dogustan tek yumurtaliymisim :/ ölmek istiyorum

Başlatan aycamayca, 14 Aralık , 2012, 14:00:42

« önceki - sonraki »

aycamayca

Alıntı yapılan: ayy - 14 Aralık , 2012, 23:48:04
kuzum yanlış anlaşılma var bence de burda tek yumurta olumu hiç tek yumurtalııktır o ki eger tek yumurtalık sa bile dogal yolla hamile kalmana engel degil bu...tedavi olacaksanda normalde iğneyle 18 20 yumurta oluyorsa sende onun yarısı kadar olur ki buda kötü degil.ayrıca yumurtanın sayısı degil kalitesi önemli canım kendini yıpratma güçlü ol...tüm kadınlar zaten 1 yumurta bırakır ayda bazı istisnalar dışında seninde ayda bir yumurta bırakman çok normal...eger orda anlayamıyorsan ve güvenemiyorsan canım Türiyeye gelme imkanın bulursan gelince burda iyi bir dra git hatta tedavi gerekse kki sanmıyorum onuda bura yapmaya çalışırsın tatlım.ama üzülmeden önce iyi araştır canım rabbim yardımcın olsun inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

cnm dogru söylüyorsun.. esim tekrar arayip konustu bnm islemi yapan doktorla.. demis ki : 12 tane fln yumurta beklemeyin.. tek yumurtalik degil ama dogustan yumurta rezervi düsük maximum 3-4 tane olabilir.. daha fazla olamaz demis.. simdi kullandiklari ilaclari degistirip o maximum dedigi 3-4 tane yumurtayi toplamaya calisacaklar ve eger ki umarim toplayabilirlerse de icsi yöntemiyle tekrar deneyecegiz kismetse.. ama muhtemelen subat gibi.. ha bi de baska bi merkezle konusup fikir de almak istiyorum extradan.. belki bi faydasi olur.. simdi daha ümitliyim.. en azindan hazmetmem gerekiyodu bazi seyleri.. ve sanirim basardim.. biraz baska seylerle ilgilenicem bu süre zarfinda.. kafami dagiticam... türkiye bnm icin eger bu icsi yöntemiyle de basaramazsak ancak o zaman bir ihtimal olacak... cünki burda yarisini devlet ödüyor ama türkiye hem daha pahali hem daha zor bnm icin.. hayirlisi diyorum.. hepinize tesk.ler yorumlariniz icin..
Allah gönlünüze göre versin ins..
Kismet etmis ise mevla; el getirir, yel getirir, sel getirir. kismet etmez ise mevla; el götürür, yel götürür, sel götürür..
Hz. Mevlana

aycamayca

Alıntı yapılan: moonlight - 19 Aralık , 2012, 13:30:44
Canım ne yaptın gittinmi bazka bi doktora durumun netleştimi?

gitmedim henüz ama simdi daha iyiyim :/ tesk. ederim ilgine.. "ayy"  arkadasimin yazisini alintiliyarak cvpladim sanirim sorunu.. tekrar tesk.ler..
Kismet etmis ise mevla; el getirir, yel getirir, sel getirir. kismet etmez ise mevla; el götürür, yel götürür, sel götürür..
Hz. Mevlana

aycamayca

Alıntı yapılan: AŞK-I DERİN - 14 Aralık , 2012, 14:03:50
başka bir dr a gitsen özel bir dr a seni aydınlatacak detaylı anlatacak :icon_thumright:

tatlim burda zaten hep özel dr.lar.. muayeneleri var ya da merkezler var oraya gidip görüsüyorsun.. o konu da sansliyim aslinda.. ama tüp bebekte kesinlikle türkiye birinci sirada bence dünya da...
Hz. Mevlana

aycamayca

Alıntı yapılan: güzgüneşim - 14 Aralık , 2012, 14:24:53
Ayda bir kere mi yumurta  oluşuyormuş... doktorum  ayda bir yumurta oluşması normal demişti
evet ayda bir tane yumurta olusuyormus.. normal sartlarda normalmis tabi ki... fakat tüp bebekte kullanilan ve karindan yapilan ignelerle yumurtalarinin sayisi 15-25 artiyor... ben de de o olmadi iste... olmuyormus ve olamazmis.. sadece3-4 maximum olabilirmis.. bakalim simdi ilaclari degistirecekler bi de öyle deniyecekler.. ins. olur..
Hz. Mevlana

ayy

aycacım bende ilk öğrendiğimde kabullenememiştim ...
öncelikle başımıza gelen ve emin ol yalnız değiliz birçok çiftin başına gelen bu hastalığı ya da adı neyse vs.kabullenmek gerekiyor ki tedaviye başlayabilesin...
drlar hep en kötüsünü düşünüyor ve hastayı boşyere umutlandırmak istemiyor anladıgım kadarıyla ordaki dr lar bu konuda daha gaddarlar...
eminim dr un dediğinden çok daha fazla yumoşun olacaktır...hem sayı degil önemli olan yumoşun kaliteli olması zaten sana 1 yumurta yetecek...ve inşallah ilk tedavindede kavusursun kuzuna :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

dr lar yegenimin kazasından sonra ayagını kesceğiz dediler.amaliyata girdiler çok şükür kesmeden kurtardılar..
sonra ayaga kalkamaz dediler şimdi ayaga kalkıyor tek başınada yüryor çok şükür..
aksayacak ömür boyu dediler ki suanda bile fazla aksaması yok inşallah en kısa zamanda rabbimin izniyle oda kalmayacak :amin: :amin: :amin: :amin:
ve dr  tüm bunları yegenim yüzüne karşı söylediler psikolojisini altüst ettiler küçücük çocugun...14 yasında..

YANİ AYCACIM DR HEP EN KÖTÜSÜNE HAZIRLIYOR BUNUN İÇİN YAŞADIGIMIZ BU ÖRNEGİ VERMEK İSTEDİMMM...
ve senin psikolojin çok önemli bu sürecte sen rahat ol bol bol dua et inşallah beklenenden daha iyi cevap verir yumoşların :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:

aycamayca

Alıntı yapılan: ayy - 19 Aralık , 2012, 16:23:50
aycacım bende ilk öğrendiğimde kabullenememiştim ...
öncelikle başımıza gelen ve emin ol yalnız değiliz birçok çiftin başına gelen bu hastalığı ya da adı neyse vs.kabullenmek gerekiyor ki tedaviye başlayabilesin...
drlar hep en kötüsünü düşünüyor ve hastayı boşyere umutlandırmak istemiyor anladıgım kadarıyla ordaki dr lar bu konuda daha gaddarlar...
eminim dr un dediğinden çok daha fazla yumoşun olacaktır...hem sayı degil önemli olan yumoşun kaliteli olması zaten sana 1 yumurta yetecek...ve inşallah ilk tedavindede kavusursun kuzuna :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

dr lar yegenimin kazasından sonra ayagını kesceğiz dediler.amaliyata girdiler çok şükür kesmeden kurtardılar..
sonra ayaga kalkamaz dediler şimdi ayaga kalkıyor tek başınada yüryor çok şükür..
aksayacak ömür boyu dediler ki suanda bile fazla aksaması yok inşallah en kısa zamanda rabbimin izniyle oda kalmayacak :amin: :amin: :amin: :amin:
ve dr  tüm bunları yegenim yüzüne karşı söylediler psikolojisini altüst ettiler küçücük çocugun...14 yasında..

YANİ AYCACIM DR HEP EN KÖTÜSÜNE HAZIRLIYOR BUNUN İÇİN YAŞADIGIMIZ BU ÖRNEGİ VERMEK İSTEDİMMM...
ve senin psikolojin çok önemli bu sürecte sen rahat ol bol bol dua et inşallah beklenenden daha iyi cevap verir yumoşların :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:

cnm bnm cok saol gercekten moral verdin.. aslinda ben de umutlanmak istiyorum ama korkuyorum iste ya bosta kalirsa yine diye.. normalde baska bi konu da bu kadar karamsar biri degilimdir... ama umarim dedigin gibi olur ve hersey güzel gider.. güzel dileklerin icin tekrar tesk.ler.. senin de gönlüne göre versin mevlam ins. cnm cok öpüyorum
Hz. Mevlana

ayy

aycacım umudunu hiç yitirme canım ben 8 yıldır sabıla rabbimin ol demesini bekliyorum ki o güne cok az kaldı inanıyorum inşallah seninde tez vakitte gelir meleğin :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

aycamayca

Alıntı yapılan: ayy - 20 Aralık , 2012, 22:23:10
aycacım umudunu hiç yitirme canım ben 8 yıldır sabıla rabbimin ol demesini bekliyorum ki o güne cok az kaldı inanıyorum inşallah seninde tez vakitte gelir meleğin :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
ins. rabbim sana da ol der bana da.. o sabir nasil bir sabirdir.. nasil yüce bir gönüldür.. Allah da biliyor ya benim o kadar tahammül sinirim genis degildir.. ben cok cabuk birakip pes eden bi insanimdir aslinda.. umarim beni bununla daha fazla sinamaz... esimi de ikna edebilirsem evlat edinmek istiyorum zaten bi an önce... cocugum olsun olmasin.. bilmiyorum sonumuz ne olacak bakalim.. Allah hayirlara cikarsin ins. cnm.. seni de beni de ins.. ve tabi tüm özlemle bekleyenleri...
Hz. Mevlana

ayy

inşallah çok beklemezsin canım :amin: :amin: :amin: :amin:
evlat edinmek kaçkez düşündüm ya olmazsa kanımdam canımdan ne yaparız bu umut hep böyle sürmeyecek ya diyeee...ama eşimmm aslaaa evlat edinmek istemez onu çok iyi tanıyorummm...rabbim ol der inşallah yoksa ben asla bir kuzuyu saramıcam :'( :'( :'( :'(

minikkelebek

İkinizde dualarımdasınız  :amin: Güzel Allahım ol dedikten sonra herşey olur.Allahım tez zamanda versin.  :amin:

ayy

Alıntı yapılan: Umutluyum ben - 24 Aralık , 2012, 01:29:25
İkinizde dualarımdasınız  :amin: Güzel Allahım ol dedikten sonra herşey olur.Allahım tez zamanda versin.  :amin:
sen yolu aç ve kapıyı açık bırak gelcez arkandan inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

minikkelebek

Canımmm iyi yürekli arkadaşım inşallahhh  :amin:

Hiç tanımadan birini sevebilir misin cevabı  :icon_thumright: evet :)

ayy

emin ol sever ben burdaki herkesin samimiyetine inanıyorm ve herkei çok seviyorum :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
sitenin diğer topişlerinide gez vakit buldulça bazen eglenceyede ihtiyacımız oluyor sadece dertlerimizi paylaşmıyoruz burda :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

sevilay21

Alıntı yapılan: aycamayca - 14 Aralık , 2012, 15:23:29
valla kizlar ben 2 yildir almanyda yasiyorum almancam cok iyi degil esim tercüme ediyo bana genelde.. ama yine de ben de emin olmak icin sordum tekrardan yumurtalik mi dedi yumurta mi diye israrla sordum... yumurta dedi kadin.. ben de arastiriyorum ama öyle bisey bulamiyorum nette.. :( anlamiyorum.. baska yere de gidicez zaten.. özellikle konusmak icin.. bakalim :/
bence senbaska bir doktora git hangi sehirde yasiyorsun münihteysen sana iyi bir doktorun adini verim  sana yardimci olur banda sen kisirsin demislerdi ve hamile kaldim kendini hemen harap etme

sevilay21

almanyada iyi bir doktor bulmak cok zor her doktorun dediginede inanma  ben türk doktorlarinada gitdim alman doktorlarada hepsi bir sey dedi kisirsin dedi yumurtaliklerinda gelismiyor dedi yanlis ilaclar yanlis tehsizler sisirdiler balon gibi yaptilar beni kilo almaktan baska bir yan etkileri olmadi iki bebeyimi onlarin yüzünden düsürdüm sakin hemen umutsuzluga kapilma