26 Nisan , 2024, 09:28:03

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Tüp bebek tedavisine başladık

Başlatan minikkelebek, 06 Aralık , 2012, 12:24:55

« önceki - sonraki »

Aşkk

inş canım  :amin: ama nerde olur herkes gidebilir mi   :dontknow: sıkıntılı biraz aslında  :sad1:

ayy

zaman iyi ayarlanabilirse neden olmasın..yaz mevsimi harika olur :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

ben kaçar ütü bekliyor :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

minikkelebek

Selam Kızlar

Doktorun transfer sonrası verdiği prednol ve monodoks adlı 2 ilacı 4. gün kesmem gerekirken ben 7 gün içmişim.Monodoks bitti diye arayınca ortaya çıktı. :( O kadar herşeye dikkat ettim,Nasıl yaptım böyle bir hatayı ben ya,eşim de dikkat etmemiş.Koordinatör boşu boşuna ilaç yüklemişsin ama birşey olmaz gebeliğe etkisi yok dedi.İnşallah öyledir.  :amin:

Monodoks:antibiyotik
Prednol: neye yarar bilmiyorum. Ama yan etkilerinde depresyon,duygu durum bozuklukları vs,yazıyordu,kaç gündür bi gülüp bir ağlıyordum...

ayy

canım ilaçlar hakkında bilgim yok ama bu ilaçlar henüz bebeğine zarar vermez dr da demiş zaten..takma kafana şimdi boşuna bunları.. :opucuk: :opucuk: :opucuk:

minikkelebek

2 günden az kaldı teste   :love9: bol bol dua edin. Yeni yıla bebeğimle gireyim.

Pozitif çıkarsa  :hello2: daha büyük bir mutluluk düşünemiyorum.

Allahıımmm lütfennnnn  :amin:

ayy

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
canım benim hep dualrımdasın :amin: :amin: :amin:
inşalah yeni yıla 3 kişilik aile olarak girersiniz :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
hep güzel şeyler düşün :flowers: :flowers: :flowers:

Aşkk

inş bebişiniz gelir yeni yıl hediyeniz olur  :amin: :amin: :amin: :amin:

minikkelebek

inşalllah arkadaşlar başka ne isterim ki Allahımdan,benimle olsun,sağlıklı olsun.  :amin:

Aşkk

inş canım inş  :amin: olmayan ve isteyen herkes her gece dualarımda Allahım kabul etsin inş :amin: :amin:

minikkelebek

canım kocam

inanıyorum tuttu ilk denememiz bebek var diyor,başından beri hep aynı şeyi söylüyor.Hisleri hep doğru çıkar.Ne olurrrrr bu da doğru çıksın  :amin:

ayy

erkekler hissderse çıkıyor genelde :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

ayy

minikkelebek

İyiyim canım,sakinim önceki günlere  göre, nefes alamam zannediyordum ama daha iyiyim. Allahıma dua ediyorum sürekli  :amin:

ayy

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
ÇOK SEVİNDİM CANIM İNŞALLAH AZ KALDI GÜZEL HABERLERE DUALRIM SENİNLE VE MİNİK MUCİZENLE
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

minikkelebek

Canım çok teşekkür ederim,benimde dualarım hep seninle. Allahım isteyen herkesin yüzüne gülsün.  :amin:

Başından beri hep çok olumluydun,bana çok moral verdin,inşallah Allah söyletiyor olsun sana tüm bunları inşallah yarın hayatımın en mutlu günü olur.  :amin: