Yılbaşı akşamı ne yapacaksınız ?

Başlatan Aşkk, 27 Aralık , 2012, 00:52:12

« önceki - sonraki »

fıstık

Baktım herkes aynı şeyi yazmış

Dedim bende aynı şeyleri yazıcam ammaaaaa biraz masalımsı hava katayım öncesinde

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Sizi hayak kırıklığına uğrattığım için özür dilerim kızlar  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

mutluluk

fıstık

2013 TE BÜTÜN FORUM ÜYELERİNE BİR BEBEK İSTİYORUMMMMMMMM

SAĞLIKLI ELİ AYAĞI DÜZGÜN AKLI BAŞINDA HAYIRLI EVLAT OLSUNLAR

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

ayy

Alıntı yapılan: fıstık - 27 Aralık , 2012, 14:23:10
2013 TE BÜTÜN FORUM ÜYELERİNE BİR BEBEK İSTİYORUMMMMMMMM

SAĞLIKLI ELİ AYAĞI DÜZGÜN AKLI BAŞINDA HAYIRLI EVLAT OLSUNLAR

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
bana ikitaneee :amin: :amin: :amin:

mutluluk

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: ayy - 27 Aralık , 2012, 14:05:47
Alıntı yapılan: mutluluk - 27 Aralık , 2012, 14:02:36
Alıntı yapılan: Bensuuu - 27 Aralık , 2012, 09:27:58
Annem kızım ve eşimle beraber evde olacağız malum çocuk mocuk :-\
Bunalıma girdim bu ara esir hayatı yaşıyorummmm buradan doğuracaklara seslenıyorum yandınız bittiniz alın size bebekkkkkkkkk :ehi:

CANIM KEŞKE BENİN OLSAYDI DA 5 TANE OLSAYDI KALABALIK Bİ ŞEKİLDE YENİ YILA GİRERDİK :ehi: :ehi: :ehi:
OLCAK KIZ GÖRCEM SENİDE YETEEEERRRR DİYE BAŞLIK ATTIGINI BURALARAAA :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
BENDE DE OLSUN ŞÖYLE ÜÇ BEŞTANE :amin: :amin: :amin:

KIZLAR FAZLA İSTEMİYOR MUSUNUZ? BİR TANESİ OLUNCA ANCA 2. Yİ İSTERSİNİZ...

fıstık

ayy

Alıntı yapılan: fıstık - 27 Aralık , 2012, 14:30:13
Tamam sana 2 tane Ayşecim  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
Allah razı olsun kuzum şu sitenin eskilerine hep ikitane iste :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:

ayşecim bu yaştan sonra ikitane olsun bidaha nerden bulcam kızzz :k06: :k06: :k06:

mutluluk

AYŞECİM FAZLA DEĞİL VALLA AZ BİLE DİOM 3,5 YILIN ACISI OLSUN DEMİ :ehi: :ehi: :ehi:

BİZDE BİLİYOZ OLMUYACAĞINI KENDİMİZİ KANDIRIYORUZ :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ayy

Alıntı yapılan: mutluluk - 27 Aralık , 2012, 14:44:29
AYŞECİM FAZLA DEĞİL VALLA AZ BİLE DİOM 3,5 YILIN ACISI OLSUN DEMİ :ehi: :ehi: :ehi:

BİZDE BİLİYOZ OLMUYACAĞINI KENDİMİZİ KANDIRIYORUZ :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
ne kandırması kızzzz :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca:
kandırmıyorum ben inanıyorummm :amin: :amin: :amin: :amin: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca:

bana ne demeli 8 yılın acısı eee anca ikiz paklar bizi :amin: :amin: :amin: :amin: :k06: :k06: :k06: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:

mutluluk

AYYY PARDON AYŞECİM BEN KENDİM İÇİN DEMİŞTİM.ÇOK PARDON :opucuk:

İNŞ İNŞ AYŞECİM :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

@Melek Yüzlüm@

ben hasta olmadıkça eşim acaba hamilemisin diyo bende yok daha istemiyorum diyorum kız büyüsün oda bana diyo sen hep böle diyon sonra olmucak ikinci diye

bende diyorum Allahım isteyenlere versinnn  :amin: :amin: :amin: içimdende sizi geçiriyorum 2013 te inş olucakkk duam sizinle biz tattık sizede tattırsın inş.... :amin: :amin: :amin: :amin:

mutluluk

ayy

Alıntı yapılan: mutluluk - 27 Aralık , 2012, 14:49:40
AYYY PARDON AYŞECİM BEN KENDİM İÇİN DEMİŞTİM.ÇOK PARDON :opucuk:

İNŞ İNŞ AYŞECİM :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
kendin içinde demeee :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca:

Alıntı yapılan: @MelekYüzlüm@ - 27 Aralık , 2012, 14:53:52
ben hasta olmadıkça eşim acaba hamilemisin diyo bende yok daha istemiyorum diyorum kız büyüsün oda bana diyo sen hep böle diyon sonra olmucak ikinci diye

bende diyorum Allahım isteyenlere versinnn  :amin: :amin: :amin: içimdende sizi geçiriyorum 2013 te inş olucakkk duam sizinle biz tattık sizede tattırsın inş.... :amin: :amin: :amin: :amin:

inşallah kuzum Allah razı olsun sende istediğin zaman çok bekkletmesin inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: