16 Nisan , 2024, 19:29:18

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Tüp bebek tedavisine başladık

Başlatan minikkelebek, 06 Aralık , 2012, 12:24:55

« önceki - sonraki »

ayy

inşallah KUZUN tutunur sıkısıkısı anneciğine inşallah canım  :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:

minikkelebek

Beklemek ne zormuş, arkadaşlar deliricek gibiyim sürekli 2. denemeyi düşünüyorum acayip olumsuz içimdeki duygular,çok üzülüyorum his mi bu?Ne olur hisse tam tersi çıksın...Yeni yıla bebegimle girmek istiyorum,hayatta en çok istediğim şey bu,neden umutlanamıyorum,sürekli dua ettim olmayacaksa transfer gerçekleşmesin yarıda kalsın diye,Allahım duymuştur beni,ne olur dualarımı kabul etmiş olsun ne olur bebeğimi bana bağışlasın  :amin: herkes olacak diyor bu denemem için ben niye bu kadar olumsuzum. Allahım şu olumsuz duyguları al içimden. 2. denemem falan olmasın.Bebeğim bana tutunmuş olsun,yeni yıla bebebğimle gireyim ne olur...   :amin:

Arkadaşlar ne olur dua edin  :amin:

ayy

canım bunları yasaman çok normal bisürü  ilaç aldın ve hormonlarının dengesi bozuldu bide acabalar kafanı kurcalıyor şuandaa  ...
çok zor ama lütfen at herşeyi kafandan tam bebeğinin sana tutnmaya çalıştıgı günlerdesin böyle düşünürsen strese girersen olumsuz etkilersin...kendine ugraş bul gez toz   :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:
evdeyken uzan koltuga gözlerini kapa ellerini göbüşüne meleğinin üstüne koy ve hamilelğinde neler yapacaksın o doğunca neler yapacaksın nasıl bir anne olacaksın bebeğine onları hayal et..annelik hormonları bebeğinin seninle kalmasına yardımcı olacaktır..dr lar böyle diyor ...inşallah bebeğin seninle olsun hep canım :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

minikkelebek

Bugün çok daha olumluyum daha iyiyim...

Esimin anneannesi geliyor beni çok mutlu etti :))

İnsallah dediğin gibi olur canım, desteğin için çok teşekkür ederim benimle olsun bebeğim ben daha ne isterim ki :amin:

ayy

inşallah canım  :amin: :amin: :amin:
dualrımdasın hep :amin: :amin: :amin: :amin:
heycanla takip ediyorum seni inşllah hamiş haberini alıncada hep birlikte sevineceğiz :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

duygucuk

canım senin için dua edicem bugünnn. rabbim yüzünü güldürsün inşallah tutunur bebişin sana.dualarımm seninle...
seni çok seviyorum miss kokulu kuzumm

Aşkk

canım rabbim tez zaman da bebeğine kavuştursun inş  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

dualarımdasın  :opucuk:

kuzucuk

canım hep olumlu düşün inş güzel haberlerini alacaz inş bebişin sımsıkı tutunsun sana   :amin:  :amin:  :amin:

minikkelebek

24 Aralık , 2012, 01:20:30 #54 Son düzenlenme: 24 Aralık , 2012, 01:24:08 Umutluyum ben
Yüzünü görmediğim sesini duymadığım ama her daim yanımda hissettiğim canım arkadaşlarım benim   :love7: ,çok teşekkür ederim.Sizde benim hep dualarımdasınız.  :amin:

ayy

aynı umudun yolcularıyız canım burda inşallah ta kuzulara kavuşucağız :amin: :amin: :amin: :amin:

ve inan burada tanışıp konuştugumuz arkadaşalrımızda var  :love9: :love9:
emine ve goncadan Allah razı olsun bizi buluşturdu burda :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

minikkelebek

İnşallah bir gün tanışırız canım,çocuklarımızda birbiriyle arkadaş olur :)  :amin:

ayy

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
evet tabiki belki gonca ilerde bebğimonline günü bile yaparrrr :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

Aşkk

ayy

bendeeee lokumum :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
aslında böyle bir öneri sunulmuş inşallah gercekleşir  :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: