GEBELER İÇİN GÜNLÜK BESLENME PLANI

Başlatan -GAMZE-, 13 Temmuz , 2008, 09:51:58

« önceki - sonraki »

mavili

inşallah çikolata hiç yiyemedim ya sevmiyodum zaten et istiyor beni canım akşama yicem sabırsızlıkla bekliyorum adını duyunca bile agzımın suyu akacak nerdeyse :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry:

tubis

et miiiii Allahhhhhh. etin adını duyduğumda bile bir tuhaf oluyorum. yaa çok kötü bişey aslında ben ne güsel tatile gitmeden önce gebeliğimin ilk haftalarında ne güsel yiyodum. ama şimdi kokusuna bile dayanamıyorum  :igrenc: :igrenc: :igrenc:

oozge

hehe tubıs varya tahmın etmıstım buraya böle böğürerek yazcagını :igrenc:
:ehi: :ehi: :ehi:
okumustum etten tiksindiğiniii

emosum

tubis

oozge

gulmeeeeee emoşşş burda etten tiksinen bi hamiş varrrrrr :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
ama gul gul kendıde guluor ztnn :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ayyyyyyyy ben suanda acayıp mutluyum hemde acayıpppppppppppppppp

mavili

kıslar nazar degdi sanırım bana akşam et yemiştim söylemesi ayıp yaklaşık 1 saat boyunca mide agrısı çektim ve sonunda da çıkardım mahvoldum öldüm ya şimdi biraz biraz rahatlıyorum anca girebildim

tubis

ayy canımmmm mavişimm. niye dokundu acaba benm üzümden mi yoksa. ble etten tiksindim felan dedim ya etkilenmiş olabilir misin?

ösgecim hayırdır annayalımmm :laughing7: :laughing7:

mavili

yok tubişim sanırım sıcak dokundu yada bilmiyorum son günlerde reflüm arttı afedersiniz ama yediklerim hep agzıma geliyor çıkarınca rahatlıyorum yoksa mahvoluyorum

emosum

eee maviş o kadar cok et yersen olacagıda bu  :toothy10: :toothy10:
eloşta bi yere kadar dayanır midende :k06:
gecmiş olsun canım

oozge

ay emoş öldurcen sn benı çatlatcan bıgun :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
dgru dıosun eloş napsın o dapdaracık yerde her öğün et ye ye ye ztn sıcak yerıde dar hem bıyere kdr dayanabıldı cücükk :k06: :k06: :k06: :k06:

şaka bıyana mavısım cok ama cok gecmış olsun nazarımız degdı sna oh ddm tam sevındım yemek yemege basladı bıseyı ısteklı yıo dedım ama nazarım dgdı işde  :y25: :y25: :y25: :y25: :y25:

tubişiimmm hayır hayır wllaaaaaaaaaaaaa   :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

emosum

evet özge ya daha yeni maviş yemeye basladı ya :-[

oozge

offffffff bıdha kımse açmasın agzını hamıssınız ztn hemencık sıze nasar degıyo yaaaaa:(:(:(:(:(
bn bısı demıcem yeterkı sıze bebıslerımıze bısı olmsınn:(:(

mavili

bana kimse et demesin bundan sonra kokusuna bile tahammül edecegimi sanmıyorum

sormayın ya yeni yeni yemeye başlamıştım daha hala 8 kiloda kaldım ben  :(

emosum

:-[ :-[   aman mavişim yaaa  üzüldüm bak
neyse miden düzelir ya yersin tekrar :opucuk: