Alıntı yapılan: zen_s - 21 Kasım , 2013, 09:07:17
çayın yanına ne iyi gider  :hungry:

dur söyliyimm  :toothy10: :toothy10: :toothy10: sıcacık bi simit poğaça elmalı kurabiye ohh daha nelwer neler  :toothy10: :toothy10:

ยรlคภ๓คz göภlüm

şimdi simit olsa süper olurdu ama sabah kahvaltımı yapıp da geldim

zen_s

evet çayı görünce aklıma mis gibi kokan simit geldi  :hungry:

**fatoş**

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 21 Kasım , 2013, 09:17:03
şimdi simit olsa süper olurdu ama sabah kahvaltımı yapıp da geldim
ayşe cim bende simite bayılırım sabah beyaz peynir simit ve çay üçlüsüne bayılırım ama yiyemiyorum malum diyetteyiz :cildir: