oğlumuz oluyor:)

Başlatan mehtap0753, 14 Nisan , 2013, 23:01:55

« önceki - sonraki »

ayy

mehtabımm kuzumm inşallah meleğin geldi canım stres yapma :amin: :amin: :amin:
benm 9 senedir gördüğüm negatifleri saysaydım aklın şaşardı.ama bak haziran daki tüp tedavim için nasıl heycanlıyımm ..negatifler geride kaldı inşallah :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:

mehtap0753

Alıntı yapılan: AYŞE TEYZE - 15 Nisan , 2013, 14:19:38
benm 9 senedir gördüğüm negatifleri saysaydım aklın şaşardı.ama bak haziran daki tüp tedavim için nasıl heycanlıyımm ..negatifler geride kaldı inşallah :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:

AY HADİ BAKALIM CNM YA TÜP BEBEKLE GELİR MİNİĞİN RABBİM SENİNDE YÜZÜNÜ GÜLDÜRSÜN İNŞŞŞ  :amin:ARKADAŞIM BENİM OLMAZSA BENDE TÜP BEBEK YAPTIRICAM BAKALIM ARTIK YOK YOK MORELİMİZ İYİ HEPİMİZİN BEBEİŞLERİ OLUCAKKK :hello2:

ayy

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
inşallah senin gerek kalmaycak kuzum :amin: :amin: :amin:
hep pozitif ol :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :love9: :love9: :love9:

masal12

mehtapcımm hayırlı guzel haberını bende sabırsızlıkla bekliyorum bu aykı belirtilerini düşününce sanki bana varmış gibi geliyor bakalım ınş düşündüğümüz gibi olur :amin: :amin:

emell

Allahım hayrlı haberlerini vermeni nasip etsin canım benim hiçç ümidini yitirme  :opucuk:

ayse_etiskenece

Alıntı yapılan: AYŞE TEYZE - 15 Nisan , 2013, 14:19:38
inşşşşşşşş mehtapcım..bbeiş gelmiştir..ayşecim senide sabırsızlıkal bekliyorum rabbim ahyırlı haberlerini duymayı nasip etsin :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

ayy

:amin: :amin: :amin: :amin:
inşallah ayşecim hepimizin meleği daha bekletmeden sağlıcakla gelir :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

mehtap0753

kaldı  2 gün  :occasion5: :occasion5: :occasion5: benim gibi gün sayan varmı :D :D

ยรlคภ๓คz göภlüm

hadi bakalım inşallah 2 gün sonra güzel haberler alırsın

mehtap0753

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 17 Nisan , 2013, 12:15:00
hadi bakalım inşallah 2 gün sonra güzel haberler alırsın

inşşş cnm arkadaşım Allah razı olsun hepimizin gönlüne göre versinnn :amin:

ツgöçmen_54 ツ

sende benim gibi çok sabırsızsan gebelik testi yapabilirsin mehtapcım.ben iğnenin 14.günü yapmıştım (normalde 17-18.gün test günü ) silik çıkmıştı  aynı gün kandada çıkmıştı.  ;) darısı senin başına inşallah  :amin: :amin:

ayy

kuzumm sona geldin çok şükür.bebeğinin müjdesini vermeye az kaldı inşallah :amin: :amin: :amin: :opucuk:

makaron

mehtap seni etkilemek istemem ama arkadaşlar hislerimin kuvvetli olduğunu soyler. Güzel elektrik alıyorum :)

ツgöçmen_54 ツ

Alıntı yapılan: makaron - 17 Nisan , 2013, 13:22:12
mehtap seni etkilemek istemem ama arkadaşlar hislerimin kuvvetli olduğunu soyler. Güzel elektrik alıyorum :)

nedense aynı şekilde hissediyorum.ama umut aşılamak istemediğim için dile getirmedim  :)

masal12

bende güzel haber alcagımızı düşünüyorum hayırlısıyla inş :amin: