29 Nisan , 2024, 19:41:51

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Yılbaşı akşamı ne yapacaksınız ?

Başlatan Aşkk, 27 Aralık , 2012, 00:52:12

« önceki - sonraki »

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: mutluluk - 27 Aralık , 2012, 14:44:29
AYŞECİM FAZLA DEĞİL VALLA AZ BİLE DİOM 3,5 YILIN ACISI OLSUN DEMİ :ehi: :ehi: :ehi:

BİZDE BİLİYOZ OLMUYACAĞINI KENDİMİZİ KANDIRIYORUZ :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

BACIM O GÜNLERİ DE GÖRECEĞİZ İNŞALLAH... BOMBA HABERLERİ PEŞ PEŞE PATLATACAĞIZ

burcum

her sene güzel bir plan yaparız muhakkak evde süper bir sofra hazırlanır ağacımızın altına hediyeleri koyarız güzel giyiniriz tv nin ses açık olur dans ederiz oynarız yeni yıla nasıl girersek o yıl öyle geçermiş ailecek ve mutlu bir şekilde girmeye çalışırız bu sene komşularımızdan biri siteden 5 çifti evine davet etti bakıcaz 12 ye kadar evde 12 den sonra eşimle komşulara geçebiliriz derinle annem evde kalır :icon_thumright:

huzur

Alıntı yapılan: AŞK-I DERİN - 27 Aralık , 2012, 15:18:30
her sene güzel bir plan yaparız muhakkak evde süper bir sofra hazırlanır ağacımızın altına hediyeleri koyarız güzel giyiniriz tv nin ses açık olur dans ederiz oynarız yeni yıla nasıl girersek o yıl öyle geçermiş ailecek ve mutlu bir şekilde girmeye çalışırız bu sene komşularımızdan biri siteden 5 çifti evine davet etti bakıcaz 12 ye kadar evde 12 den sonra eşimle komşulara geçebiliriz derinle annem evde kalır :icon_thumright:

nükü sen nerde yaşıyorsun yaaa.
çok güzel. iyi eğlenceler şimdiden :muzz: :muzz: :muzz:

mutluluk

Alıntı yapılan: güzgüneşim - 27 Aralık , 2012, 15:09:14
AYŞECİM FAZLA DEĞİL VALLA AZ BİLE DİOM 3,5 YILIN ACISI OLSUN DEMİ :ehi: :ehi: :ehi:

yeni yıl yeni umutttt demi ayşecim :hieyt:

Aşkk

gümüşcüm nüküm izmirli o yüzden başkadır o  :icon_thumright:  :love9: :love9: :love9: :love9:

huzur

Alıntı yapılan: mecnunum= ev kuşu - 27 Aralık , 2012, 15:36:07
gümüşcüm nüküm izmirli o yüzden başkadır o  :icon_thumright:  :love9: :love9: :love9: :love9:

ahh ahh böyük yerlerde yaşamak var..

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: mutluluk - 27 Aralık , 2012, 15:34:53
Alıntı yapılan: güzgüneşim - 27 Aralık , 2012, 15:09:14

yeni yıl yeni umutttt demi ayşecim :hieyt:

HE YAAA BACIM...  OĞLUMA BİR TANE HEMŞERİ GELSİN HATTA ÜÇ BEŞ TANE GELSİN

ayy

EVET KUZUM YENİ YIL YENİ AY HEP YENİ UMUT DEMEK :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

GELSİN AYŞECİM SENİNDE  2 BACI GELSİN OLĞLUŞUNA :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

kızzz ne diyorsun 3 çocukla ben kesin kafayı yerim hayırlısıyla bir tane kardeş gelsin...oğluma bile çoğunla komşu bakıyor, üçüne birden kim bakacak... (kayınvalidemin işi çıktığında komşu oğluma bakıoyr sağolsun)

burcum

gümüşcüm izmirliyim ben doğma büyüme izmirliyim :icon_thumright:
ceylanım :flowers: yirim seni yir :hungry: :opucuk:

bnsroni

Alıntı yapılan: mutluluk - 27 Aralık , 2012, 14:02:36
Alıntı yapılan: Bensuuu - 27 Aralık , 2012, 09:27:58
Annem kızım ve eşimle beraber evde olacağız malum çocuk mocuk :-\
Bunalıma girdim bu ara esir hayatı yaşıyorummmm buradan doğuracaklara seslenıyorum yandınız bittiniz alın size bebekkkkkkkkk :ehi:

CANIM KEŞKE BENİN OLSAYDI DA 5 TANE OLSAYDI KALABALIK Bİ ŞEKİLDE YENİ YILA GİRERDİK :ehi: :ehi: :ehi:

Allah sana ve dileyen herkese nasip etsin bu mübarek gecede :amin:

almila__

hiç bişey yapmıcaz normalde napıyorsak onu yapcess  ;)

masal12

28 Aralık , 2012, 08:58:35 #59 Son düzenlenme: 28 Aralık , 2012, 09:11:13 masal12
kızlar ben daha bu sayfayı yeni gördüm ayşecim sayesinde  :opucuk:

evlenmeden önce bütün aile bizim evde toplanır en güzel yemekler yapılır, en güzel kıyafetlerimizi giyip birbirimize güzel dileklerde bulunup ufak tefek aldığımız hediyelerimizi verirek cok keyifli güzel geçirmişimdir hep...
evlendikten sonra da bu geleneği arkadaslarımla devam ettirdim yine aynı şekilde sofra donatıp özel bir şekilde hazırlık yaparım... egleniriz içeriz tombala oynarız dans ederiz v.s sabaha kadar süper gecer...

bu yılbaşı eğer paramıza kıyabilirsek dışarda kutlamayı düşünüyoruz  :ehi:

gecen yıl bi bebeğimin olmasını dilemiştim malesef gercekleşmedi ama olsun inş bu yılolcak inş bebeksiz girdiğim son yılbaşı olur...

hepinize saglıklı mutlu huzurlu güzel bir yıl diliyorum...