29 Nisan , 2024, 20:14:46

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

oğlumuz oluyor:)

Başlatan mehtap0753, 14 Nisan , 2013, 23:01:55

« önceki - sonraki »

aşkitoom

Alıntı yapılan: mehtap0753 - 19 Nisan , 2013, 14:04:27
Alıntı yapılan: aşkitoom - 19 Nisan , 2013, 13:55:04
cnm bende çok heyecanlandım,bize ne zaman haber vercen. :love9:

en geç akşam saat 22:00 de haber veririm cnm olumlu olumsuz  :occasion5:

inş cnm :amin:

mehtap0753

canlarım ben çıkıyorum şirketten akşam yazıcam size hayırlı haberlerle dönerim inş.kısmet çok öpüyorum sizi.Bu arada hala kasık ağrılarım devam ediyo pedle dolaşıyorum olucam diye :icon_scratch:

masal12

mehtapcım çatlattın bizi meraktan ınş hayırlı haberle gel sabırsızlıkla bekliyorum tatlım :love9:

makaron

Kotu bisey olsa aglayarak gelirdi simdiye kadar. Belli ki kutlamalarda...

ayse_etiskenece

ayyyyyyyyyyy inş..bugün güzel haberini alırız canımmmmmmm :occasion16: :occasion16:

mehtap0753

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: mehtap0753 - 19 Nisan , 2013, 21:29:04
Kizlarr hamileyimmmm :)
hayirli olsun Rabbim sagliklan kucagina almayi nasip etsin  :nazar: :nazar: :opucuk: :opucuk: bende belki yazmisin diye bakim dedim güzel haber aldik  :nazar: :nazar:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

sfy2357

bugün nihayet güzel haber aldım hayırlı uğurlu olsun çok sevindim senin adına Rabbim kucağına almayı nasip etsin

özlem0609

:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: hayırlı olsun canım,yazamasamda takıp edıyodum senı,cok sevındım,rabbım saglıklı sorunsuz gebelık gecırmenı nasıp etsın :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

muhribe

Canim pek.muhabbetimiz.olmadi.ama.senin icin kac kez girdim.bu gece
hayirli ugurlu olsun  :nazar: :muzz: :hello2: :hieyt: :hieyt: :flowers: :love7:

makaron

Mehtap canim hayirli ugurlu olsun ne kadar sevindim anlatamam. Allah tamamina erdirsin

ayse_etiskenece

CANIM BENİM RABBİM SONUNA KADAR DEVAM ETTİRSİN İNİ..SAĞLIKLA KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN...HAYIRLI OLSUN..ÇOK ÇOK SEVİNDİMMMMMMMMMM :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:
BİZE DE DUA ET OLURMU

CAN TANEM

Canım hayırlı uğurlu olsun inşallah meleğin :nazar: :love9: :amin:

Hamile oldugunu hissediyordum zaten Rabbim tamamına erdirsin insallah  :amin: :nazar:

emell

Alıntı yapılan: mehtap0753 - 19 Nisan , 2013, 21:29:04
Kizlarr hamileyimmmm :)
:nazar: :nazar: :nazar: :igrenc: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: maşalalhhhh Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsinn çokk sevindim ama tahminlerimde bende yanılmadım :opucuk:

nazlıyarim

:flowers: çok sevindim canım benim  :muzz: allahım daim eylesin :muzz: kucağına aldığın günleride göstersin inşallah çok tebrik ediyorum sizi  :nazar: darısı bizlerin başına inşallah  :amin:
BENİM HALA UMUDUM VAR...