27 Nisan , 2024, 00:33:04

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

dogustan tek yumurtaliymisim :/ ölmek istiyorum

Başlatan aycamayca, 14 Aralık , 2012, 14:00:42

« önceki - sonraki »

aycamayca

artik o kadar umutsuzum ki.. dünden beri aglamaktan göz pinarlarim kurudu.. meger dogustan tek yumurtaliymisim en fazla 3-4 olabilirmis.. ondan fazlasi imkansizmis.. acaba dedim ben mi yanlis anladim tekrar sordum tek yumurtalik olmasin o dediginiz diye ?? Hayir dedi.. tek yumurta.. sabahtan beri arastiriyorum internette.. yok öyle bisey.. bnm gibi olan bi Allah in kuluna rastlamadim bu konuyla ilgili... eger cevrenizde varsa veya duyup bildiginiz biseyler varsa nolur esirgemeyin.. biseyler ögrenmeye ihtiyacim var.. cildiricam.. tek yumurtayla sansimiz ICSI yöntemiyle bile cok az.. Allah im sen bana dayanma gücü ver rabbim :(
Kismet etmis ise mevla; el getirir, yel getirir, sel getirir. kismet etmez ise mevla; el götürür, yel götürür, sel götürür..
Hz. Mevlana

@Melek Yüzlüm@

canım üzme kendini ne demek ölmek Allah hakkımızda hayırlısı ne ise onu versinnn yeter ki dua edelim O ol derse olur unutma ümidini yitirmee :amin: :amin: :amin: :amin:

burcum

başka bir dr a gitsen özel bir dr a seni aydınlatacak detaylı anlatacak :icon_thumright:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Ayda bir kere mi yumurta  oluşuyormuş... doktorum  ayda bir yumurta oluşması normal demişti

CAN TANEM

Nasıl tek yumurta canım ben anlayamadım tam olarak tek yumurtalık dese neyse ama  tek yumurta nasıl oluyormus yumurtalık yoksa yumurtada olmazki... Sen işin aslının iyi öğrenmeden kendini harapetme canım dur bi bakalım...

aycamayca

valla kizlar ben 2 yildir almanyda yasiyorum almancam cok iyi degil esim tercüme ediyo bana genelde.. ama yine de ben de emin olmak icin sordum tekrardan yumurtalik mi dedi yumurta mi diye israrla sordum... yumurta dedi kadin.. ben de arastiriyorum ama öyle bisey bulamiyorum nette.. :( anlamiyorum.. baska yere de gidicez zaten.. özellikle konusmak icin.. bakalim :/
Kismet etmis ise mevla; el getirir, yel getirir, sel getirir. kismet etmez ise mevla; el götürür, yel götürür, sel götürür..
Hz. Mevlana

CAN TANEM

Canım bende senin için arastırdım ama doktorun dediğine göre sende hiç yumurtalık olmaması çok saçma çünkü hiç yumurtalığı olmayan kadınlar adette görmüyorlarmıs yani o muhtemelen  tek yumurtalık demek istemistir hemde yumurtalık olmadan sadece yumurta nasıl olur ki ?

fıstık

Tek yumurtalıkdır o cnm

Kadınların yumurta sayıları belli olsaydı eğer menepoz yaşları belirlenirdi

hımm senin 12 yumurtan kalmış 1 sene sonra menepoza gireceksin denirdi

Tek yumurtalığın olabilir ve bu da sorun olan bişi değil  :icon_thumright:

Ayrıca doğuştan 1 tane yumurtası olmaz kadınların

Sen adet görüyorsan eğer her ay yumurtluyorsundur zaten  ;)

aycamayca

Alıntı yapılan: moonlight - 14 Aralık , 2012, 15:28:26
Canım bende senin için arastırdım ama doktorun dediğine göre sende hiç yumurtalık olmaması çok saçma çünkü hiç yumurtalığı olmayan kadınlar adette görmüyorlarmıs yani o muhtemelen  tek yumurtalık demek istemistir hemde yumurtalık olmadan sadece yumurta nasıl olur ki ?
sen bnm icin dr.la mi konustun cnm ya.. cok saol. valla öyle söyledi bana esim.. dedigim gibi 2 kez sordum ama öyle dedi sadece tek yumurta gelisiyomus bende.. en fazla3-4 olabilir dedi.. bende anlamadim :(
Hz. Mevlana

CAN TANEM

Alıntı yapılan: aycamayca - 14 Aralık , 2012, 15:47:31
sen bnm icin dr.la mi konustun cnm ya.. cok saol. valla öyle söyledi bana esim.. dedigim gibi 2 kez sordum ama öyle dedi sadece tek yumurta gelisiyomus bende.. en fazla3-4 olabilir dedi.. bende anlamadim :(

Hayır canım doktorla görüşmedim internetten arastırdım ama senin doktorun dediği saçma diyorum canım...

anladığım kadarıyla senin tek yumurtalığın var o yüzdende bi seferde en fazla 3-4 yumurtan olusabilir ondan bahsetmis ama yanlıs aktarmıs canım yani senin 1 tanede olsa yumurtalığın var bosuna kendini harap etme tek yumurtalığı olup normal yolla gebe kalan çok insan var... Sen önce bi baska doktora git durumunu netlestir ona göre bi tedaviye yönelirsin canım hiç üzme kendini Rabbim verdikten sonra gerisi bahane menapoza giripte hamile kalanları bile duyoruz..

aycamayca

Alıntı yapılan: moonlight - 14 Aralık , 2012, 16:10:59
Alıntı yapılan: aycamayca - 14 Aralık , 2012, 15:47:31

Hayır canım doktorla görüşmedim internetten arastırdım ama senin doktorun dediği saçma diyorum canım...

anladığım kadarıyla senin tek yumurtalığın var o yüzdende bi seferde en fazla 3-4 yumurtan olusabilir ondan bahsetmis ama yanlıs aktarmıs canım yani senin 1 tanede olsa yumurtalığın var bosuna kendini harap etme tek yumurtalığı olup normal yolla gebe kalan çok insan var... Sen önce bi baska doktora git durumunu netlestir ona göre bi tedaviye yönelirsin canım hiç üzme kendini Rabbim verdikten sonra gerisi bahane menapoza giripte hamile kalanları bile duyoruz..

dogru söylüyorsun bana da mantikli gelen bu zaten... pztsi olsun ilk isim esime o doktoru tekrar aratmak ve net bisey söylemesini istemek olacak zaten.. cok saol arkadasim..
Hz. Mevlana

Balböceği

Bildigim kadarıyla sen bir tane bebek kaybettin demi   :icon_scratch:

Hiç bebeğin olmayacak diye birşey yok adet gören kadınsın, yumurtlalık olmasa adette olmaz bebekte..

İyi kötü bir kere hamile kalmışın zaten, hemen böyle kötü düşünme  :opucuk:

ayy

kuzum yanlış anlaşılma var bence de burda tek yumurta olumu hiç tek yumurtalııktır o ki eger tek yumurtalık sa bile dogal yolla hamile kalmana engel degil bu...tedavi olacaksanda normalde iğneyle 18 20 yumurta oluyorsa sende onun yarısı kadar olur ki buda kötü degil.ayrıca yumurtanın sayısı degil kalitesi önemli canım kendini yıpratma güçlü ol...tüm kadınlar zaten 1 yumurta bırakır ayda bazı istisnalar dışında seninde ayda bir yumurta bırakman çok normal...eger orda anlayamıyorsan ve güvenemiyorsan canım Türiyeye gelme imkanın bulursan gelince burda iyi bir dra git hatta tedavi gerekse kki sanmıyorum onuda bura yapmaya çalışırsın tatlım.ama üzülmeden önce iyi araştır canım rabbim yardımcın olsun inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

aycamayca

Alıntı yapılan: Paşanın♥Annesi - 14 Aralık , 2012, 17:04:31
Bildigim kadarıyla sen bir tane bebek kaybettin demi   :icon_scratch:

Hiç bebeğin olmayacak diye birşey yok adet gören kadınsın, yumurtlalık olmasa adette olmaz bebekte..

İyi kötü bir kere hamile kalmışın zaten, hemen böyle kötü düşünme  :opucuk:

cvbin icin tesk. ederim dogru biliyorsun ben 5 aylik bebegimi kaybetmistim gecen sene..
Hz. Mevlana

CAN TANEM

Canım ne yaptın gittinmi bazka bi doktora durumun netleştimi?