Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

mandalinaportakal

:k06: az kaldı sayılır
doktorda çok yoruluyorum nedense. ya da stres yapıp kendimi kasıyorum, rahatlayınca elim ayağım boşalmış gibi oluyor

ยรlคภ๓คz göภlüm

aynen ister istemez strese giriyorsun. acaba birşey var mı diye. sonunda da rahatlayınca gevsiyorsun hadi baklım az kaldı kızına kavuşmana

mandalinaportakal

inşallah canım son 1 ayımız :basardim:

mandalinaportakal

günaydın hanımlar nasılsınız?

ยรlคภ๓คz göภlüm

günaydın iyiyim sen nasılsın? cumaya kaldı bir gün  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

mandalinaportakal

evet evettt  :muzz: :muzz:
sonra 1 hafta daha çalışıyorum ve finitooo  :hieyt:

ยรlคภ๓คz göภlüm

ohhhh çok güzel.. yorucu ama keyifli günlerin başlayacak   :hello2: :hello2: :hello2:

mandalinaportakal

çok özledim bebek kokusunu.daha 3 sene oldu ama sanki ilk kez gibi heyecanlanıyorum

ยรlคภ๓คz göภlüm

bebek kokusu en güzel koku. sabah oğluşumu kokladım. ikinci de olsa insan ilk gibi heyecanlanıyor ama doğumdan sonra birinciye göre çok daha rahat oluyorsun ve çok çabuk toparlanıyorsun.

mandalinaportakal

inş öyle olur.kendime güveniyorum,ilkinde yaşadığım tecrübesizlikleri,panikleri yaşamayacağım  :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

aynen yaşamazsın, sen rahat olunca o da rahat oluyor.  o zamanları düşününce ne  gereksiz panik yapmışım diyorum. aman hasta olmasın diye üzerine titredim, o da inadına hep hasta oldu. bu bebişde  o kadar üstüne düşmedim çok şükür hastalanmadı en son bir bronşolit oldu o da çok önemli değil, hafif dedi doktoru

mandalinaportakal

darısı başıma.umarım kolay bir bebek olur kızım.gerçi oğlum çok zordu,çok gazlıydı.ve tek başıma baktım aylarca.iyi bile altından kalktım aslında.aferin bana  ;D

ยรlคภ๓คz göภlüm

aynen oğlum da inanılmaz zor bir bebekti, gerçi rahatsız olduğu için sıkıntılıymış doktor geç farketti hatta onlar  görmedi  ben söyleyince farkettiler.  yavrum hiç uyumazdı, keyifsizdi. ameliyat olunca kendine gelmişti. gerçekten bebek büyüttüğümü ikinci bebekte anladım. hayattan hiç kopmadım. rahatça gezdim, oğlumla da ilgilendim, tatile bile gittim. büyük oğlumla  bebekliğinde tatili hayal bile edemezdim

mandalinaportakal

aynen.oğlumla avm'ye gitmeye bile korkardım.bir başlardı avazı çıktığınca ağlamaya,apar topar geri dönerdik eve.kan ter içinde kalırdım.niye o kadar stres yapmışım bilmiyorum aslında.insan geriye dönüp düşündüğünde anlam veremiyor bazı şeylere.kaç kez tatil planı yaptık ama hepsi boşa çıktı.inş bunda izinli olduğum zamanları değerlendiricem.bol bol gezip dinlenicem

ยรlคภ๓คz göภlüm

en iyisi. sosyal hayattan kopmazsan da bebişine o kadar iyi bakıyorsun, enerjin çok oluyor.  bebişim de bir avm yi hiç sevmiyor özellikle restorant kısmını. o avm de bir uğultu var, ondan inanılmaz rahatsız oluyor, ağlamaya başlıyor. onun dışındaki avm'lerde sorun yok.