29 Nisan , 2024, 19:42:30

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Yılbaşı akşamı ne yapacaksınız ?

Başlatan Aşkk, 27 Aralık , 2012, 00:52:12

« önceki - sonraki »

ツgöçmen_54 ツ

yılbaşı bizim için sıradan bir gün. yaptığımız özel birşey yok  :) zaten yılbaşı noel falan islam dinine  aykırı  :icon_thumright: islam ve muhammed ümmeti sevmez zilleti  :love9: 

burcum

para ve iman göz önünde yaşanmayan değerlerdir. ikisinin de kimde olduğu bilinmez :icon_thumright:

°•.ℓανιηуα.•°

:alkış: :alkış: :alkış:

nüküm doğru demiş..

yasemincim yılbaşı gecesi ile noelin ne alakası var. hepimiz çok şükür müslümanız ve kutlayan kişiler de noeli değil yeni bir yılın gelişini kutluyor. nasıl nevruz bayramı baharın gelişinin kutlanışı ise bu da yeni bir yılın kutlanması.. yoksa haşa ben kimsenin noel maksatıyla kutladığına ihtimal dahi vermem.

Bluegirl

Dejavu... Sanki daha önce yaşamıştım ben bu anı  :ehi:

°•.ℓανιηуα.•°

:ehi: :ehi: :eh

ay evet her yıl böyle bi tartışma oluyo  :ehi:

anacım yıllarca bu ülke niye gelişmemiş? yok zamanında matbaa gavur işi çin işi falan da fistan da demişler bilim ilerlememiş. böyle şeylere takılmamak lazım. yılbaşı işte. yeni yıla geçiş  :ehi: yaşlanıyoz bi yıl daha  :k06:

burcum

konu yılbaşı akşamı ne yapacaksınız? yılbaşı akşamı herkesin ne yapmasını istersiniz değil herkes kendi yapacağı şeyi yazarsa tartışmalara meyil vermemiş oluruz herkes kendinden mesul kimseye ahkam kesmek vaaz vermek düşmez kimseyi de yargılayamazsınız öyle bir hakkınız yok :icon_thumright:

Aşkk

yılbaşı kutlamayız die fetvaa verenlerin neler yaptığını biz çok iyi biliyor görüyoruz  merak etmeyin  :icon_thumright:

kaldı ki eleştiri sayfası değil ne yapacağını yaz çık gerisi sana kalmamış  :aferin:

muhribe

ayy

:nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono:
şşşşttttttt çok ayıp kızlar sesinizi taaaaaaaa nerden duydum...

çkimse kimseye karışmasın canım kimseyede fetva vermek düşmez isteyen ibadetle geçirir isteyen eglenceyle...

:nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono:

kimsenin kimseyi yargılamaya hakkı yok küsüşmeyin bakemmmm :caca: :caca: :caca: :caca:

ayy

bu konular için çok hassas bir dönemdeyiz o yüzden herkesin sinirleride tavan benimde öyle ama tutarım kendimi hep...bence böyle konulara hiç girilmemesi daha iyi kızlar....

hem ibadetimi hem eglencemi yaşarım..ibadet etmeyende vardır yapanda ....

biz çok renki bir milletiz kızlar rengarengiz hem dini hem millet olarak ...bu renklilik bozulmasın lütfen :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono:

muhribe

...ŞehzadEfe...

:occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14:
:hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry:
tv smileyi  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
:love3: :love7: küçüğü oğluş
yine  :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ve finallll
:love3: :love7: :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

muhribe

ceylancım okuduğum kadarıyla arkadaşın vaaz verme gibi bir üslubu yok
nacizane kendi yaklaşımını ifade etmiş
bence uzatmayalım bu konuyu
herkes dilediğini yapmakta özgür
düşünceye saygı olsun yeter ki  :opucuk:

muhribe

ben her şeyi anlıyorum da
konu niye bu kadar uzadı onu anlamıyorum

neyse ben dahil olmak istemiyorum
herkes gönlündeki gibi güzel bir yıl geçirir umarım

Aşkk

28 Aralık , 2012, 16:04:50 #74 Son düzenlenme: 28 Aralık , 2012, 16:08:27 mecnunum= ev kuşu
evet yeri değildi yani  :icon_thumright:

şimdi arkadaş özür altında istediğini söyleyecek anlatacak bana da cevap hakkı doğacak ee o zaman  ben niye

cevap vermiyeyimki ???

ilk yorumunu sildi onu da belirteyim  :icon_thumright: