28 Nisan , 2024, 03:31:39

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Yeni Hamile olanlar Beta HCG kaç çıktı

Başlatan huzur, 28 Aralık , 2012, 11:23:48

« önceki - sonraki »

huzur

arkadşalar kan tahlilinde benim Beta HCG 5494,... çıktı.
facede bi gruba üye oldum. orda yazmışlar ama bin küsür hep.
benimki neden bu kadar fazla.
İkiz olma olasılığında yüksek çıkmış olabilirmi

ยรlคภ๓คz göภlüm

evet canım değerin çok yüksek belki de ikizdir

huzur

Alıntı yapılan: güzgüneşim - 28 Aralık , 2012, 11:34:27
evet canım değerin çok yüksek belki de ikizdir

gerçektenmi..
son adet tarihim 21 kasım.
5 haftalık demişti sağlık ocağındakiler...

ikizmiiiiiiii :honk: :honk:

CAN TANEM

Canım seninki gercektende baya yüksek benimde 1500 lerde çıkmıstı 5 haftalıkken ikiz olma ihtimali var keske ilk kanı verdikten iki gün sonra yeniden verseydin o zaman belli olurdu ikiz olup olmadığı..

huzur

Alıntı yapılan: moonlight - 28 Aralık , 2012, 11:41:20
Canım seninki gercektende baya yüksek benimde 1500 lerde çıkmıstı 5 haftalıkken ikiz olma ihtimali var keske ilk kanı verdikten iki gün sonra yeniden verseydin o zaman belli olurdu ikiz olup olmadığı..

ayy sevineyimmi üzüleyimmi bilemedim.Rabbim neyi nasip ederse tabiiki kabulum.

yarın ozaman tekrar yaptırırız kan testini.
yanlışlık olamaz heralde değilmi.
idrar testindede çok net kalın bi çizgi vardı.
öyle silik falan değildi. bunada etki edermi.

ya benim boyumda kısa.ikiz olursa naparım ama banada öyle geliyor bilyormusun

kaynım ve görümcem ikiz..

benim anneminde ikizi varmış ölmüş

CAN TANEM

Canım hemen telaş yapma olabilirde olmayabilirde onu kesin anlamak için dediğim gibi bir gün arayla kan vermen gerek değer 2 ye değildi 4 e katlarsa ikiz olduğu ortaya çıkıyor ama hafta sonu muhtemelen kese görünürse o zamanda belli olur...

huzur

Alıntı yapılan: moonlight - 28 Aralık , 2012, 11:48:24
Canım hemen telaş yapma olabilirde olmayabilirde onu kesin anlamak için dediğim gibi bir gün arayla kan vermen gerek değer 2 ye değildi 4 e katlarsa ikiz olduğu ortaya çıkıyor ama hafta sonu muhtemelen kese görünürse o zamanda belli olur...

ya herkes ikiz diyor. kardşeim rüyasında görmüş ikiz diyor falan. bakalım hayırlısı. bi yarın olaydı..

sudenaz85

canım bi arkadaşın 5 Gün Geçmişti 15000 di değeri ve ikizmişş :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:

masal12

canım allah gönlüne göre versin de bence ne güzel ikiz bebeklerin annesi olcaksın harika birşey bu bana göre...

hiç öyle boyum kısa falan deme allahın işi bu cnm saglıklı olsun da yeter  :nazar: :nazar: :nazar:

@Melek Yüzlüm@

boyla hiç alakası yok canım en fazla 1.60  boyu olan biri üçüz hamile idi değerin hakkında bişi diyemicemm  :icon_thumright:

huzur

Son Adet Tarihi   
HCG (mIU/ml)

3 hafta 10 - 50
4 hafta 3 - 426
5 hafta 19 - 7,340
6 hafta 1,080 - 56,500
7 - 12 hafta 7,650 - 288,000
13 - 16 hafta 13,300 - 254,000
17 - 24 hafta 4,060 - 165,400
25 - 40 hafta 3,640 - 117,000

BÖYLE BİŞEY BULDUM NE OLUYOR BU. 6.HAFTADA NEKADAR ARTMIŞ.

elfo

ben 5 haftalık hamileymişim 2217 çıkmıştı değerim. muhtemelen ikizin olacak hayırlısı olsun hiç kafanı yorma yeterki sağlıklı olsun de
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

huzur

:icon_scratch: :icon_scratch:
bilmiyorum kafam karışık. yarın olsun hayrolsun. bi dr a gideyimde rahatlıycm

HASRET!M S@N@

burda bir arkadaşın da beş bin kusur çıkmıştı ikiz değildi canım benim ikiz bebeklerim var ilk testte 394 çıktı iki gün sonra bin çıktı ikiden fazla katladıgi için doktor ikiz olabilir dedi nitekim öyle oldu allah gönlüne göre versin tebrik ederim 

huzur

arkadaşlar dr a gittim bugün. ultrasyonda kese göründü ama kalp atışını haftaya  duyarız dedi. ikiz gibi durmuyor tek kese görünüyor derdi.
Ancak kesenin etrafında kanamalar var dedi.
bu ne demek oluyor.
%70 kadında olur bu dedi.
sonra ben ısrarla düşük tehlikesi varmı diye sorunca progestan diye bi ilaç verdi.
akşam yatmadan önce al dedi..
korkuyorum tedirginim...