makaron(aslı) kuzumun kuzucuğu sürpriz yapmış çok şükür:)))

Başlatan ayy, 26 Mart , 2013, 14:32:18

« önceki - sonraki »

ayy

:nazar: :nazar: :nazar:CANIM BENİMM TEBRİKLERRRRRRR :nazar: :nazar: :nazar:RABBİM SAĞLICAKLA KUCAGINA ALMAYIDA NASİP ETSİN İNŞALLAHHHH :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

KIZLAR ASLIMIN KUZUSU SÜRPRİZ YAPTI ANNESİNE  :director: :director: :director: :director: :director: :director: :director: :director: :director: :director: :director: :director: :director: :director: :director:
TOPLAŞIN ASLIMI KUTLAYINNNN BAKEMMMM :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :wav: :wav: :wav: :wav:

destina06

:flowers: :flowers: :flowers: tebrikler aslıcım :nazar: Allah tamamına erdirsin  :amin: :amin: hadi bakem bizlere de dua et :amin: :amin: :opucuk:

kelebegimm

Aaaaa cok sevindim Rabbim tamamına erdirsin :amin:
Kucagina aldığın gunleride gostersin :amin: :amin:

]

...ŞehzadEfe...

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: tebrik ederim sag salim kucagına almayı nasip etsin allah  :amin: :amin: :amin: :amin:

allahım sanada nasip etsin ayşemmm  :opucuk: :opucuk:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

ayy

inşallah kuşumm inşallahh :amin: :amin: :amin:
kendim gibi sevindim aslımada :nazar: :nazar:
çok zor günler geçirdi geçirdiği ayda bebişi geldiiii.rabbim sen ne büyüksün binlerce kez şükür sana :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Tebrikler canım... İnşallah sağlıkla kucağına alırsın

almila__

:wav:  :wav:  :wav:  :wav:  :wav:  :wav:  :wav:  :wav:  :wav:  :wav:  :wav:  :wav:
:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
:flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:  :hieyt: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
tebrikleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrr
gözünaydıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııınnnnnnn

Allah tamamına erdirsin canım
güzel sağlıklı keyifli bi hamilelik geçirirsin inşallahhh

masal12

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: : :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

ağlıycam şimdi mutluluktan kızlar inanamıyorumm allah iştee o kadar büyük ki...

çok şükür oldu sonunda.....
:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

masal12

şuanda buraya o kadar cok sey yazmak ıstıyorum ki sanki kendim hamileymişim gibi oldummm...

çok ama çok sevindimmmmmmmm allah saglıkla kucagına almayı nasip etsin...

yarabbim kocasıyla saglıkla mutlulukla büyütsünler bebişlerini....

aslııııııııııııııııııııııııııı canım arkadasımmmm cok tebrık ederım...

:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Allahım o üzüntü dolu günlerden sonra hepsini unutturacak hediyesini gönderdi

Balböceği

Ay çok güzel haber çok sevindim Rabbim tamamına erdirsin  :amin: :hello2:

Hayırlı uğurlu olsun  :amin:

İçimden erkek geçti bunuda yazayım  :ehi:

elfo

çok sevindim Allah tamamına erdirsin yaşadığı sıkıntılar inş. bu bebekle son bulsun  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

CAN TANEM

:love9: :love9: Aaaa çok sevindim günüm geçti diyordu benimde içime doğmustu sanki öyle hissetmistim simdi haberi duyunca çok sevindim rabbim tamamına erdirsin insallah  :amin: :amin: :nazar: :nazar: :love9: :love9:

nazlıyarim

ANAAAM ANAAAM ÇOK SEVİNDİM  :y25: gözlerim doldu sevinçten allahım sorunsuz bir gebelik yaşatsın sana inşallah kucağına aldığın günleride görürsün maşallah çok tebrik ediyorum sizi  :flowers:
BENİM HALA UMUDUM VAR...