29 Nisan , 2024, 04:13:35

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ne diyim neyleyim yine olmadı :(

Başlatan ayşecik85, 15 Şubat , 2013, 13:15:47

« önceki - sonraki »

ayşecik85

Alıntı yapılan: asuman1981 - 16 Şubat , 2013, 22:24:52
CANIM BENİM DEYİL YAKIN ARKADAŞIMIN  2 TÜP BEBEK DENEMESİ YAPILDI VS NE YAPTILARSA OLMADI 7 YIL SONRA KENDİ KENDİNE OLDU UMUDUNU KAYBETME SAKIN
PEKİ SENİN NE ZAMANDIR OLMUYOR
,

2.5 seneyi geçiyor canım artık önce bişi yok deiler rahim filmi çektirdim tüpler tıkalı gibi dediler aralıkda laparoskobi ve histeroskobi oldum tüpü açtılar miyom varmıs onu aldılar doktor 3 ay zaman verdi 2 ay doldu 3. aya olur mu bilmiyorum bu arada klomen ve ovitrelle de kullandım geçen yılda kullanmıştım bu sebepten umudum yok canım  :y25: :y25:

ayşecik85

bu ayda olmazsa ne süreç bekliyo bilmiyorum çok zor yaaaaa  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

asuman1981

CANIM YA ÜZÜLME GÖNLÜNÜ FERAH TUT ARKADAŞIN DA TÜPLER KAPALI DEDİLER ASLA OLMAZ DEDİLER  EN SON İSTANBULDA DK UMUDUNU TAMAMEN KES DEDİ  AMA O İNATLA OLACAK  BİLİYORUM DEDİ 2 YIL ÖNCE ECRİN  3 HAFTA ÖNCEDE ÖMERİMİZ GELDİ DÜNYAYA ŞÜKÜRLER OLSUN ALLAHA  :amin: :amin:
,ALLAH SANADA NASİB EDER İNŞ :amin:UMUTDUNU KAYBETME  OLUR İNŞ :amin:

ayşecik85

Alıntı yapılan: asuman1981 - 17 Şubat , 2013, 00:13:36
CANIM YA ÜZÜLME GÖNLÜNÜ FERAH TUT ARKADAŞIN DA TÜPLER KAPALI DEDİLER ASLA OLMAZ DEDİLER  EN SON İSTANBULDA DK UMUDUNU TAMAMEN KES DEDİ  AMA O İNATLA OLACAK  BİLİYORUM DEDİ 2 YIL ÖNCE ECRİN  3 HAFTA ÖNCEDE ÖMERİMİZ GELDİ DÜNYAYA ŞÜKÜRLER OLSUN ALLAHA  :amin: :amin:
,ALLAH SANADA NASİB EDER İNŞ :amin:UMUTDUNU KAYBETME  OLUR İNŞ :amin:

maşşallah ne güzel canım Rabbim bizlere de bir an önce nasip eder inşaallah  :amin: :amin:

karabiber

merhaba aranıza yeni katılıyorum ne yazacagımı bıle bılmıyorum yazılarınızı okudum cok ilgimi cektı bende 2,5 senedir evliyim gitmedigim dr kalmadı ama yinede olmuyor yumurta tembelligi varmıs bende ama gebe kalmaya engel degıl dıyor doktorlar beklemekten baska caremiz yok ama cok cok sabırsızlanıyor ve cook istiyrm ben de anne olmak allahım kımsenın dualarını bosa cevırmesın.