27 Nisan , 2024, 12:51:39

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

bebeğim anneciğinden ayrıldı:(((

Başlatan ayse_etiskenece, 24 Ekim , 2012, 21:13:46

« önceki - sonraki »

ayse_etiskenece

o kadar üzgünüm o kadar zor bir süreç yaşıyorumki arkadaşlar dualarınıza ihtiyacım var..herkesin..p.tesi günü 26 haftalık bebeğimi kaybettim kalp atışları durdu..ve normal doğumu yaşadım tüm sancısıyla birlkte o kdar zor bir imtihanmış ama rabbime sığınıyorum bizim göremediğimiz mutlaka bir hikmet hayır vardır deyip teselli buluyorum..ocak sonu doğum planlarken böyle bir şey yaşayacağım aklımın ucundan bile geçmezdi..tüm hamileller anne olmak isteyen arkadaşlar dualaarınızı eksik etmeyin ne olur....

iklima

Canım çok geçmiş olsun.gerçekten büyük bir imtihan ama ne mutlu ki sen isyan edip kendini perişan etmek yerine rabbine tevekkül etmişsin.rabbim sabrının mükafatını versin inş.
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

ayy

ayşecim ne diyeceğimi bilemiyrum çok üzüldüm canım  :crybaby2: :crybaby2:
rabbim sabırın versin inşallah canım :amin: :amin:
Allahın bibildiği vardır canım..verende rabbim alanda rabbim yine verecektir kuzum :amin:
inşallah yeniden gelir meleğin sağlıcakla :amin:

Balböceği

Canım cok üzüldüm basın sağolsun  :crybaby2:

Allahım bir daha yaşatmasın   :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

çok geçmiş olsun inşallah kısa zaman sonra sağlıklı bir bebeğin olur... cennette seni bekleyen bir meleğin var artık

destina06

ne denebilir ki bu duruma :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: Allah sabrını bol versin :amin: :amin: :amin:

rümeysaa

allah sabırlar versin canım çok üzüldüm ama allaha tevekkül etmekten başka çare yok bu durumlarda
tekrardan rabbim sağlıklı bebişler verir inş. :amin:

laracroftt

°•.ℓανιηуα.•°

aman Allahım çok üzüldüm canım Allah sabır versin inşallah yeniden bebeğine kavuşursun.  :y25:

nazlıyarim

çok üzüldüm canım benim çok geçmiş olsun ve rabbim sabırlar versin.inşallah rabbim en kısa zamanda sağlıklı bi gebelik nasip eyler sana :amin:
BENİM HALA UMUDUM VAR...

serserim

Allah ım çok çok üzüldüm canım Allah sabır versin bir daha yaşatmasın inşallah  :amin: :amin: :amin: :amin: vardır Allah ın bir bildiği unutmaki seni öteki dünyada bekleğen meleğin ver dualarım  seninle canım inşallah bir an önce bebeğin tekrar seninle olur ve acın hafifler  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

gökkusağı

çok üzüldüm cnm allah sabır versin o sancıları çekmenin eve kucağın boş dönmenin ne demek olduğunu bende biliyorum  :crybaby2: .rabbim en kısa zamanda bizim de meleklerimizi göndersin inşş.ne gelirse allahtan  :y25: rabbim sabır versin  :amin:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

burcum

kalbim durucak sanki :y25: :y25: :y25: :y25: arkadaşım rabbim sana sabır ihsan etsin :y25: :y25: :y25: yutkunamıyorum şuan boğazıma birşey düğümlendi :y25:
RABBİM tez vakitte gönlünün muradını versin acıların dinsin :amin: :y25: :y25: :y25: :y25:

Belgink.

:sad1: :sad1: :sad1: cnm ne diyeceğimi bılemıyorumm.allah sabrını versınn :'( :'( :'(

kelebegimm

cok üzüldüm canım cok zor ama Rabb'imden gelen herseye raziyiz
Cok cok gecmis olsun Rabbim sabır versin en kısa zamandada yeniden bebeğini göndersin  :amin: :amin:

]