bebeğimin gelişimi durmuş ve suyu azalmış:(:(:(

Başlatan gökçe58, 10 Kasım , 2012, 11:03:34

« önceki - sonraki »

Balböceği

Canım çok üzüldüm İnan, inşallah kötü birşey olmaz halbuki dogum haftası sezaryenla alsalar alırlar..

Niye böyle yapıyorlar  :dontknow: :dontknow: :dontknow:

Yinede pozitif duşun inşallah iyi olacak  :amin:

gökçe58

Alıntı yapılan: ♥~ NÜRREM ~♥ - 10 Kasım , 2012, 12:42:22
Canim benimde suyum azaldigi icin 37+4 de acil sezeryana alindim 2645 gram saglikli bir kizim oldu
Neden doguma almadilar dogum yapacagin hastaneye gitmiyormusun sen enteresan yani ALLAH korusun
Takip et hareketlerini benim kizin da hareketleri cok azdi dr iyiki almisiz iceriden 1 fincan su cikti demisti hakkinizda hayirlisi olsunALLAH saglikla ve saglikli yavrunu kucagina almayi nasip etsin

nst ye girdim geldim canım sancın yok normal herşey dediler. gidiyorum dün iki ayrı doktora gittim suyu azalmış dediler hareketlerini takip et dediler net bişey diyen yokki doğuma alın dedik illa profösere görün diyorlar madem riskli bi durumsa niye almıyorsunuz doğuma. o kadar rahattı ki doktorun biri hareketlerine bebeğin dikkat et karnında ölebilir diyor bu kadar rahatlık olur mu yaa.. bugün acildeki doktora soruyorum suyu azalınca ne olur ne zaman doğum yapmak gerekir diyorum haftasına suyun azlığına bağlı diyor nst normal pazartesi polikinliğe gel diyor.

gökçe58

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 10 Kasım , 2012, 14:06:00
Canım çok üzüldüm İnan, inşallah kötü birşey olmaz halbuki dogum haftası sezaryenla alsalar alırlar..

Niye böyle yapıyorlar  :dontknow: :dontknow: :dontknow:

Yinede pozitif duşun inşallah iyi olacak  :amin:
[

inşallah eda inşallah sağsağlim alırım kızımı kucağıma ne devlet hastanesinin iyiliğini gördüm ne de özelin  herkes ne kadar hasta o kadar para derdinde. bu kadar ucuz bi bebeğin sağlığı.

Balböceği

Maalesef  :sad1: hani bı soz varya, kasap et derdinde koyün can derdinde, iste hayat böyle ucuz  :sad1:

gökçe58

aynen öyle eda rabbim kimseye yaşatmasın evlatlarımızı bizlere bağışlasın... :amin:   :amin:

cute552

benim iki ayrı tanıdığımın biri suyu azalmış diğerinin ise 2 hafta geriden geliyordu su azalınca hemen sezeryana aldılar 38 haftada dogum yaptı 2 hafta geiliği olan ise kendi doktoru gelişim gerili var demiş bende kendi doktoruma götürdüm doktorum senin kızın minyon tipli olucak yani fazla kilolu olmıcak dedi içi rahatladı kadının doktorlar makinanın çıkartığı ölçümlere göre konuşuyorlar çok şükür sağ salim bebeğini dogurdu suyun azsa hemen almaları lazım bekletmeleri hata bence ki sen normal haftandasın bebeğin sağlıklı bişekilde yaşar 37.haftayı doldurunca prematüre bebek olmuyor normal miyadında kabul ediliyor bence hemen sezeryana almaları lazım sakın stres yapma başka bi hastaneye gözük bebeğinde gelişim geriliği yoktur sadece yapısı öyledir.inşallah hayırlı haberler alırsın

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

RüZgAr GüLü

canım hiç korkma banada aynı şeyleri söylediler bebeğin 2 buçuk hafta geriden gelişimi dediler hemen özelde başka bir doktora gittim 5 günlük geriliği var dedi ve hiç bi sorun görünmüyor bu kadarıda normaldir dedi doktordan doktorada fark var .. yani okadar stres yapma bence bende çok kötü günler geçirmiştimö seni anlıyorum RABBİMİN  izniyle hiç bişiy olmaz güzel düşün ALLAH yardımcınız olsun...

iklima

Canım rabbim yüzünü güldürsün yaşadıgın sıkıntılardan sonra.benim arkadasımda 37haftalik dogum yaptı.rabbim ömür verdikten sonra nekadar minik olursa olsun hayata tutunur.allah güzel insanlarla karşılaştırsın,fakültelerde kobay gözüyle bakıyor kimisi insan olarak degl.
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

gökçe58

Alıntı yapılan: cute552 - 10 Kasım , 2012, 14:34:53
benim iki ayrı tanıdığımın biri suyu azalmış diğerinin ise 2 hafta geriden geliyordu su azalınca hemen sezeryana aldılar 38 haftada dogum yaptı 2 hafta geiliği olan ise kendi doktoru gelişim gerili var demiş bende kendi doktoruma götürdüm doktorum senin kızın minyon tipli olucak yani fazla kilolu olmıcak dedi içi rahatladı kadının doktorlar makinanın çıkartığı ölçümlere göre konuşuyorlar çok şükür sağ salim bebeğini dogurdu suyun azsa hemen almaları lazım bekletmeleri hata bence ki sen normal haftandasın bebeğin sağlıklı bişekilde yaşar 37.haftayı doldurunca prematüre bebek olmuyor normal miyadında kabul ediliyor bence hemen sezeryana almaları lazım sakın stres yapma başka bi hastaneye gözük bebeğinde gelişim geriliği yoktur sadece yapısı öyledir.inşallah hayırlı haberler alırsın

inşallah bişey olmaz kızıma gittim canım adam gibi konusan yokki psikolojıkmi bilmiyorum nstye girmeme rağmen bebeğimin hareklerini bugün hissedemiyorum. inşallah bişey olmaz sema. pazartesine kadar bekleyecem bakalım ne olacak bugünde gittim kalp atışları normal sancın yok dediler.

gökçe58

Alıntı yapılan: RüZgAr GüLü - 10 Kasım , 2012, 14:56:19
canım hiç korkma banada aynı şeyleri söylediler bebeğin 2 buçuk hafta geriden gelişimi dediler hemen özelde başka bir doktora gittim 5 günlük geriliği var dedi ve hiç bi sorun görünmüyor bu kadarıda normaldir dedi doktordan doktorada fark var .. yani okadar stres yapma bence bende çok kötü günler geçirmiştimö seni anlıyorum RABBİMİN  izniyle hiç bişiy olmaz güzel düşün ALLAH yardımcınız olsun...

rabbim cümlesinin evladını korusun inşallahh.çok zor bi süreç baş cevresi bacak uzunluğu normal karın cevresi 3 hafta geri inşallah bişey olmaz kızıma.

gökçe58

Alıntı yapılan: iklima - 10 Kasım , 2012, 16:03:20
Canım rabbim yüzünü güldürsün yaşadıgın sıkıntılardan sonra.benim arkadasımda 37haftalik dogum yaptı.rabbim ömür verdikten sonra nekadar minik olursa olsun hayata tutunur.allah güzel insanlarla karşılaştırsın,fakültelerde kobay gözüyle bakıyor kimisi insan olarak degl.

aminnn rabbim cümlesinin yüzünü güldürsün.zayıflığı aslında çok kafama takmıyorum sağlıklı sıhhatli sağsağlim doğsunda. rabbim zakasından azalarından noksan eylemesin inşallah...

Balböceği

yasemin10

Canım çok geçmiş olsun. Bebeğini sağsalim kucağına alırsın inşallah :amin:  :amin: dualarım seninle.
İçini ferah tutmaya çalış bak ne güzel nst sonuçların da iyi çıkmış. İyi düşün iyi şeyler olsun.

gökçe58

Alıntı yapılan: yasemin10 - 11 Kasım , 2012, 08:11:16
Canım çok geçmiş olsun. Bebeğini sağsalim kucağına alırsın inşallah :amin:  :amin: dualarım seninle.
İçini ferah tutmaya çalış bak ne güzel nst sonuçların da iyi çıkmış. İyi düşün iyi şeyler olsun.

aminnn çok sağol rabbim cümlesinin evladını korusun yarın belli olur heralde ne olacağı. rabbim utandırmasın inşallah.

serserim

canım herşey iyi olucak Allah n iznyle bebişin sağlıkla doğacak inşallahhh bizi muhakkak bilgilendir canım iyi haberlerini bekliyoruz  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: