Yeni Hamile olanlar Beta HCG kaç çıktı

Başlatan huzur, 28 Aralık , 2012, 11:23:48

« önceki - sonraki »

çıtır anne

canim korkma ve kotu dusunme
ben ilk 3 ay progestan kullandim dusuk olmasin die verdi ama
sana az vermis ben sabah ogle aksam kullandim
ve cokta kanamam oldu igne falanda vuruldum
simdi bebisim iyi cok sukur drum sen kanamam olcak die dusunursen
olur beynine sinyal veriyosun dusunme dedi

Balböceği

Bol bol dinlen canım, genelde herkese veriyor doktorlar o ilacı icini rahat tut   :amin:

huzur

haftaya tekrar kontrole çağırdı. düşünmek istemiyorum aslında. daha ne olduğunu bile anlayamadan, mutluluğumu yaşayamadan bi  korku sardı beni.
Allahım hayırlısını nasip eder inş :amin: :amin:

çıtır anne

korkma canim gunde bir tane vermis sana
onlem icin vermistir yuksek ihtimalle
ben bi risk oldunu dusunmuyorum  :opucuk:

ayy

kuzum korkma evet hamişlerin çoğu yaşıyor bu durumu...progestronı  tüm hamişlere sor kullanmıştır..canımmm tedbir amaclı  ..aşılamada yada tüpte hamiş kalmadan veriyorlar o hapı düşün yaniii  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

o hap başını döndürecek içince ilk bir iki saat sakın strese girme hemen yan etkisi çünkü :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

çıtır anne

evet basin donucek miden bulanicak cok uykun gelicek
halsiz olucaksin baktin basedemiyosun dr a sole
vajinal kullandiriyo ben kafami kaldiramadim artik yeter dedim
fitil olarak kullan dedi dr sonra rahatladim

huzur

bide çalışıyorum. sabah işe nasıl kalkıp gitcem uyku veriyorsa.faydalı bi ilaçmı yani.
bide folik asit verdi. eşim folik asit alma diyor. onu hamile kalmadan önce almam gerekiyormuş idi

kullanmasam olmazmı.

Balböceği

Folklor asiti ben dokuz ay kullandım  :ehi:

Evet hamile kalmak istiyorsan hamile kalmaya yardım ediyor ilk uç ay, ama hamilelikte de kullanılıyor..

çıtır anne

hamileligin ilk uc ayida kullanmak gerekiyo
bebegin beyin gelisimi icin onemliymis sakin birakma dedi dr bana
bence icmelisin   ;)

GNC

Progestan düşük tehlikesini önlüyor. Ben de bir kutu kullandım günde bir tane mide bulantım oldu içtikten sonra başka da hiç bir sıkıntım olmadı kafana takma. Folik asit önemli çocuğun omurilik ve sinir sistemi gelişiminde Hayati önem taşıyor ilk 12–13 hafta içmek gerekiyor

huzur

bugün başlıycam ilçalara. hayırlısı artık.  :amin: :amin:

CAN TANEM

Alıntı yapılan: Gümüşşş - 30 Aralık , 2012, 00:05:33
bide çalışıyorum. sabah işe nasıl kalkıp gitcem uyku veriyorsa.faydalı bi ilaçmı yani.
bide folik asit verdi. eşim folik asit alma diyor. onu hamile kalmadan önce almam gerekiyormuş idi

kullanmasam olmazmı.

Canım Eşin neye göre folik asit kullanma diyor bilmiyorum ama hamilelikte en önemli takviyelerden birisi ki sen gebelik öncesindede kullanmadın sanırım doktorun bırak diyene kadar kesinlikle aksatmadan almalısın bebeğin beyin ve omurilik gelişiminde çok önemli....

huzur

eşim ilaç kullanmaktan yana değil hiç.
beslenmene dikkat edersin diyor.
progestanıda netten araştırdı. göğüslerde kitle falan yapıyormuş heralde yan etkisi. onu da duyunca onada kullanma diyor ama kullancam.

CAN TANEM

Canım hiçbirimiz ilaç kullanmaktan yana değiliz ama maalesef sadece besinlerle yeterli olmuyor bazı takviyeler bence sen aksatmadan kullan ilaçlarını... Daha bunlar neki ben folik asit elevit ve balık hapı kullanmaya baslamıstım kaybettiğim gebeliğimde...

öykükıvanç

CANIM EŞİN NEDEN BU ŞEKİLDE AKLINI KARIŞTIRIYOR. HAMİLELİĞİN İLK ÜÇ AYINDA MUTLAKA DEMİR HAPI İÇİLMELİ NE KADAR SAĞLIK BESLENİRSEN BESLEN. AYRICA DUA ET DOKTOR PROGESTERON VERMİŞ. BAZILARINA ÖNEMSEMİYOR VERMİYORLAR VE MAALESEF DÜŞÜK OLUYOR. İLAÇLARINI MUTLAKA KULLAN EŞİNE BAKMA. BENİM ÇOK ŞÜKÜR HİÇ KANAMAM OLMADI AMA OLSAYDI DOKTOR GANGİ İLACİ DERSE KULLANIRDIM. AYRICA ŞUANDAN İTİBAREN KENDİNİ YORMAMAYA ÇALIŞ. İMKANIN VARSA SÜREKLİ YAT. NE OLURSA OLSUN KANAMA RİSKİ BİRŞEY. ALLAH YARDIMCIN OLSUN CANIM.