:( :( :( artık yokum ben aranızda:(:(

Başlatan efsane, 15 Temmuz , 2008, 11:57:18

« önceki - sonraki »

ponçik

15 Temmuz , 2008, 13:57:35 #15 Son düzenlenme: 15 Temmuz , 2008, 13:59:23 ""Gonca""
ben anladım  ;D Lale bizden çiçek istiyoooooor
o zaman sana güzelbir yıldönümü armağanı gönderelim şeker

bak buna rağmen hala kimse benle ilgilenmiyor dersen bozuşuruz ,
işi gücü bıraktık seni burda tutmaya çalışıyoruz kıymetini bil  :opucuk:

DAHA NİCE GÜZEL YILDÖNÜMLERİNİZİ BİRLİKTE KUTLAMANIZ DİLEĞİYLE

emosum

efsane

teşekkür ederim cok sagolun :hieyt: tamam bidaha aglamak yok benim yanımda oldunuzu bildim ya o bana yeter cok ama cok teşekür ederim ösge sende hemen kısıyon ya bak artık aglamıycam söz veriyorum size hepinizi cok ama cok seviyorum :love7: :muzz: :hello2: :k06:

ponçik

LALECİM BİRDE ŞU BAŞLIĞI DEĞİŞTİRİRSEN TAM SÜPER OLACAK

BAK BENİM SANA NACİZANE ÖNERİM :
VAKTİN OLDUKÇA SON GÖNDERİLEN MESAJLARI KONTROL ET VE KONULARA DAHİL OLMAYA ÇALIŞ

ASLININ DEDİĞİ GİBİ KIŞIN FORUM DAHA AKTİF OLUYOR, ŞİMDİ HERKES BİR YERLERDE  ;)

guguş

:hello2: :muzz: :hieyt: mutlu sonnnnnnnnnnn  :occasion14: :occasion5: :hello2: :hieyt:

evlilik yıldönümünüz kutlu olsunnnnnnnnnn  :flowers:

efsane

tamm dediklerinizi dinliycem tebrikleriniz için cok teşekkür ederim  :flowers: :flowers: :flowers:

oozge

Alıntı yapılan: LALE24 - 15 Temmuz , 2008, 14:11:28
teşekkür ederim cok sagolun :hieyt: tamam bidaha aglamak yok benim yanımda oldunuzu bildim ya o bana yeter cok ama cok teşekür ederim ösge sende hemen kısıyon ya bak artık aglamıycam söz veriyorum size hepinizi cok ama cok seviyorum :love7: :muzz: :hello2: :k06:

eee kızarım tabııııııııı ben bugn cok mutluyken senın syfana geldım dumur oldum yahuuuuuu
ohhhhhhhhh beeeeeee sayfa kendıne gelmışşşşşşş wlllaaaaaaaaaaa bızm alışık oldugumuz syfa tıpı budur cnm oynarız zıplarıs cıcekler gonderırızzzz ama aglamak yokkkkkkkk
eger aglarsandaaaaaaaa kendını yıpratırda hemencık bebısını gormemıze mudahale edersennnnnnnnn busklde
yazmayızzzzzzzz haberın olsun lalecimmmmmmmm hadi bunlarda benden sna gelsın

:love9:EVLİLİK YIL DÖNUMUNUZ KUTLU OLSUNN DUYGUSAL ARKADAŞIMM BENİMM :love9:

duru boncuk

lalecim hemen öyle bana kimse cevap vermiyo deyip kaçmak varmı canım arkadaşlarında dediği gibi yaz dönemi herkes gezmelerde bizlerde ancak bakıp çıkıyoruz az önce tanışma sayfasında sana mesaj yazmıştım bide baktım bu başlık var altta çok kızdım doğrusu bizim için hamile yada çocuğu olan diye bi ayrım yok olamazda bak deli ösgeme oda bekar ama biz onu çok seviyoruz (kıs ösgee arada sanada kıyak yaptım haa haberin olsun) :ehi: :ehi:sen ilgini çeken başlıklara gir yorum yaz ve birazda sabret zamanla sende anlayacaksın burdaki insanların ne kadar temiz kalpli olduğunu kendini toplaman çok sevindim ve bencede şu başlığı değiştir artık  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

EVLİLİK YILDÖNÜMÜN KUTLU OLSUN CANIM SENEYE ÜÇ KİŞİ KUTLARSINIZ UMARIM :amin: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

CANIM LALEM BEN SANA YAZMIŞTIM HALBUKİ AMA SENDEN CEVAP GELMEDİ HATTA MSN ADRESİNİ İSTEDİM TANIŞALIM SOHVET EDERİZ DEDİM SAKIN SEN KENDINI ÜZME TAMAM MI BURDAKİ DOSTLUKLAR ÇOK FARKLIDIR MÜPTEHALSAI OLUR ÇIKARSIN DÖNÜP GERİYE BU SAYFALARI OKUDUGUNDA YANLIZ OLMADIGINI ANLARSIN UNUTMA BEN BU SİTEYE ÜYE OLDUGUMDA O KADAR SICAK KAŞILANDIM İNAN BİR GÜN SİTEYE GİRMEDEN DAYNAMIYORUM HAFTA SONU YAZLIKDA BİLE TIRIM TIRIM CAFE ARIYORUM BAKIYIM BİZİM CADILAR NE YAPIYOR DİYE BEN HERZAMAN BURDAYIM HERZAMAN SANA DESTEK OLMAYA HAZIRIIM SENDE BANA DESTEK OLURSUN BAK ZOR BİR DÖNEMDEN GECIYORUM ŞUAN TÜP BEBEK İÇİN İGNELER OLUYORUM SANA FİKİRLER VERIRIM CANIM BENIM HADİ ŞİMDİLİK ÖOTÜM CANIM SAKIN KENDINI ÜZME BU ARADA UNUTMADAN
EVLİLİK YILDÖNÜMÜNÜZ KUTLU OLSUN BİR TANEM İNŞALLAH SENEYE BEBEİŞİNLE KUTLARSIN ... :k06: :k06:
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

mavili

bak lalecim hiçde yalnız degilsin herkes senin mutlu olman için çabalıyor  sende bu kadar insanı üzme canım ve mutlu ol bundan sonra aglamak yok nekadar çok sevenin oldu bak :opucuk:

sevda

LALECİMMMM....

EVLİLİK YILDÖNÜMÜNÜZZZ KUTLU OLSUNN VE ALLAH SENİNDE GÖNLÜNE GÖREE BİR EVLAT VERSİNNN YARABBİMM..

AMA HEMEN KENDİNİ BUKADAR ÜZECEK VE YIPRATACAK SÖZLER NE YAZZ NEDE YAŞAAA GÜZELİM OLDUMU... ;) :opucuk:

-Butterfly-

Lale"cigim hosgeldin aramiza  :flowers:

Lale'cigim  bak mesela ben senide , bu sayfayida yeni gordum  :D Eminim benim gibi, gormemislerdir daha onceden arkadaslar. Gonca'nin dedigi gibi,  aktif konulara yazmaya calis, calis ki biz seni daha yakindan taniyalim. Ayrica bebek sahibi olmak isteyenler icinde bir  kisim var. Ane olmak istiyorum adi altinda  ;)  Orada evlat hasreti ceken, bebegi olsun diye  dualar eden anne adaylarimiz var, eminim onlarla paylasimlarinda cok farkli ve ozel olacaktir ...

Sen bu konuyu acali cok olmamis sanirim, fakat hala ben senin mesajlarinla karsilasamadim  ;D  Hadi bekliyoruz senide aramiza  :hello2:

Evlilik yildonumunuz kutlu olsun.. Uzun saglikli ve bebekli yeni mutlu senelere  :love8: :flowers:

oozge

özguldum teşkur edrım canım araya benıde katmışsınnn
saolasınnn
:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :flowers: :opucuk:

Canım yiğitim

selam lale nasılsın,bende yenı uyeyım tanısmak ısterım...

mavili

lalecim bugün buralara ugramamışsın unuttunmu yoksa bizi seni merak ettim gelince mutlaka bişeyler yaz :opucuk: