19 Nisan , 2024, 18:04:15

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

MELEĞİMİZ DOĞURDU

Başlatan burcum, 27 Kasım , 2012, 15:56:16

« önceki - sonraki »

almila__

:nazar: :nazar: :nazar:
Allah analı babalı sağlıcakla büyütmeyi nasip etsin inş.
:flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
GÖZÜNAYDIIINNNNN :opucuk:

°•.ℓανιηуα.•°

ohhhh nihayet beeee  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

tebrik ediyorum meleğim  :nazar: Allah analı babalı büyütsün canım benim...   :amin:

kelebegimm

Cok sukur sonunda kucagina aldı efe pasamizi :amin:
Allah anali babali büyütsün canimm :amin: :amin:
Bol sutlu gazsiz günleriniz olsun ins

]

suzannn

Allah anali babali buyutmeyi nasip etsin insallah saglikli uzun omurler versin rabbim dunyaya geldiginde nasil sevindiyse mutlu olduysa anne baban bir omur boyu boyle mutlulukla devam eder insallah

bu gurur bu mutluluk dolu ani tum hasretle bekleyenlere nasip etsin bizleri yoktan var eden yuce rabbim

mutluluk

sukeyna

Allah analı babali büyütsün insallah :nazar:

burcum

melekle dün 3-4 kere konuştuk sesi gayet iyi geliyordu gülüyordu :nazar: paşamızı yatağına koyduğu an ağlıyormuş :nazar: :ehi: :ehi: :ehi: bugün çıkacaklardı aradım şimdi açmadı haber alınca yazarım :opucuk:

ZAHİR

evlilik yıldönümümde doğmuş paşa :))

rabbim ailesine ve ülkesine hayırlı bi evlat eder inşş
♥♥♥ŞÜKÜRLER OLSUN RABBÎME MELEGÎM KOLLARIMDA♥♥♥

๑ஐtek tabancaஐ๑

hayırlı olsun meleğim Allah analı babalı büyütsün bol sütlü gazsız günleriniz geceleriniz olsun  :amin:

gökçe58

meleğim canımmm gözünaydın olsun. rabbim sizlere bağışlasın.

EMEL 26

gözün aydın canım  :opucuk:
allah annalı babalı büyütsün inşallah :amin: :nazar: :nazar:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

...ŞehzadEfe...

HOŞGELMİŞ PAŞAMMM  :love9: :love9: :love9: :love9: UZUN ÖMÜRLÜ OL İNŞ SAGLIKLI HAYIRLI EVLAT OL EMİ  :y25: DUYGULANDIM HEEE
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

insu

Gözünüz aydın melekcim çok şükür  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :occasion5: :occasion5: :occasion5:
Rabbim size bağışlasın,hayırlı evlat olsun inşaAllah  :amin: :amin: :amin:
Herşeyin hayırlısı...

melek100lü

:nazar: :amin: :love9: çok şükür paşamı aldım kucama  :love9: :love8: :love9: :amin: :nazar:

nasıl çirkin bişey anlatamam  ;D :love9: :nazar:  Allah hepinizden razı olsun hep yanımda oldunuz  :amin: :amin: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
çok seviyorum sizi çok zor oldu doğum  :sad1:  ama yinede hesapsız şükür  :amin: :amin: :amin: :amin:  çok duygulandım yazdıklarınızı okuyunca  :crybaby2: :crybaby2: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

Rabbim isteyen dileyen herkese nasip etsin inşallah :amin: :amin: :amin:

huzur

hayırlı olsun melek gözün aydın.Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inş