Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

zen_s

Günaydın canım geçmiş olsun  :opucuk: ıhlamur kaynatabilirsin içine elma kabuğuda koy çok iyi geliyor   :D
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

izemsevi

geçmiş olsun canım valla bende 15 günde bir grip oluyorumm ıhlamur limon öyle içiyorum

zen_s

İşteysen çay ocağınız vardır umarım ıhlamur isteyebilirsin birde mandalina falan ye tam grip olmadan güzelim c vitamini yükle kendine
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

nelss

eve gidince yapıym bari
bebeğime bse olmaz deilmi ?

nelss

Alıntı yapılan: zen_s - 19 Eylül , 2013, 11:15:01
İşteysen çay ocağınız vardır umarım ıhlamur isteyebilirsin birde mandalina falan ye tam grip olmadan güzelim c vitamini yükle kendine
mandalina yedim şmdi
Alıntı yapılan: izemsevi - 19 Eylül , 2013, 11:14:44
geçmiş olsun canım valla bende 15 günde bir grip oluyorumm ıhlamur limon öyle içiyorum
ayy kendimim geçtmde bebeğime bse olmaz insallah  :amin:

zen_s

:opucuk: yok tatlım bişey olmaz bende hamileliğimde grip olunca sadece bunu içiyordum gayet iyi geliyor birde dediğim gibi meyve ye bol bol

zen_s

sanada bebeğinede bişey olmasın canım. hamileysen mecbur doğal yola bakacaksın limonlu açık çaylar ıhlamurlar ve meyve sanada bebişine de iyi gelir.

nelss

insallah tatlm eve gidince yapmda ıhlamur midemi kaldırıyor nane limon yapsamda olur dimi

izemsevi

canım benim ilk çocuğumdada 3-4 defa grip oldum bundada hamile kaldığımı ögrendim griptim hala o grip devam ediyor

zen_s

olur tabiki doğal olana  bakacaksın bende nane limonu içemem oldum olası :)

izemsevi

bebeişler ne durumda kızlar

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: zen_s - 19 Eylül , 2013, 11:02:44
teşekkür ederim canım bende iyiyim işteyim. Sen nasılsın bebiş nasıl yaramazlık yapıyor mu  ;D

ben de çalışıyorum, 3 haftalık bir aradan sonra biraz sıkıcı geldi... bebiş de iyi hareket edip duruyor...

kızlar geçmiş olsun ıhlamur içebilirsiniz... nane  çayını da  az için... sıcak suya bal, limon da gribe iyi gelir

nelss

Alıntı yapılan: izemsevi - 19 Eylül , 2013, 11:20:57
canım benim ilk çocuğumdada 3-4 defa grip oldum bundada hamile kaldığımı ögrendim griptim hala o grip devam ediyor
ben bi faranjit atlattım doktor hamilekte hastalığı zor atlatırsn demsti seninde o yüzden geçmiyordun azıck üsüt terle hemen sifayı kapıyorsun iste  :dontknow:

izemsevi

ayşe benim kızda maşallah hareketli yemek işi nasıl gidiyor neleryiyorsun

nelss

Alıntı yapılan: izemsevi - 19 Eylül , 2013, 11:32:50
bebeişler ne durumda kızlar
benim askım 2 kilo  :love9:  :nazar:  33. haftadaym  :basardim: