makaron(aslı) kuzumun kuzucuğu sürpriz yapmış çok şükür:)))

Başlatan ayy, 26 Mart , 2013, 14:32:18

« önceki - sonraki »

emell

:nazar:  süperrrr maşallah Allahım nelere kadirrr çok şükür maşallahh

makaron

Kizlar simdi bilgisayar basina oturabildim. Hepinize tek tek tesekkur ederim. Beni kendinizle bir tuttunuz.  Cok karisik duygular icindeyim. Ruyada gibiyim. Gerci doktorla gorustum. Kesin bisey icin erken dedi. Randevu aldim. Aysem bana demisti ki oyle cok sevinirsin ki Allaha nasil sukredecegini bilemezdin. Aynen oyleyim brnde. Sizlerden de Allah bin kere razi olsun. En kisa zamanda sizlere de nasip etsin. Ben tedavi olmiycam diye karar vermisken kendiliginden oluverdi iste ;)))

~ERVA~

Rabbim yüzüne güldü almak tamamına erdirsin  :amin:kuçağına aldığın Günü'de götürüz inş :amin:

ayy

:nazar: :nazar: :nazar:canım benim bak rabbim o dolu hazinesinden sana bebiş gönderdi.inşallahta sağlıcakla alırsın kucağına.hadi kuranıda öğrendim bol bol oku dua et. :love9: :love9: :love9:
bebişin hep senle olsun kuzum :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :nazar: :nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

hayirli olsun Rabbim kucagina almayi nasip etsin  :amin: :amin: :nazar: :nazar: darisi bekleyenlerin basina  :amin:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

özlem0609

canım gozunaydın,cok guzel bı haber bu,sorunsuz bı hamılelık gecırırsın inş,Rabbım ısteyen butun arkadaslara bu duyguyu yasamayı nasıp etsın :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

mehtap0753

Alıntı yapılan: makaron - 26 Mart , 2013, 18:16:25
Kizlar simdi bilgisayar basina oturabildim. Hepinize tek tek tesekkur ederim. Beni kendinizle bir tuttunuz.  Cok karisik duygular icindeyim. Ruyada gibiyim. Gerci doktorla gorustum. Kesin bisey icin erken dedi. Randevu aldim. Aysem bana demisti ki oyle cok sevinirsin ki Allaha nasil sukredecegini bilemezdin. Aynen oyleyim brnde. Sizlerden de Allah bin kere razi olsun. En kisa zamanda sizlere de nasip etsin. Ben tedavi olmiycam diye karar vermisken kendiliginden oluverdi iste ;)))

cnm arkadaşım ben nasıl kaçırdım bu habaeri ya valla özeldende yazdım sana :)cnm Allah yuvanı hep mutlu etsin eşine ve sana ve bebişinize saşlıklı ömürler versin cnm arkdaşaım kendim olmuş kadar sevindim valla:):): yupppiiiiiiiiiiiiii :hello2: :hello2: :hello2:

makaron

Kızlar günaydın, iş yerinde bazı ters durumlar var, fazla bilgisayar başında olamıyorum. ama aklım hep burda. hepiniz tek tek teşekkür ederim. daha cok küçük olduğundan kimseye soylemedik. sadece siz biliyorsunuz. dr da keseyi görmeden kesin konuşmamak lazım dedi. Bakalım hakkımızda hayırlısı inşallah. Hepinize duacıyım.

Bu ay bana dua eden cok olmuştu. ayşe özellikle salatı tefriciye duasi yaparken bebek te istedim demişti. ah keşke diye iç geçirmiştim. oyle umutsuzdum ki tedavi işini bile bırakmıştım. hatta mehtap mesaj atıp duruyodu git şu doktora tedaviye başla diye. armagan da oyle. Ben de sizlere dua ediyorum.

ayy

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
aslıcım kuzum :opucuk: :opucuk: :opucuk:
evet şimdi minnak bebişin belliki dr un alttanda bakmak istememiş olsun haftaya görürüsün bebişini. :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
yuvanızdan huzur sağlık mutluluk hiç eksik olmasın bundan sonra kuzum :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :love9: :love9: :love9: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: makaron - 28 Mart , 2013, 11:57:22
Kızlar günaydın, iş yerinde bazı ters durumlar var, fazla bilgisayar başında olamıyorum. ama aklım hep burda. hepiniz tek tek teşekkür ederim. daha cok küçük olduğundan kimseye soylemedik. sadece siz biliyorsunuz. dr da keseyi görmeden kesin konuşmamak lazım dedi. Bakalım hakkımızda hayırlısı inşallah. Hepinize duacıyım.

Bu ay bana dua eden cok olmuştu. ayşe özellikle salatı tefriciye duasi yaparken bebek te istedim demişti. ah keşke diye iç geçirmiştim. oyle umutsuzdum ki tedavi işini bile bırakmıştım. hatta mehtap mesaj atıp duruyodu git şu doktora tedaviye başla diye. armagan da oyle. Ben de sizlere dua ediyorum.
dimi ben bebek için de dua ettim deyince çok umutsuz konuşmuştun... kaderimizde ne olduğunun bilemiyoruz... ben de acaba kaderimde bebek var mı diye düşünüyorum

FİGENN

Çok güzel bi haber Allah tamamına erdirsin sağlıklı uzun ömürlü hayırlı evlat nasip etsin inşallah  :amin:   :hello2:

--elif--

makaron

FİGENN

doktora gittin mi aslı, düşükle ilgili değildir belki   :amin: