29 Nisan , 2024, 20:03:53

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

oğlumuz oluyor:)

Başlatan mehtap0753, 14 Nisan , 2013, 23:01:55

« önceki - sonraki »

suzannn

Tebrik ederim cnm hayirlisiyla kucagina aldigin gunleride goruruz insallah

Rabbim cumlemize nasip etsin insallah

ยรlคภ๓คz göภlüm

tebrikler canım... inşallah sağlıkla kucağına alırsın

mehtap0753

kızlar cumartesi keseyi görebilirmiyiz acaba 18 mart en son adet tarihimdi biliyosunuz 2. aşılamamda tuttu:)5 haftalığı geçiyor şu anda değilmi bu cumartesi dr çağardı keseyi görürmüyüz acaba değerim 353 tü bu arada 19/04 de test yapmıştım.ama hiç mide bulantısı gögüs şişmesi olmadı sadece kasıklarda arada giren ağrılar var hafif hiç bişey anlayamıyorum görmedende inanamıycam heralde:)ne düşünüyosunuz kızlar bu durumda  :dontknow:

Aşkk

inş göreceksin canım  :amin: 6.hafta da da kalp atışını duyacaksın  :love9: :love9: :love9:
şuan belirtilere takılma bende de dediklerin olmamıştı sadece adet olacakmışım gibi kasıklarıma ağrı giriyordu inş  güzel haberlerle geleceksin  :amin:  :opucuk:

mehtap0753

kızlar  bugün dr gittim bebişim 7 mm:) keseyı gördük herşey yolunda dedi dr 10 gün sonra gel dedi kalp atışlarını duyucaz inş dedi bende 18 mart en son adet günüm hep 5 haftalık falan diye hesaplıyordum dr a söyledim niye 4 haftalık gözüküyor sounmu var diye hayır dedi bu değişir bunu düşünme herşey yolunda dedi ama yinede sizle paylaşmak istedim:)

destina06

gözün aydın canım :hello2: :hello2: :hello2: tebrik ederim canım sevimdim Allah tamamına erdirsin :amin: :amin:

mehtap0753

Alıntı yapılan: destina06 - 27 Nisan , 2013, 16:42:49
gözün aydın canım :hello2: :hello2: :hello2: tebrik ederim canım sevimdim Allah tamamına erdirsin :amin: :amin:

saol cnm ALLAH razı olsun nerde varsa isteyenlere versin inş yüce rabbim.Bu duyguyu yaşatsın. :amin: :amin:

sudenaz85

çok sevindim canım :nazar: :nazar: şimdi keseyi gördün sıra kalp atışına geliyo hepsinde ayrı bi heycan ve korku oluyo acaba duyacakmıyım kalbi atıyomu diye ama hiç stres olma biz 6.ayımızdayız hala dr.a giderken acaba oluyoruz herkes oluyo birde kendini çok dinleme ozaman insan kötü şeyler düşünüyo allahım sağsağlim kucağımıza almayı nasip etsin tez zamanda olmayanlarada nasip etsin(şule,ayşem,ayşecik,canan) :amin: :amin:

kuzucuk

gözün aydın canım,tebrik ederim  :nazar:  :nazar:  :nazar:

aşkitoom

Allah tamamına erdirsin kuzum,kucağına almak nasip olur inş.bizlere dua et :amin:

ayy

gözün aydın kuzum :hello2: :hello2: :hello2: :nazar: :nazar: :nazar:
düşünme başka şeyler :opucuk: :opucuk: :opucuk:
sudem :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:

mehtap0753

kızlar hepinize çok çok teşekkr ederimmmm bana çok moral oluyorsunuz tüm isteyen bekleyen arkadaşlarımada dua ediyorum inş :amin: :amin: :amin:SİZİ Çok seviyorummm :) :opucuk:

sfy2357

mehtap0753

çok saol cnm:)bir an önce kalp atışlarınıda duysam rahatlıcaz.biraz önce bir hapşurdum yerinden oynadı sanki odüm koptu:( bişey olmaz dimi kızlar 9 mayısta kalp atışarını duyarım dimi ne zormuş böyle beklemek rabbim korusun herkesi :amin:

nelss

Alıntı yapılan: mehtap0753 - 02 Mayıs , 2013, 12:56:22
çok saol cnm:)bir an önce kalp atışlarınıda duysam rahatlıcaz.biraz önce bir hapşurdum yerinden oynadı sanki odüm koptu:( bişey olmaz dimi kızlar 9 mayısta kalp atışarını duyarım dimi ne zormuş böyle beklemek rabbim korusun herkesi :amin:
Hayırlı olsun Allah isteyen herkese nasip etsin :)  :amin:  biraz daha büyüsün ozaman daha heycanlı oluyor insan emin ol :)  hapşrmadn bse olmaz ama kasıklarmda ağrı oluyor bazen benim.