MELEĞİMİZ DOĞUMA GİDİYOR

Başlatan burcum, 20 Kasım , 2012, 21:04:41

« önceki - sonraki »

burcum

KIZLAR MELEK ARADI KANAMASI BAŞLAMIŞ BİRAZDAN EVDEN ÇIKIYORLAR DUALARINIZI BEKLİYOR :amin:
ARKADAŞIM ALLAH KOLAY DOĞUM NASİP ETSİN SAĞLIKLA SAĞLIKLI YAVRUNU KUCAĞINA ALMAYI NASİP ET :amin:
BEN SÜREKLİ ARAYACAĞIM SENİ :opucuk: EŞİM EVDE OLSAYDI DERİNİ BIRAKIP GELİRDİM YANINA MORAL VERMEYE KISMET BELKİ YARINA KADAR DOĞURAMAZSIN YARIN GELİRİM SABAHTAN :opucuk:
EFE PAŞA SAĞLICAKLA GEL KON ANNENİN KUCAĞINA :amin: :nazar: :hello2: :muzz: :hieyt: :binkybaby: :wav: :occasion16: :wav: :occasion16:

Balböceği

Allah kolaylık versin  :amin:

Melekim bizi arkanda hisset yada ebeleri biz farz et  :ehi:

Seni seviyoruz kiz  :opucuk:

fıstık

MELEĞİM HADİ BAKALIM  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

SAĞ SALİM KURTULUN BERABERCE İNŞAALLAH DUALARIMIZ SENİNLE  :amin:

:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

:wav: :occasion16: :wav: :occasion16: :wav:

...ŞehzadEfe...

demek paşa geliyor heeee  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: meleğim allaha emanet olun ikinizde sağ salim dönün evinize  :nazar: :nazar: :nazar: :amin: :amin:

nüküm haberleri senden bekliyoruz
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

nisan rüzgar

saglıkla gelsin efe paşa  :amin: meleğim benim dualarımız seninleeee  :opucuk:

<<AyBüKe>>

Sağ salim kucağına al mis kokulunu inş. Melek'cim  :amin:

Hayırlı haberlerini bekliyoruz  :muzz: :muzz: :muzz:

bhrssyy

hayırlı doğumlar arkadasım bı avazda kurtul inşallah Rabbim kolaylık versin sağlıkla gelsin paşamız :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar:

sukeyna

Oy maşallah çok sevindim, sağlıcakla gelsin inşallah
:basardim: :basardim:

burcum

kızlar aradım meleği çıkmamışlar evden biraz beklicem diyo sancıların sıklaşmasını bekleyecekmiş ilerleyen saatlerde giderim dedi kanaması varmış korkmalımıymış soruyor bilgisi olanlar yazsın :icon_thumright:

mavişim80

bende şimdi görüştüm kızlar tlf sarjının dolmasını bekliyormus gidicikk hastaneye .......... :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
nükk seninlede tanısmak isterim canım ben manisadayım ..... ailem izmirde
ayy bakk meleğin sayfasında neler konusuıyoruzzzzzzzzzzzz :toothy10:

burcum

bak ya hala gitmemiş mi sıpa :caca: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: biz burada meraktan 9 doğuruyoruz :ehi: :ehi: :ehi:
hatun şarz derdinde :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: takar orada odasında :caca: :caca: :caca: :caca:
mavişim tanışırız canım :opucuk: hemen bakıyorum :muzz:

@Melek Yüzlüm@

haydi melek haydi melek haydii bir avazda doğurr efeyiiiii

(betülden çaldımm))) :suclu: :suclu: :suclu:

hadi inşllahh sağlıcakla gelir paşamızzzz bebeğimonline bebeklerine bir bebek daha mı katılıyor :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

burcum

HAYDİ MELEK HAYDİ MELEK HAYDİ TAM ZAMANI TAM ZAMANI ŞİMDİ :hello2: :wav: :occasion16:

cute552

melek çok sevindim ve çok heyecanlandım şimdi allah kolay doğumlar nasip etsin inşallah sağ salim yavrunu al kucagına inşallah.

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

mavişim80

kıyamam yaaaaaa
allahım sağlıcakla kucagına alsın arıcam korkudan arıyamıyorum bile.........
zaten  tedirgin olmaya baslamıs belkide korkudan gecti sancısı  :ehi: :ehi: :ehi: