AYŞE'nin FETİH süresine yardım edermisiniz KIZLAR

Başlatan ayy, 25 Ocak , 2013, 16:02:59

« önceki - sonraki »

ayy

25 Ocak , 2013, 16:02:59 Son düzenlenme: 26 Ocak , 2013, 02:38:44 ﻪկկ ❤ ☾
EVET benim o AYŞE  :k06: :k06: :k06: :k06:
KIZLAR BENDE SIPALARIM GELSİN ARTIK TEZ VAKİTTE DİYE FETİH SÜRESİNE BAŞLIYORUM BANA YARDIMCI OLURMUSUNUZ.ASLINDA KENDİM OKUYRUM HEPSİNİ AMA BİRKİŞİNİN KARDEŞİNE ETTİĞİ DUA DAHA MAKBUL DİYE SİZLERDEN YARDIM İSTİYORUM.OKUYAN OKUMAYA HERKESTEN ŞİMDİDE RABBİM RAZI OLSUN :amin: :amin: :amin: :amin:
:love9: :love9: :love9: :love9:HEPİNİZİ SEVİYORUM BEN :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

26.01.2013 CUMARTESİ      1 TANE : ayşe(1)

27.01.2013 PAZAR              3 TANE  : ayşe(1) şule(2)

28.01.2013 PAZARTESİ        5 TANE :ayşe(3) fatoş(2)

29.01.2013 SALI                   7 TANE :ayşe(3) emine (4)

30.01.2013  ÇARŞAMBA         7 TANE :ayşe(3) ece (4)

31.01.2013 PERŞEMBE            7 TANE :ayşe(3) sude(4)

01.02.2013  CUMA(seladan önce) 11 TANE : ayşe(5)

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

@Melek Yüzlüm@

canım pzrtsiye 2 tanesinide ben alayım  5. tamamlayalım olmamı salı gidiyorm burda olsaydım okuyuverirdim ama yokumm :sad1: :sad1: :sad1:

๑ஐtek tabancaஐ๑

ayşem salı günü için 4 tane alırım ben Allahın izni ile okurum cnm Allah şimdiden kabul etsin  :amin: :opucuk:

destina06

sudenaz85

canım perşembe 4 taneyide ben alayım minnak bebeğimle birlikte okuruz  :hello2: :hello2: :hello2: :amin: :amin: :amin:

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

okumam mı kız. allah (cc) ın izniyle okurum.

pazar 1, pazartesi 3 kalmış sanırım. yaz onları bana. pazar kaynanama okutayım arapçasını. pazartesi de ben okurum. ama arapçası tam olarak nerdeydi sen onu yazsana bana.

ayy

kuuzlar hepinizi tektek öpüyorum Allah razı olsun :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
sizinde dualrınızı gönlünüzden gecenleri kabul etsin rabbim :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

çarşamba 4 tane okuruz inş. kaynanamla. sen yine arapçasının bulunduğu yeri yaz da arapçasını okumak daha iyiymiş.

ayy

ayy

kızlar ben msj çekerim hatırlatmak için aokuyamayacak olursanız ben okurum msj çekin canlarım  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

doğangüneş

Adasim bende okurum inşallah ama bu zamanlama ısını çözemedim

ayy

ayşecim Allah razı olsun gülüm :opucuk: :opucuk: :opucuk:
cumartesi iki rekat namaz kıldıktan sonra 7 defa estağfurullah cekip sonra 1 salavatı tefriciye okuyup niyetini söylüyorsun sonrada tablodaki günlerde ve sayılarda okunuyor canım :opucuk: :opucuk:

sadece boş olan cuma kaldı canım ama seledan önce okunması gerekecek.eger istersen okuyabileceğin sayıda ordan verebilirim.ama seladan önce okundugu için canım müsait de olamayabilirsin :dontknow: :dontknow: olabilirsen vereyim :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

doğangüneş

Cnm o zaman ben senin niyetine herhangi birgun okuyayım
Ama bu halkaya girmeyeyim yarına ablamlara gideceğiz
cumaya da orda olurum nasipse unutabilirim yoğunluktan düzeniniz bozulmasın
Vakit namazımı unuttuğumu biliyorum:((
Cocuklardan kafam binbesyuz:)
Rabbim kabul etsin inşallah...

ayy

olur ayşecim özellikle sordum çünkü cuma günleri gercekten zor zaten okuyamayan olursa kendim okurum maksatım başka dillerde okunsun duam :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
sen herzaman dualrına koy beni kuşum Allah razı olsun  :amin: :amin: :amin:ben evde yalnızım bazen yapacagım şeyleri unutyorum :dontknow: :dontknow: :dontknow: senin unutman çok normal :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :love9: :love9: :love9: :love9:

ayşecik85

ayşecim ne zaman kadar okunması gerek ben kırmızıyım da o yüzden sordum haftaya devam edeceksen alırım bende. bu arada sen kendinden bahser misin biraz ne gibi süreçlerden geçtin