26 Nisan , 2024, 03:22:47

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Tüp bebek tedavisine başladık

Başlatan minikkelebek, 06 Aralık , 2012, 12:24:55

« önceki - sonraki »

minikkelebek

Saol canımm

Bugün sayı 11 oldu,arkadan gelen küçüklerde var.En büyüğü 18.3 mm çarşamba tekrar kontrol var.Doktor ilaç dozunu düşürdü.Güzel Allahım hepimize buradan güzel haberler verdirsin en en kısa zamanda inşallah. :amin:

destina06

Allahım emeklerinizi karşılıksız bırakmasın miniğini göbüşüne kondursun :amin: :amin: :amin:
ben de ocakta ikinci denememi yapıcam Allahım bu sefer bizim de yüzümüzün güldürsün :amin: :amin:

minikkelebek

Aminnn canım,inşallah sürekli dua ediyorum hem kendim için hem bebek isteyen herkes için  :amin:

destina06

Allah kabul etsin canım sağolasın :opucuk: hangi şehirdesin ve nerde yaptırıyosun ilk dene mi?çok soru sordum sanırım :k06:

minikkelebek

Sor tabi birbirimize destek oluyoruz işte ne güzel :) İzmirdeyim Kent Hastanesinde yaptırıyorum.İlk denemem inşallah son olur :) Sen ?

minikkelebek

Alıntı yapılan: duygucuk - 08 Aralık , 2012, 17:21:41
Alıntı yapılan: Umutluyum ben - 08 Aralık , 2012, 10:28:04
Merhaba arkadaşlar

Dün yazamadım.Dün tekrar gittik yumurtalarım gelişmeye başlamışlar.2 taneydi şimdi 8 taneler,ve küçüklerde var.Tekrar ilaç dozu arttırıldı.Pazartesi tekrar idicem inşallah istenen seviyeye gelirler...

canım hangi ilaçları kullandın yazar mısın... sende yumurtlama sorunumu var... dozu felan ne kadardı...
gonal-f kullandım canım 187.5 ile başladık doktor önce 225 sonra 300 e yükseltti dozu fakat tekrar 225'e indirdi bugün.

destina06

inşallah canım ilk ve son olur ;) ben iki aşılama yaptırdım bir de tüp şimdi ikinci için hazırlanıyoruz.Urfadayım ben antepte yaptırıyoruz.

ツgöçmen_54 ツ

hayırlı olsun tedavin.ilk ve son olsun inşallah  :amin: nerde yaptırıyorsun ?

destina06

Alıntı yapılan: ツgöçmen_54 ツ - 10 Aralık , 2012, 16:14:15
hayırlı olsun tedavin.ilk ve son olsun inşallah  :amin: nerde yaptırıyorsun ?

kızz yasemin yukarıyı okusana yazmış kız nerde yaptıracağını :tongue3:

kuzucuk

canım Rabbim emeklerinizi boşa çıkarmasın,olumlu,güzel sonuç nasip etsin inş,bebişi olmayan bir anne adayı olarak ben de tüp düşünüyorum aşama aşama bizimle paylaşırsan tedavini sevinirim.Rabbim kolaylık versin inşallah herşey çok güzel gider  :amin:  :amin:  :amin:

ayy

canım bak yumoşların maşallah çok güzel toplamaya kadar dahada iyi olacak.inşallah sonucunda pozitif olsun canım :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
şulemmm canım benim inşallah sende güzel haberler vereceksin ocakta bizlere :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:

nazlıyarim

maşallah güzel büyümüşler moralini hiç bozma hayata bu tedavin içerisinde hep pozitif bak emi canım.gerçekten herşeyden etkileniyorlar bu yumoşlar.allahım yar ve yardımcın olsun. :amin:
BENİM HALA UMUDUM VAR...

almila__

canım kalbını hıc bozma inş Rabbım hayırlı sonuclarla karsılastırsın,
guzel haberlerini alacagız inş  :amin: :amin: :amin:
kutlamalar kutlamalar yapacagızzzzz :opucuk: :hello2: :hello2:

minikkelebek

Cansınızzz,teşekkür ederim :)

Hepimizin yüzü gülsün inşallah.

kuzucuk

canım inşallah herşey çok güzel devam eder olumlu güzel haberler verirsin bize  :amin: :amin:  :amin: