27 Nisan , 2024, 20:36:46

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

MELEĞİMİZ DOĞUMA GİDİYOR

Başlatan burcum, 20 Kasım , 2012, 21:04:41

« önceki - sonraki »

°•.ℓανιηуα.•°

melek meleeeek  :caca: bizi merakta kodun gittin melek :caca:

CAN TANEM

Bende çok merak ediyorum kızlar en kısa zamanda hayırlı haberini alırız inşallah da içimiz rahat eder... :amin: :amin:

burcum

kızın orda içi dışına çıkıyordur acıdan :sad1:
ne yapsın bacı :y25:
bizi düşündüğünü hiç sanmıyorum :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

45 dk a kaldı öznurum sen mi ararsın ben mi arıyayım :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: adam en sonunda fırçalayacak bizi bakalım hangimize denk gelicek fırça :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

aradım bu sefer başka adam çıktı doğumu olmamış daha :dontknow: :sad1:

CAN TANEM

Alıntı yapılan: ♥~ NÜRREM ~♥ - 21 Kasım , 2012, 15:56:40
aradım bu sefer başka adam çıktı doğumu olmamış daha :dontknow: :sad1:

Ahhh canım yaa ne çekiyor kim bilir Rabbim yardımcısı olsun... İnşallah yanında destek olacak birileri vardır... :amin: :amin: :y25:

fıstık

yeter kız bence daha fazla aramayın gıcıklığına doğmamış diyebilirler  :icon_thumright:

muhribe

saat kaçta gitti hastaneye biliyor muyuz nüküm

gece gibiyse nerdeyse 1 gün olacak ya  :-ooo

burcum

betülüm gece 12 de yatış yaptılar hastaneye birazdan doğuma alacaklar dedi kapattı :sad1:
yaw doğurmuş olsa arar mesaj çeker eşine mesaj çektirir telefonunu açar enazından doğuramadı herhalde hala :y25: ALLAH yardımcısı olsun :amin: :y25:

burcum

bugün işyerinde kimse yoktu olsa giderdim konağa :sad1:

CAN TANEM

Alıntı yapılan: ♥~ NÜRREM ~♥ - 21 Kasım , 2012, 16:03:03
betülüm gece 12 de yatış yaptılar hastaneye birazdan doğuma alacaklar dedi kapattı :sad1:
yaw doğurmuş olsa arar mesaj çeker eşine mesaj çektirir telefonunu açar enazından doğuramadı herhalde hala :y25: ALLAH yardımcısı olsun :amin: :y25:

Banada öyle geliyor canım doğurmuş olsa bi sekilde ulasırdı haber verirdi sanırım hala sancı çekiyor  :sad1:

muhribe

ah meleğim ya hep diyordu benim doğumlarım kolay oluyor iki ıkınıyorum çıkıyorlar  :sad1:

Allah tez elden kurtarsın  :amin:

_inci_tanem_

zor bir doğum sanırım ALLAH yardımcısı olsun   :amin:  :amin:

bizde burda meraktan öldük  :'(

Sağ salim paşasını kucağına alsında  :amin: biz artık biraz geç öğreneceğiz sanırım  :'(  :dontknow:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

burcum

ay kızı mahvettiler dünden beri :sad1:

RüZgAr GüLü

:-ooo :-ooo :-ooo :-ooo   ANAAAAAAAAAAAAAAA BEBEK GELİYORMUUUUU YENİ GÖRDÜM BENNN BEAAA  :laughing7:        İNŞ RABBİM TEZ VAKİTTE KURTARIR MELEK İ BİZİDE İNŞ   :k06: