29 Nisan , 2024, 08:22:17

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ne diyim neyleyim yine olmadı :(

Başlatan ayşecik85, 15 Şubat , 2013, 13:15:47

« önceki - sonraki »

ayşecik85

geldi bugün yine kırmızılar  :y25: :y25: :y25:
Allahım isyanda değilim acaba bende hamile olup anne olabilecek miyim yavrum anne diye seslenecek mi bana, baba akşama çikolata getir diyecek mi babasına?
Rabbim gücümüz azalmadan sen kavustur bizi yavrularımıza bize de anne baba olmayı hayırlısı ile nasip eyle bir an önce  :amin: :amin: :amin:

ayy

tabikide olacak kuzum sadece en güzel zamanı bekliyor bebişler :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
inşallah o zaman bu ay olsun ayşecim :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

ayy

ayşecim sana 22 şubat yazmışız listede neden bukadar eken geldi kırmızılar kuzum.bi dr gitsen 3.günü bide  yumurtlamanı takip etse adam gibi.çok eren gelmiş çünkü :sad1: :sad1: :dontknow: :dontknow: :dontknow:

ayşecik85

inşaallah Ayşem inşaallah beklemekten başka care yok Allah büyük

ayşecik85

masal12

aynı şeyi bende düşünüyorum ama canım o da kesin değil ki...

biraz daha bekleyip dua edelim ve kafamızdan atalımmm....

ayy

tüp müü bilemiyorum kuzum yaaa biraz dahamı deneseniz  :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:

ayşecik85

Alıntı yapılan: ﻪկկ ❤ ☾ - 16 Şubat , 2013, 02:17:16
tüp müü bilemiyorum kuzum yaaa biraz dahamı deneseniz  :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:

bende bilemiyorum ayşem bi care bi çıkar yol arıyorum  :y25: :y25:

BurcuÇ

:y25: :y25: benım olmıcak ama sizin olur ınsallah  :y25: :y25:

ayy

böyle konuştugunu görmeyim duymayım bidaahaaa :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca:
elbetteki oacak kuzum zamanı geldiğinde sabırlı olmalıyız :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

ayşecik85

Alıntı yapılan: BurcuÇ - 16 Şubat , 2013, 12:43:08
:y25: :y25: benım olmıcak ama sizin olur ınsallah  :y25: :y25:

ben de benim olmucak diye düşünüyorum  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

dgunes

asla umudumuzu yitirmemeliyiz anne olmak isteyen herkes çoğu kez umutsuzluğa kapılıyor her ay aynı acı aynı hayal kırıklığı ama ertesi gün gelecek ay için umutlarımız yeşermiyormu Allah'ın izniyle inşallah hepimizin olucak ben inanıyorum pazartesi yumurtalarım toplanacak ve bu üçüncü tüp bebeğim bu kez inş olucak dua edin olurmu...
;)

asuman1981

CANIM UMUDUNU KAYBETME YAKIN ARKADAŞIMIN 7 YIL ÇOCUĞU OLMADI 2 TÜP BEBEK 3 AŞILAMA 2 DE AMELİYAT GEÇİRDİ NAFİLE ASLA OLMAZ DEİ DK LAR UMUDUNU KESTİĞİ ANDA HAMİLE OLDUĞUNU ÖĞRENDİ ŞİMDİ 2. DOĞURDU  UMUDUNU KAYBETME SAKIN ALLAH  HERŞEN HAYIRLISINI VERSİN HEPİMİZ İÇİN  :amin: :amin:

ayşecik85

Rabbim gönlünüze göre versin inşaallah bu sefer olumlu sonuc alırsın peki sorun neydi tüpbebek yaptırdınız canım ?

asuman1981

CANIM BENİM DEYİL YAKIN ARKADAŞIMIN  2 TÜP BEBEK DENEMESİ YAPILDI VS NE YAPTILARSA OLMADI 7 YIL SONRA KENDİ KENDİNE OLDU UMUDUNU KAYBETME SAKIN
PEKİ SENİN NE ZAMANDIR OLMUYOR
,