bebeğimin gelişimi durmuş ve suyu azalmış:(:(:(

Başlatan gökçe58, 10 Kasım , 2012, 11:03:34

« önceki - sonraki »

gökçe58

hamile kaldığımdan beri bi yüzüm gülmedi rabbim sonunu hayır etsin inşallah. ilk önce tarama testleri sorunlu çıkmıştı şimdide karın cevresi ince çıkıyor şuan tam 3 hafta geriden geliyor, gecen hafta hastanede yattım idrar yollarımda nefeksiyon varmış erken doğumu tetiklemiş onu durdurdular. klosu 2660 dediler. dünde tekrar gittim 2450 dediler kilosuna suyu azalmış dediler üniversiteye git hocaya görün dediler.
  yerim yurdum ateş oldu hareketlerini iyi takip et karnında ölenbilir ddiler nasıl bi rahatlık madem risk var niye almıyorsunuz doğuma. psikolojık mi bilmiyorum şimdide kızımın hareketlerini hssedemiyorum.
    Allahım yardım et bana sonunu hayır eyle. 37+5 günlük kıızm. baş ve bacak ölçümleri 36. haftayla uyumlu. karın cevresi 33 dediler.

ZéynéP.SimAy

cnm Allah yardımcın olsun Çok zor bi durum ALlahım bebeğine bi zarar gelmeden kucağına almayı nasip etsin  :amin: :amin:
e seni böyle telaşlandırıp gerimi gönderiyolar 38 haftalıksın neden alıp dışarda tedavi etmeye çalışmıyolar zaten doğum zamanına ne kalmış ki  :dontknow: :dontknow: nerde yaşıyosun güzel bir hastaneye gitsen vakit kaybetmeden bebeğine bi zarar gelmedenn  :y25: :y25: 

gökçe58

Alıntı yapılan: _CaNParEm_ - 10 Kasım , 2012, 11:10:48
cnm Allah yardımcın olsun Çok zor bi durum ALlahım bebeğine bi zarar gelmeden kucağına almayı nasip etsin  :amin: :amin:
e seni böyle telaşlandırıp gerimi gönderiyolar 38 haftalıksın neden alıp dışarda tedavi etmeye çalışmıyolar zaten doğum zamanına ne kalmış ki  :dontknow: :dontknow: nerde yaşıyosun güzel bir hastaneye gitsen vakit kaybetmeden bebeğine bi zarar gelmedenn  :y25: :y25: 

gittim canım gittim gitmediğim hastane kalmadı illa hocaya görün diyorlar görünsem ne yapacam oda pazartesi bos zamanı  varmış en erken randevu bu dediler. bilmiyorum şaştım kaldım rabbim sonunu selamete çıkarsın inşallah. kimseyide evladıyla sınamasın.

ZéynéP.SimAy

amin cnm amin Allah yardımcın olsun kendini çokta dinleme ama kontrollü ol bakalım bebeğin haraketlerinde eğer hiç hissetmezsen hemen acile falan git en azından ultrasonda baksınlar için rahat etsin şu iki gün ve hemen p.tesi hocaya görün bence  :icon_thumright:

gökçe58

Alıntı yapılan: _CaNParEm_ - 10 Kasım , 2012, 11:15:47
amin cnm amin Allah yardımcın olsun kendini çokta dinleme ama kontrollü ol bakalım bebeğin haraketlerinde eğer hiç hissetmezsen hemen acile falan git en azından ultrasonda baksınlar için rahat etsin şu iki gün ve hemen p.tesi hocaya görün bence  :icon_thumright:

şimdi hazırlanıp nst çekinmeye gidecem yoksa kafayı yiyecem....

ZéynéP.SimAy

sakin ol cnm inşallah bebeğin seni üzmeyecek sağsağlim alacaksın onu kucağına  :amin: :amin:
hemen git bencede gerekirse ayrılma ordan  :icon_thumright:

fıstık

Geçmiş olsun cnm

Bi parça çikolata ye hemen hareketlendiğini hissedebilirsin

Kilosu az değil doğsa dışarda daha ii gözlemlenir

Allah kolaylık versin yinede kötü düşünme pazartesi belki kucağına alırsın bebeğini  :icon_thumright:

gökçe58

Alıntı yapılan: fıstık - 10 Kasım , 2012, 11:26:19
Geçmiş olsun cnm

Bi parça çikolata ye hemen hareketlendiğini hissedebilirsin

Kilosu az değil doğsa dışarda daha ii gözlemlenir

Allah kolaylık versin yinede kötü düşünme pazartesi belki kucağına alırsın bebeğini  :icon_thumright:

çok sağol canım allah razı olsun ne zormuş yaaa karındayken başlıyor sıkıntılar. bugünümüze şükür. rabbim cümlesinin evladını korusun içindede benim evladımı dualarınızı eksik etmeyin nolur.

melek100lü

gönül çok geçmiş olsun canım benim yaa  :y25: başına gelmeyen kalmadı  :sad1:

ama ben inanıyorum çok sağlıklı bi bebel dünyaya getircen canım hiç üzülme rabbime emanet

bütün yavrularımız acılarını göstermesin  :amin: :amin: :amin:

tabi bize üzülme demesi kolay ancak onu yaşayan bilirde diycek söz bulamayınca  :sad1: :y25:

kusurumuza bakma olurmu güzelim ben seni çok iyi anlıyorum bende yaşadım bunları onun içinde

dua ediyorum sana hayırlısı ile sağsalim kucağına alırsın inşallah yavrunu  :amin: :amin: :amin: :amin:

fıstık

Kolay değil canım benzer sıkıntıları bende yaşadım

Allah kimseye yaşatmasın zor

Ama yinede pozitif düşünelim herşey iyi olsun inşallah  :amin:

Hayırlı haberlerle gel  :amin:

serserim

canım benim 38 haftadasın alsalarda olurmuş bebeğini
kilosuda kötü değil canım
Allah büyük çok sıkıntı çektin ama
ben inanıyorum kızının sağlıklı olduğuna
inşallahhh iyi haberlerle gelirsin canım
dualarımız seninle ve bebişinle
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

burcum

Canim benimde suyum azaldigi icin 37+4 de acil sezeryana alindim 2645 gram saglikli bir kizim oldu
Neden doguma almadilar dogum yapacagin hastaneye gitmiyormusun sen enteresan yani ALLAH korusun
Takip et hareketlerini benim kizin da hareketleri cok azdi dr iyiki almisiz iceriden 1 fincan su cikti demisti hakkinizda hayirlisi olsunALLAH saglikla ve saglikli yavrunu kucagina almayi nasip etsin

gökçe58

Alıntı yapılan: melek100lü - 10 Kasım , 2012, 11:40:46
gönül çok geçmiş olsun canım benim yaa  :y25: başına gelmeyen kalmadı  :sad1:

ama ben inanıyorum çok sağlıklı bi bebel dünyaya getircen canım hiç üzülme rabbime emanet

bütün yavrularımız acılarını göstermesin  :amin: :amin: :amin:

tabi bize üzülme demesi kolay ancak onu yaşayan bilirde diycek söz bulamayınca  :sad1: :y25:

kusurumuza bakma olurmu güzelim ben seni çok iyi anlıyorum bende yaşadım bunları onun içinde

dua ediyorum sana hayırlısı ile sağsalim kucağına alırsın inşallah yavrunu  :amin: :amin: :amin: :amin:

çok sağol meleğim allah razı olsun rabbim kimseye yaşatmasın çok stresli sıkıntılı bi hamilelilk geçirdim sonuna yaklaştık çok korkuyorum neyle karşılaşacam bebeğim nasıl olacak. rabbim kimseyi evladıyla sınamasın çok zor. ne yapacağımı bilmiyorum

gökçe58

Alıntı yapılan: fıstık - 10 Kasım , 2012, 12:27:37
Kolay değil canım benzer sıkıntıları bende yaşadım

Allah kimseye yaşatmasın zor

Ama yinede pozitif düşünelim herşey iyi olsun inşallah  :amin:

Hayırlı haberlerle gel  :amin:

evet gerçekten çok zor rabbim bi daha yaşatmasın evladını sana bağışlasın 2. meleğinide sağsağlim kucağına almayı sorunsuz sıkıntısız bir hamilelik geçirmeni nasip etsin.

gökçe58

Alıntı yapılan: serserim - 10 Kasım , 2012, 12:35:34
canım benim 38 haftadasın alsalarda olurmuş bebeğini
kilosuda kötü değil canım
Allah büyük çok sıkıntı çektin ama
ben inanıyorum kızının sağlıklı olduğuna
inşallahhh iyi haberlerle gelirsin canım
dualarımız seninle ve bebişinle
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
[/quot
tek sağsağlim doğsunda busecim zayıf olsun büyür bi şekilde. nst ye girdim sancın yok dediler kalp atışı vs de normal dediler.inşallah sorun çıkmaz....