28 Nisan , 2024, 05:18:22

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

almila__ ELIF HAMILEEEE

Başlatan çıtır anne, 11 Aralık , 2012, 23:55:14

« önceki - sonraki »

çıtır anne

CANIM BENIM RABBIM MUTLULUGUMUZU DAIM ETSIN  INSAALLAH :amin: :amin:
  :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav:
:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:
:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:
:occasion16: :occasion16: :occasion16:

ayy

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
TEBRİKLERR ALMİİİİİİ KUZUM BENİM İNŞALLAH SENDE SAGLIKL BİR GEBELİKTEN SONRA KUZUNU SAGLICAKLA ALIRSIN  KUCAĞINA  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:MUTLULUGUNZ KATLANARAK ÇOGALSIN İNŞALLAH :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Aşkk

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

hayırlı uğurlu olsun canım sorunsuz bir gebelik olsun inş :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

:flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

laracroftt

tebrıkler canımmmm
Allah sagsalım kucagına almayıda nasıp etsınnn :amin:
Saglıklı bı hamılelık gecırmenı dılerım

Cıcegınıde verelım :flowers:

Halayımızı da cekelım tey tey tey
:wav::wav::wav::wav::wav::wav::wav::wav::wav::wav::wav::wav::wav::wav:

:opucuk:

melek100lü

:occasion16: :love9: :nazar: :love9: TEBRİKLER CANIM  :love9: :nazar: :love9: :occasion16:

:nazar: :love9: :amin: :love9: RABBİM TAMAMINA ERDİRSİN İNŞALLAH :love9: :amin: :love9: :nazar:

kelebegimm

Tebrikler canım  :flowers: ohh Ne guzel yine hamile haberleri almaya basladik :hello2: :hello2:
Rabbim sag salim kucagina aldığın gunleride gostersin  :amin: :amin: :amin:

]

fıstık

Hayırlı uğurlu olsun Allah tamamına erdirsin inşallah  :amin: :flowers: :nazar:

beynâ

tebrikler canım,Allah hayırla kucağına almayı da nasip etsin inşallah.. :amin: :amin: :binkybaby: :binkybaby: güzel şeyler hissediyorum yazmıştın nasıl yaptın testi?

almila__

Allah hepinizden razı olsun kızlar

Rabbim hayırlısıyla herkese nasp etsin inşşşşşş  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

almila__

almila__

Alıntı yapılan: beynâ - 12 Aralık , 2012, 01:01:22
tebrikler canım,Allah hayırla kucağına almayı da nasip etsin inşallah.. :amin: :amin: :binkybaby: :binkybaby: güzel şeyler hissediyorum yazmıştın nasıl yaptın testi?

canım gece dayanamadım gittim kan testi yaptırdım 66.28 çıktı gerçi doktor biraz düşündürdü ama sonucun 66.28 gebelik ihtimali var ama bide ultrasonda bakılması lazım dedi açıle gıttım ya bilmiyorum ondan mı dedi şimdi daha ultrason için erken değilmi bugun adet gunum bu hafta sabrediyim pazartesi için randevu alıyım diorum

dualarınızı eksik etmeyin  :amin: :amin: :amin:

...ŞehzadEfe...

hayırlı olsun canımmmm  :opucuk: :opucuk: ohhh sabah sabah hamiş haberleri güzel geldi valla  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

_inci_tanem_

hayırlı olsun  tebrik ederim  :flowers:

RABBİM sağ salim kucağına almayı nasip etsin  :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

:hieyt: :hieyt: :hieyt:

canım gözün aydın.. inşallah sağlıklı bir şekilde yavrunu kucağına alırsın  :amin:

:flowers: :flowers: :flowers:

CAN TANEM

Gözünaydın canım Rabbim tamamına erdirsin inşallah :)