:( :( :( artık yokum ben aranızda:(:(

Başlatan efsane, 15 Temmuz , 2008, 11:57:18

« önceki - sonraki »

efsane

burda hep hamile olanlar biebirleriyle konuşuyo yazışıyo ve hep onlara msj var.bende yeni üyeyim ama sadece 3 kişi hoşgeldin dedi. :crybaby2:benim bebegim yok diemi yazmıyosunuz.tabi zaten herkes kendi derdinde demi.oysa bende cok sevinmiştim içimi dökücek bi yer yeni arkadaşlar buldum die ama kimse b, merhaba bile demiyo yazdıklarım cvpsız kalıyo  bikac kişi harıc benden sonra üye oluptan tanışan ahamile arkadaşlara kac kişi  hoşgeldin demiş.nese anladıgım kadarıyla burda sadece annelere yer var.oysaki ben birazda olsa içimdeki ateşi burda söndürmek istedim dedim ya kimseyle paylaşamadıklarımı sizinle paylaşmak istedim ama yoksunuz :crybaby2: daha dogrusu anne degilim die yazmıyosunuz hep hamişlerle ilgili konular hiç anne olmak isteyipte olamayanlara bi yer yok napalım kısmet işte artık yazmıycam girmiycemde bu siteye.işte yine moralim alt üst oldu agla agla :crybaby2: bıktım artık ya of ya iiyse duygusal oldum nese sizleri istemedende kırdıysam ÖZÜRDLERİM.benimde tek istegim anne olmak :crybaby2:hepinize RABBİM KOLAY DOGUM NASİP ETSİN İNŞ.SAGLIKLI HUZURLU BİR ÖMÜR GECİRİRSİNİZ ALLAHA EMANET OLUN  :crybaby2:

Organik_Seker

Lale cim nie ole şeyler yazmıssın aaa aipetmıssın ama,  buradakı arkd.hepsı süper insanlar gormemıslerdır yazını canım benım nıye gelmıosun gel konusuruz  benım adım dilek tanısalım :)) Ağlama ve üzülme lutfen  :flowers: :opucuk: :love7:

Nazar duası
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ

ponçik

HAYDAAAAAA  :dontknow: BENCE SEN ÇOK HASSAS BİR DÖNEME GİRMİŞSİN CANIM
BU SİTEDE HAMİLE OLMAYAN
HATTA EVLİ OLMAYAN ARKADAŞLAR DA VAR
BÖYLE ŞEYLER DÜŞÜNMENE BİZ SEBEP OLDUYSAK ESAS BİZ ÖZÜR DİLERİZ
BİZİM FORUMUMUZ ÇOK GÜZEL VE HEPİMİZİN KOCAMAN KOCAMAN YÜREĞİ VAR
HERKESE AMA HERKESE KAPIMIZ AÇIK
:director: HİÇ BİRYERE GİTMİYORSUN TAMAMMI
YETER Kİ SAYFALARI TAKİP ET VE BOL BOL YAZ Kİ SENİ DAHA ÇOK TANIYALIM  :icon_thumright:
HADİ BAKALIM KOLAY GELSİN   :basardim:

emosum

lalecim niye öyle seyler düşünüyosun ..bence herkes burda herkesin yanında yardımcı olmaya calısıyo biz herkesin derdine ortak olmaya calısıyoruz bi aile gibi
ama eminim ki cok kişi görmemiştir yazdıklarını oyuzden yazmamıstır
burada anne olmak isteyenler için diyede  bir bölüm var ordada arkadaslarımız var yani canım daha yeni üyesin emin ol ki burda herkes sana yardımcı olmak isticek  üzülme :opucuk:

efsane

evet belki cok hassa bi dönmedeyi ama napim elimde degil istemeden aglıyorum.yanlız kalmak istemiyorum bende dertleşmek konuşmak istiyorum bi kamera olsada görseniz göz yaşlarımı nefes almak bile zor gelio bunaldım.ya nese özürdilerim ben sizi daha fazla rahatsız etmiyim tadınızıda kacırdım üzgünüm amacım sizi üzmek yada kötülemek degil sadece ii yeni arkadaşlar. :crybaby2:

emosum

lalecim sen bizi rahatsız etmiyosun ki böyle şeyler söleme üzme kendinide
gerci ne kadar üzme desemde bu senin elinde olmayan bişey
moralini hep yüksesk tutmalısın

aslı

Lalecim merhaba,

Bu forum kocaman bir aile. Kalbi kocaman insanlarla dolu. Zamanla sende bu kişilerle tanışacaksın. Her başlığa girip merhaba diyebilirisin. Yaz dönemi olduğu için forum kışa göre çok yavaş fırsat çoğumuz sadece merhaba biz iyiyiz demek için giriyoruz. O yüzden yeni gelen arkadaşları kaçırabiliyoruz. HAmile olman olmaman çocuğun olmuş olmamış  hiç önemi yok. Burda hamile olmayan hatta evli bile olmayan yazan arkadaşlarımız var. Lütfen böyle düşünme. Bu forum 2.sansı hak ediyor bence. Sende her sayfa gir ve yaz

oozge

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :-ooo

oldumu sımdııı lalecımmmm :-\ :-\ :-\
sn gercekten kotu bı donemdesın bnu anlamamak ımkansız
ama bu sklde devam ettıkçe bılkı bebegındende uzaklaşmış olucaksın o her bı gozyasın kdr uzaklaşıcann

en buyuk etkennnnn sıkntı stres yapmıcaksın
herkes hemencık hamıle kalamıyoki canım arkadaşım sorun yasaayan bı cok kısı vr burda ve suan hamıle olan
hıcbısy kolay dgl tabıkı

ben bu yazını bu durumuna baglıyorum
bız burdayız hep bak okuomussunda yazdıklrmızı fln ne gusel snde katıl aramıza bol bol msj gonder tanısalım kaynaşalım organık_sekerınde ddgı gbı  ve goncanında aynı sklde
burda ck ck  ıyı arkdslklar dostluklar var
lutfen cnm ozur fılanda dıleme bızm rhtsız oldgmz fln yok olsa soyler burdakı herkes ztn soncta hepımız aklı basında insanlarız. demi cnmm
lutfen aglama artık bak eşini çevrendekılerıde uzuyosundur emınım bunaaa
hadı sıl gozyaslarını bak bız burdayızzz
ne pylaşmak ıstıosan yaz knsurus ama aglamak yokkkkkkk suandn ıtıbaren anlaşıldımııııııııı :caca:
gormk ıstemıorum aglayan smıle leri tmm mı canımm hadi gül bakim bıkereeee
burda hepımız sorunsuzuzmu sanıosn lalecım herkesın vrmı derdı kederı ama burda herkes guluo elınden geldgnce sende katıldın aramısa artıkkkk gıtmek yokkkkkkkkkkkkk gondermıos bız seniiiiiiiiiiiiiiiiiiii :k06:

oozge

hamıle bıle olmayan evlı bıle olmayan arkds ben oluyorum bu aradaaaaaa :k06: :k06: :k06:
ama bak ben bıle buraya yapıstım kaldım müptelası oldumm
nedennnn senceeeeeeee
cok ıyı arkadaslıklar edindim cunku canımm

snde yapablrsın bunuu ama önceeeeeeeee
sna ozelden gonderdgm msj da var ya onu guslce bı okuuu sonra dusun bakalım :icon_thumright: :flowers:

mavili

lalecim canım kendini çok yıpratıyorsun bu kadar üzülme canım  arkadaşlar bugün lalenin evlilik yıldönümü  :director: :director: :director: :director: :director: :director: :director: :director:

nice yıllara lalecim nice mutlu senelere

ama artık böyle bir gündede üzme kendini bugün sen mutlu olmalısın tamamı? :flowers:

emosum

evlilik yıldönümüz kutlu olsun canım
nice senelerrree
inşallah bidakinde bebeginizde aranızda olur :amin: :amin: :amin: :amin:,

:flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

efsane

emosum

ya ama aglama smileri gönderme kzıyorum baaakkkkk :caca: :caca:
üzme kendini lütfennnn

oozge

lale ne dedım ben ya okdr yazdımm
yne aynı skldesın.
bızım msjlrımızı hıc okumamıssın gıbı degerlendırıyorum suanda haberın olsun
ve sen boyle aglamaya dvm ettgn surece snınle nsl knusabılrz lale nerden ne konusu acabılırs sence??????

bu sklde devam ettıkçe bılkı bebegındende uzaklaşmış olucaksın o her bı gozyasın kdr uzaklaşıcann

bu sözumu ıyı dgrlndır bnceee lutfennnn(!)

emosum