27 Nisan , 2024, 14:39:55

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

GEBELER İÇİN GÜNLÜK BESLENME PLANI

Başlatan -GAMZE-, 13 Temmuz , 2008, 09:51:58

« önceki - sonraki »

oozge

konuşma kız sen ordan car car car car aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:

-GAMZE-

canın kapışmak istio galibaaa alırım anahtarınıı ösgeeeeeeeeeeeeeeee  :ehi: :ehi:

mavili

ben zaten sadece arkada duracaktım bana fırlatılanlardan gelmesin diye :ehi:

oozge

kız mavişşş gamzeye dalarken sende kaynadın aradaaaaaa okdr dedım kaç kenaraa dıye yaaaaaaaaa
hamiş hamiş daldın ortayaaaaaaaaaa..
ses ver ıyımısınnnnnn :toothy10: :toothy10: :toothy10:

mavili

anca  toparlanabildim sizden nedir çektigim ya zor hayata döndürdüler beni kaç gündür hastanelerdeyim kafa tıravması geçirmişim en son gamzenin sana fırlattıgı nesnenin kafama geldigini hatırlıyorum oklavamıydı neydi  :dontknow:

Allahtan arkanızdaydım kim dedi size egilin diye :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

-GAMZE-

bıs sana cık aradan dedık yok osgenın arkasındayım yok gamzeın şişte öle olan sana olur aman tek eloşa olmasında sana olsun  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

oozge

heh isde gamzeye katılıorm gmzem arkandayım anacımm ama mavıs gbı olmayım bak sonra heeee
mavısım sna bısıcık olmas eloşa uzulurumm bnnnn oklavadan kım ölmuş ayolllllll puhaaaaaaaaa

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

-GAMZE-

ewet ösgem bende senın arkandayım hıh gordunmu maviş biz bi küser bı barısırızı sen cık aradan gel osge mavişi yollaım bu defa  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

oozge

ayyyy içm acıdı yaww dime öle eloş var aradaaaaaa gamzemmm :y25: :y25: :y25: :y25:

mavili

anaaaaaaaaaaa  şunlara bakın ya boşuna dememişler yapan kurtulur diyen kurtulmaz diye çok fenasınız

oozge

eeeeee sen bnı kaynanalrımla bozarsan böle olur ısde
bak butn kirli çamasırlarını dökuomm :k06: :k06: :k06:
içime işlemış nsl ıntıkam alıom anında yaa :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

-GAMZE-

sana dedık mavişim cık cık aradan ama yok utturdun ılla aranıza gırcem ben dayak yıcem dıe  :muzz: :ehi: :ehi: :ehi: :violent1: :violent1:

mavili

oozge

ay bi o eksikti küs bide tam olsunnnnnn
bk gelıo 2.ci meydan muharebesi heeeeeeeeeeeee
hadi küs bakim göreyımmmmmmmmm :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:

-GAMZE-

mavişşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş  :cussing: :cussing: :violent1: