Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: makaron - 23 Eylül , 2014, 11:10:37
Ay yazık kıyamam. Ayse ne zaman döndü oğlun, bizimki 3 aylık hala dönmüyor eşim doktora görürelim diyor. İyice panik baba oldu.
ay hiç hatırlamıyorum canım. ama benim bu oğlan çok hareketli, yoğun bakımdayken kafasını tutabiliyordu. daha erken panik yapmayın, rutin kontrole götürüyorsunuz değil mi?

mandalinaportakal

Alıntı yapılan: makaron - 23 Eylül , 2014, 11:10:37
Ay yazık kıyamam. Ayse ne zaman döndü oğlun, bizimki 3 aylık hala dönmüyor eşim doktora görürelim diyor. İyice panik baba oldu.
senin eşin de benimki gibi.çocuk hapşursa hemen internette doktor tavsiyesi aramaya başlıyor.götürdüğümüz hiçbir doktoru beğenmiyor.sürekli şüpheci.beni de evhamlandırıyor

makaron

Aynen canım gitmediğimiz cocuk doktoru kalmadı en son doçent bulmuş 380 tl muayenesi ona gittik. Ben ki çok panik bi insanım onun yanında rahat kaldım. Bidaha dedim görürmem cocugumu o parayı kuzuma harcarım. Gittim oyun halısı aldım. Bu gittiğimiz 5. Doktordu hesap et cocuk daha 3 aylık

Ayşecim gidiyorux kontrole dr 4 atda doner demişti ama bu internette 3 ay diye gormuş iyice panikledi. Bi dr arkadasın tıp kitabından baktık 5 e kadar donmeli yazıyor, rahatladı biraz

ยรlคภ๓คz göภlüm

ben tesadüf bir doktor buldum. çok beğendik hem ilgili, mütevazi ve gereksiz ilaç vermiyor. bronşolite antibiyotik vermedi  büyük oğlum olduğunda doktoru vermişti. ben de hep tesadüf doktor buluyorum onlar iyi oluyor.  büyük oğlum ikinci kez ameliyat olacağında  iki çocuk cerrahı vardı adını beğendiğime gittik ameliyatı, sonra sünneti hep sorunsuz geçti. bebişi de ona götürdük. çok iyi bir cerrah.  bebek düşünmeye başlayınca tavsiye üzerine doktorlara gittim beğenmedim yine tesadüf bir doktor buldum, süper bir doktordu. hayatımda gördüğüm en iyi, insancıl doktor.

mandalinaportakal

ben soğuk algınlığı gibi basit şeylerde kurum doktorumuza götürüyorum oğlumu.hastane görünce çok korkuyor benimki ağlaya ağlaya bi hal oluyor.ama işyerinde ne olduğunu anlamadan muayenesi bitmiş oluyor.bir de doktor çocuklara çok sevecen yaklaşıyor,şeker-çikolatayla gönlünü alıyor,muhabbet edip dikkatini dağıtıyor çocuk anlamıyor muayene olduğunu

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: makaron - 23 Eylül , 2014, 11:20:43
Aynen canım gitmediğimiz cocuk doktoru kalmadı en son doçent bulmuş 380 tl muayenesi ona gittik. Ben ki çok panik bi insanım onun yanında rahat kaldım. Bidaha dedim görürmem cocugumu o parayı kuzuma harcarım. Gittim oyun halısı aldım. Bu gittiğimiz 5. Doktordu hesap et cocuk daha 3 aylık

Ayşecim gidiyorux kontrole dr 4 atda doner demişti ama bu internette 3 ay diye gormuş iyice panikledi. Bi dr arkadasın tıp kitabından baktık 5 e kadar donmeli yazıyor, rahatladı biraz

aman her çocuk bir mi olur. büyük oğlum bir aylıkken başını tam tutamıyordu bebiş bir haftalıkken tuttu. büyük kırklı iken zıplatabiliyorduk diğeri yapamıyordu.

oğlum sekiz aylık hala emeklemiyor... geri geri gidiyor ama ileri yok :D

mandalinaportakal

benim oğlan 2 günlüktü kafayı dikip bana bakıyordu.bir de sahip çıkamıyordu boynuna kafa sallanıp duruyordu bir öne bir arkaya çok komikti :D dediğin gibi her çocuk bir değil,kimi erken gelişiyor kimi arkadan geliyor.hepsinin bir vakti var.

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: mandalinaportakal - 23 Eylül , 2014, 11:25:02
ben soğuk algınlığı gibi basit şeylerde kurum doktorumuza götürüyorum oğlumu.hastane görünce çok korkuyor benimki ağlaya ağlaya bi hal oluyor.ama işyerinde ne olduğunu anlamadan muayenesi bitmiş oluyor.bir de doktor çocuklara çok sevecen yaklaşıyor,şeker-çikolatayla gönlünü alıyor,muhabbet edip dikkatini dağıtıyor çocuk anlamıyor muayene olduğunu
oğlum da çok ağlıyor. aşıdan dolayı sedyeden korkuyor.

mandalinaportakal

önlüklerinden seçiyorlar doktoru.beyaz önlük gördü mü benimki hastaneyi yıkıyor.

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: mandalinaportakal - 23 Eylül , 2014, 11:39:56
önlüklerinden seçiyorlar doktoru.beyaz önlük gördü mü benimki hastaneyi yıkıyor.

Oğlum küçükken götürdüğüm hastane eve çok yakındı. önünden sık geçerdik. hastanenin önüne gelince beni diğer yöne çekerdi, hastaneye girmeyelim diye.

ยรlคภ๓คz göภlüm

mandalinaportakal

günaydın herkese
nst'ye girdik sancı çıkmadı doktor her şey yolunda dedi  :nazar:

ยรlคภ๓คz göภlüm

gözün aydın. doğum öncesi izninde gez dolaş artık. gerçi ben de hep sancı çıktığı halde pek evde durmamıştım

mandalinaportakal

ben şu halde de dolaşıyorum sürekli  :k06: eşim çok sever gezmeyi, hafta sonları atlarız arabaya plansız, aklımız nereye eserse oraya gideriz  :hello2:

ยรlคภ๓คz göภlüm

en güzeli... bu arada cumaya çok var mı?  :k06: :k06: :k06: