almila__ ELIF HAMILEEEE

Başlatan çıtır anne, 11 Aralık , 2012, 23:55:14

« önceki - sonraki »

almila__

Alıntı yapılan: öykükıvanç - 14 Aralık , 2012, 13:44:30
Alıntı yapılan: almila__ - 13 Aralık , 2012, 17:01:39
Alıntı yapılan: öykükıvanç - 13 Aralık , 2012, 14:30:04
elif tebrik ederim canım bu güzel haberler çoğaldıkça mutlu oluyorum. yalnız adetin yeni geçtiyse hiç ultrasona girme çok erken iki hafta hatta sabredebilrsen üç hafta bekle öyle ultasona gir derim canım tekrar tebrikler...

o kadar beklıyebılırmıyım bılmıyorum  :k06:

bugunle beraber adetım 2 gun geçmış oluyor 10 gun geçmesını beklıyım dıyorum

ona bıle nasıl gecıcek zaman bılmıyorum yanı :hieyt: :hieyt: :hieyt:

seni çok iyi anlıyorum canım bende bir an önce gitmek istemiştim ama öğrendikten tam 3 hafta sonra gitmiştim ben öğrendiğimde çok çok yeniymiş. 6 haftalıkken gitmeme rağmen üstten ekse görünmedi alltan zor gördü doktor. boşuna bana moral bozukluğu oldu. bir de şimdi ultrasona girene kadar zaman geçmek bilmez sana. benimde öyle oluyordu. ama  şimdi bak ikili tarama testine gideceğim iki haftam kaldı zaman artık su gibi geçmeye başladı. sabırlı ol. bu dönemde de özellikle stresten uzak dur. bu arada doktorun demir hapı falan verdi mi ilk üç ay mutlaka kullanmak gerekli onu bir an önce danış ve kullanmaya başla derim.  Allah kucağına da almayı nasip etsin...

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
canım Allah razı olsun anlatırken masal gıbı gelıyor ınsana da yaşarken kı stressssss  :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo

canım işte bne daha muayeneye gitmedim kanda baktırdım kandan öğrendim adetim bugunle beraber 3 gün olacak işteeeeee 10 gün olursa inş öle gidim diyorum ultrasondan görunmezse alttan istemiyorum onun içinde artık 1 haftadaha beklerim yada doktor ne kadar derse artık yani bilmiyorum
ama suan yerimde duramıyorum dıebılırım içimdeki kurtları susturmaya çalışıyorum hem kımseye solemek ıstemıyorum hemde konusurken solememek için kendimi zor tutuyorum  :k06: :k06:
Rabbim burdakı tum arkadaşlarıma yasatsın bu duyguyu Allahın ıznıylee
:amin: :amin: :amin: :amin:

minikkelebek

tebriklerrrr    :flowers:   Darısı başımaaaa ve hepimizin başınaaaaa en en en kısa zamanda   :nazar: :basardim:

almila__

aminnnnnn canım inş burda sızın ıcın de kutlamalar yapıcazzzzzzzzz :flowers: :flowers: :flowers: :love9:
Rabbim hayırlısıyla nasip eder inş :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

ARieS

tebrik ederim Allah sağlıkla dünyaya gelmesini nasip etsin...size de sağlık versin...

ben de dün öğrendim hamile olduğumu :) Allah isteyen herkese nasip etsin...

almila__

Alıntı yapılan: ARieS - 20 Aralık , 2012, 18:06:01
tebrik ederim Allah sağlıkla dünyaya gelmesini nasip etsin...size de sağlık versin...

ben de dün öğrendim hamile olduğumu :) Allah isteyen herkese nasip etsin...

:flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
Tebrik ederim canım  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
birde burdan lutluyum seni o zammn  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :muzz: :opucuk:

Rabbim en kısa zamanda isteyen herkese hayırlısıyla nasip etsin  :amin: :amin:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

rabbim tamamına erdirsin canım

almila__

Alıntı yapılan: ♥♥♥gülbeşeker♥♥♥ - 24 Aralık , 2012, 20:44:21
rabbim tamamına erdirsin canım
:amin: :amin: :amin:
amiiiinn canım inş
darısı isteyen tüm arkadaşlara olsun inş  :amin:

sudenaz85

minikkelebek

almila__

Alıntı yapılan: sudenaz85 - 28 Aralık , 2012, 11:16:45
almila sen dr.a gittinim :icon_scratch:
Alıntı yapılan: Umutluyum ben - 28 Aralık , 2012, 16:01:22
Canım gittin mi kontrole ?

kızlar ben bayaaaaadırr nete giremedim sorunuzu da yeni gördüm zor bi hamilelik geçiriyorum çok duaya ihtiyacım var  :amin: :amin: bana da dua edın ıns.
kızlar ben sureklı hastanedydım mecburen serum ığne falan ama bebekle ilgili sıkıntı yok çok sükürr  :amin:
gelişimi haftasıyla uyumluymuş maşallah.
haftaya gene gidicem kontrole ala kontrole gıdene kadar gene hastanede serumlara devam tabi iğnelere de... çokk dua edın

ayy

tatlım geçmiş olsun inşllah tez vakitte iyileşirsin :amin: :amin: :amin: :opucuk:

Aşkk

geçmiş olsun canım Allah yardımcın olsun inş  :amin: bulantıdan dolayımı serum yiyosun  :icon_scratch:

almila__

Alıntı yapılan: mecnunum= ev kuşu - 03 Şubat , 2013, 23:29:17
geçmiş olsun canım Allah yardımcın olsun inş  :amin: bulantıdan dolayımı serum yiyosun  :icon_scratch:
bulantıdan dolayı iğne yiyiyorum ama pek bi faydası olmuyor canım gene aynı gene aynı :igrenc:
sürekli çıkardığım için 8 kilo verdim hiç birey yiyemiyorum o yüzden serum alıyorum damardan besleniyorum.

Aşkk

off çok zor yaaa  :sad1: ama şu ara geçmesi lazım değilmi  :icon_scratch:

almila__

Alıntı yapılan: mecnunum= ev kuşu - 08 Şubat , 2013, 17:30:49
off çok zor yaaa  :sad1: ama şu ara geçmesi lazım değilmi  :icon_scratch:
valla canım bende her gün geçicek die bekliorum ama şuan aynı bakalım salı günüü doktora gidicem ne dicek hala geçmedi aynı hayırlısı olsun alıtım zaten artık bulantıyla yaşamaya çıkarmaya :igrenc: :igrenc: :igrenc:
bebeişlerimiz sağlıklı olsun tek allahın izniyle :amin: :amin: