26 Nisan , 2024, 04:17:33

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

FİGENN

günaydın canlar   :opucuk:

mandalinaportakal oh ne güzel son haftana geldin sen devlet memuru musun? 37 oldun sanırım

benimde bu haftayla beraber 3 haftam var iple çekiyorum halbuki evde de sıkılıyorum ama bu sefer oğluşumu beklicem sıkılmam sanırım  :hello2:

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım senin de az kalmış. hayırlısıyla oğluna kavuş.

mandalinaportakal

özel sektördeyim Figen.şaka maka sonuna geldik Allah sağlıkla kavuşmayı nasip etsin  :amin:
ben de çalışmayı sevip evde sıkılanlardanım ama bebiş olunca vakit eğlenceli geçiyor

makaron

Gunaydın kızlar. Grıp oldum evdeyım bebişe geçmese bari

FİGENN

günaydın aslıcım geçmiş olsun, oğluşun nasıl uykusu fln düzene girdi mi  :opucuk:

ยรlคภ๓คz göภlüm

geçmiş olsun canım

makaron

Figencim ne biliyim uykusuz bu çocuk günde 1 saat uyursa seviniyorum. Neden boyle oldu bılmıyorum. Hatayı kendimde arıyorum. Ben beceremedim bu işi. Her seyi denedim ayakta sallamak dahil. Olmuyor uyumuyor

mandalinaportakal

gaz sancıları devam ediyor mu makaron?

makaron

Yok canım şükür gaz sancılarımız bitti aglamalarımız da azaldı ama uykumuz bir türlü düzelmedi. Acaba doymuyomu diyorum. Kilo alımı normal 3. Ayında 800 gr almış ama sürekli emdiği halde boyle acaba istefiği doygunluğa mı ulaşamıyor diyorum

mandalinaportakal

bi ihtimal olabilir canım.ama gelişimi de iyi maşallah.
benim oğlan 5. ayına kadar gazlıydı.ancak o aydan sonra uykuları düzene girmeye başlamıştı.

ยรlคภ๓คz göภlüm

günaydın bayanlar.

mandalinaportakal

günaydın herkese  :wave:

sukeyna

günaydın kızlar, yoğunluk başlamadan bi bakim sayfaya dedim :tongue3:

ยรlคภ๓คz göภlüm

kızlar bizim artık üç dişimiz var

mandalinaportakal

maşallah paşaya güle güle kullansın incilerini