Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

izemsevi

günyadın ben geldim herkes nerede :director: :director: :director: :director: :director: :director: :director:

nelss

günaydın canım  :sunny:
burdayız biz sen yoksun uzun zamandır

lagrima

selam ne var ne yok hanımlar uzun zamandır yok tum ama bu başlık pek ilerlememiş gene bi polemik cıkmışş ne oluyor yahu neyi alıp veremiyorsunuz.. hadi kalın ssaglıcaklaa

**fatoş**

buraya sanırım kimsecikler uğramıyo neyse bi slm vereyim alan biri olur sanırım  :icon_scratch:

♣ ђคtเςє ♣

nelss

izemsevi

kızlar bende geldim toplanalımmı hadiiiii :director: :director: :director: :director:

izemsevi

günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :director: :director: :director: :director: :director:

ยรlคภ๓คz göภlüm

günaydın canım, nasılsın?

izemsevi

İYİYİM CANIM SEN NASILSIN EPEYDİR görüşemiyoruz bebiş nasıl

ยรlคภ๓คz göภlüm

iyiyim canım, oğluş da iyi geçen hafta kontrole gittik; bu hafta sonu da detaylı ultrasona gireceğiz.inşallah sorunsuz geçer. 400 gr olmuş

zen_s

Madem maksat muhabbet herkese günaydın :opucuk: nasılsınız arkadaşlar  :hieyt: :hieyt:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ยรlคภ๓คz göภlüm

iyiyim canım, sen nasılsın?

zen_s

teşekkür ederim canım bende iyiyim işteyim. Sen nasılsın bebiş nasıl yaramazlık yapıyor mu  ;D
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

nelss

slm kızlar bende geldim hava değisikliği iyi gelmedi grip olcam galiba  :( :(
ilaçta kullanamam ki napim sizce isteym bde  ???