MELEĞİMİZ DOĞURDU

Başlatan burcum, 27 Kasım , 2012, 15:56:16

« önceki - sonraki »

burcum

KIZLAR ŞİMDİ EŞİ ARADI GÖZÜMÜZ AYDIN BEBEĞİMİZ DOĞDU DEDİ AY NASIL MUTLU OLDUM ANLATAMAM :y25: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN MELEĞİM :amin: :nazar:
EFE PAŞAMIZ SONUNDA GELDİ :love9: :binkybaby: :nazar: :wav: :occasion16: :wav: :occasion16: :occasion16:
NASIL İYİLER Mİ DEDİM HENÜZ GÖRMEDİM DOĞDU HABERİ GELDİ KIYAFETLERİNİ ALMAYA GELDİLER DEDİ :muzz: :hello2: :occasion5: :occasion14: :nazar: :binkybaby: :hello2: :muzz: :hieyt: :wav: :occasion16: :wav: :occasion16:

Balböceği

Çok şükür  :amin:

:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

Rabbim anali babali büyütmeyi nasip etsin  :amin: gözün Aydın olsun melekem  :love9:

:hello2: :muzz: :hieyt:

<<AyBüKe>>

Canım benim yaaa sonunda o kadar sıkıntıdan sonra bebeğini aldı kollarına .

Allah analı babalı büyütsün inş.  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

_inci_tanem_

27 Kasım , 2012, 16:03:08 #3 Son düzenlenme: 27 Kasım , 2012, 16:17:34 yyeeliz
 :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

Ayy kuzum sonunda dünyaya geldi çok şükür  :binkybaby:

Gözün aydın olsun melekcim  :opucuk:

RABBİM analı babalı büyütmeyi nasip etsin sağlıkla  :amin: :amin:

Bol sütlü gazsız günleriniz sağlıkla inşallah  :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

cok sükür kavustular sonunda  :hello2: :occasion5: :occasion14: :nazar: :love7: her girdigimde merak ediyodum ohh bee hepimiz rahatladik  :k06: :k06: :k06: :k06:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

destina06

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: Allah analı babalı büyütsün sizlere hayırlı evlat olsun melekcim :amin: :amin:

burcum

3.350 gram doğmuş paşamız 2 tur kordon dolanmış boynuna melek ıkınamamış kanalda kalmış nefessiz :y25: şükür ki şimdi iyiler boncuk boncuk bakıyormuş bir de ağladı sıpa sesini duyurdu teyzesine ben burdayımmmmmm diye :muzz: :hello2: :occasion5: :occasion14: :hieyt: :binkybaby: :nazar:
melekde çok dikiş varmış kız kendi kendine nazar etti benim doğumlarım kolay oluyor diye diye :sad1: daha yeni odalarına inmişlerdi kucağına bile almamış daha hemen emişin ilk yarım saat içinde çok önemli dedim :binkybaby: arayacağım tekrar :muzz: :hello2: :hieyt:

CAN TANEM

:love9: :love9: :love9:Ayyy şükürler olsun yaa kaç gündür melekde bizde dokuz doğurduk resmen  :k06: neyseki paşamız sağ salim doğmuş darısı isteyen bekleyen tüm herkese olsun inşallah... Meleğim bizim içinde öp bol bol Efemizi :nazar: :nazar: :love9: :love9: :love9:

♣ ђคtเςє ♣

çok güzel bi haber bu :) Allahım saglıkla büyüımeyi nasip etsin inşallah  :amin:   :amin:   :nazar:

Sır_Çiçegi

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

hoş geldin efe paşamız  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

cok gecmiş olsun melekcim inş. gecer tüm agrıların sızıların  :amin: :amin: :amin:

şükürler olsun aldın saglıklı bir şekilde paşanı kucagına darısı tüm şafak sayan arkadaşlarımıza inş.  :amin: :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

laracroftt

canım benım cok cektı ama kavustu sonunda yavrusuna
Allah uzun omur versın,analı babalı buyusun :amin:

mavişim80

Alıntı yapılan: ♥~ NÜRREM ~♥ - 27 Kasım , 2012, 17:05:12
3.350 gram doğmuş paşamız 2 tur kordon dolanmış boynuna melek ıkınamamış kanalda kalmış nefessiz :y25: şükür ki şimdi iyiler boncuk boncuk bakıyormuş bir de ağladı sıpa sesini duyurdu teyzesine ben burdayımmmmmm diye :muzz: :hello2: :occasion5: :occasion14: :hieyt: :binkybaby: :nazar:
melekde çok dikiş varmış kız kendi kendine nazar etti benim doğumlarım kolay oluyor diye diye :sad1: daha yeni odalarına inmişlerdi kucağına bile almamış daha hemen emişin ilk yarım saat içinde çok önemli dedim :binkybaby: arayacağım tekrar :muzz: :hello2: :hieyt:

haber sana nasip oldu ben dısardaydım yetişemedim konuyu acmmaya niketcim

allahım kurtardı ikisinide.
cok zor olmus kıyamam hepimize o esnada bol bol dua etmiş..
allah razıolsun kendisinden.
paşamız en sonunda dünyaya merhaba dedi  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
rabbim ikisinide korusun :amin: :amin: :amin: :amin:

fıstık

ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN CANIM  :amin: :nazar:

SAĞLIKLI SIHHATLI UZUN ÖMÜRLÜ OLSUN İNŞAALLAH  :amin: :nazar:

:wav: :occasion16: :wav: :icon_flower:

elfo

rüyamda seni görmüştüm meleğim bu gece. uyanınca inş. bugün doğum var dedim hamd olsun kurtuldun  :amin:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

nazlıyarim

ayy maşallah efe paşa hoşgeldin allahım hayırlı evlat eylesin seni.melekcim tebrik ediyorum sizi allahım sizlere bağışlasın... :amin:
BENİM HALA UMUDUM VAR...