AYŞE'nin FETİH süresine yardım edermisiniz KIZLAR

Başlatan ayy, 25 Ocak , 2013, 16:02:59

« önceki - sonraki »

ayy

Alıntı yapılan: ayşecik85 - 27 Ocak , 2013, 14:43:44
meryem süresine reglimden sonra başlayacağım inşaallah canım hergün okunması gerek diye biliyorum.benim devam ettiğim hatimim var canım o yüzden hatim zorlayabilir beni. ama Rabbimin güzel isimlerine de sığınarak tesbihler çekmek istiyorum

rabbim kabul etsin kuzum tüm dualrını :amin: :amin: :amin:
evet meryem süresi hergün okunacak 41 gün ara vermeden .zorlandıgında ve regl oldugunda yardım ederim kuşum :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Alıntı yapılan: BaLböceği☀ - 27 Ocak , 2013, 14:59:32
Müsait bir günde bende okurum ama sanirm bitmiş, inşallah bu duaların yüzü suyu hürmetine Rabbim çifter çifter verecek.  :amin:

balım Allah razı olsun kuşum evet tüm günler doldu.sadee cuma seladan önce 3 tane kaldı sen seladan önce okuyamazsın diye düşünüyorum  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Balböceği

ayy

yok balım seni yormayım ben :love9: :love9: :love9: :love9:
zaten 3 tane kaldı bende okurum  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

ayşecik85

ayy

๑ஐtek tabancaஐ๑

ayy

ayy

29 Ocak , 2013, 14:02:06 #37 Son düzenlenme: 31 Ocak , 2013, 19:10:37 ﻪկկ ❤ ☾
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

26.01.2013 CUMARTESİ      1 TANE : ayşe(1)  OKUNDU  :amin: :amin: :amin:

27.01.2013 PAZAR              3 TANE  : ayşe(1) şule(2) OKUNDU :amin: :amin: :amin:

28.01.2013 PAZARTESİ        5 TANE :ayşe(3) fatoş(2) OKUNDU  :amin: :amin: :amin:

29.01.2013 SALI                   7 TANE :ayşe(3) emine (4) OKUNDU  :amin: :amin: :amin:

30.01.2013  ÇARŞAMBA         7 TANE :ayşe(3) ece (4) OKUNDU  :amin: :amin: :amin:

31.01.2013 PERŞEMBE            7 TANE :ayşe(3) sude(4) OKUNDU  :amin: :amin: :amin:

01.02.2013  CUMA(seladan önce) 11 TANE : ayşe(7) ayşe(3)ayşegül(1)

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

ayşe, allah (cc) kabul etsin inş.

ssat 00:05 gibi namaz kılıyordum namazın ortasında aklıma geldin, bugün çarşamba idi ve ben dua okumamıştım. hemen bilg açıp buraya baktım "okudun kabul edeceğim" yazdığını görünce, eşime anlattım.perşembeye geçtik ne olacak diye, sen yine de oku dedi.tamam o zaman dedim ve 2 tanesini de ona okuttum şimdi bitti. allah kabul eder inş.

sen de ksr bakma cnm, hakkını helal et çok üzüldüm ama allah büyüktür. allaın izniyle bundan sonra bütün dualarımda sana isim olarak dua edeceğim. ben genel olarak ediyordum. hazal bebeğe de ismiyle dua ediyordum....

tekrardan allah kabul etsin inş. cnm.   :'( :'( :'(

ayy

kuzum Allah razı olsun helal olsun ne demek sen hakkını helel et asıl :love9: :love9: :love9: :love9:
rabbim niyetimizi biliyor inşallah kabul etmiştir öyle düşünüyorum ben :amin: :amin: :amin:
bende bazen meryem süremde son ayette 12 yi gecirdim niyetimizi biliyor kabul etmiştir rabbim diye umuyorum :amin: :amin: :amin: :amin:
Eşinden de Allah razı olsun rabbim sizinde gönlünüzdeki niyetlerinizi kabul etsin inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

sudenaz85

canıım okudum bitti allahım kabul etsin tez zamanda göbişin dolsun gelsin bebişin :amin: :amin: :amin:

ayy

:amin: :amin: :amin: :amin:Allah razı olsun kuzum sendende bebişindedende :nazar: :nazar: :nazar:
sağlıcakla kucagına konsun seninde bebişin inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

ayy

Alıntı yapılan: ayşecik85 - 27 Ocak , 2013, 14:36:59
ben başlattıgımda kırmızıydım o yüzden namaz kılamadım canım, sen iyi yapmıssın, bakalım inşaallah hakkıyla dua ederim ve kabul olur. Hepimizin duasını kabul etsin Rabbim. Bu arada nerelisin ve nerde oturuyorsun canım yaşının 32 olduğunu öğrendim :) ben yıl itibariyle 28 oldum kayseriliyim ama aydında yaşıyorum :)
kuuzm mesjını gec gördüm :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead:
evet ayşem 32 yasındayım.adanalıyım ama balıkesirde yaşıyorum canım :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

ayşecik85

önemli değil canım benim :) niğdede okudum adanadan gelenler çoktu sevdiğim ve merak ettiğim illerden biri, sen de gurbettesin benim gibi  :-[

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

Alıntı yapılan: ﻪկկ ❤ ☾ - 31 Ocak , 2013, 01:15:16
kuzum Allah razı olsun helal olsun ne demek sen hakkını helel et asıl :love9: :love9: :love9: :love9:
rabbim niyetimizi biliyor inşallah kabul etmiştir öyle düşünüyorum ben :amin: :amin: :amin:
bende bazen meryem süremde son ayette 12 yi gecirdim niyetimizi biliyor kabul etmiştir rabbim diye umuyorum :amin: :amin: :amin: :amin:
Eşinden de Allah razı olsun rabbim sizinde gönlünüzdeki niyetlerinizi kabul etsin inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

helal olsun ya, ne demek. biz de 1.5 yıl bekledik kızımızı ne demek old iyi biliriz. onun için her zaman derim allah (cc) kimseyi bebeksiz bırakmasın inş. evet niyetimizi biliyor allahım ve kabul eder inş. en kısa zamanda hayırlısıyla meleğin seni bulur.  :amin: :amin: :amin: