27 Nisan , 2024, 14:48:40

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

EŞİNİZLE ANNESİNİN ARASINDAKİ YAKINLIK

Başlatan cute552, 19 Ekim , 2012, 16:42:24

« önceki - sonraki »

cute552

KIZLAR SİZE Bİ SORUM OLACAK EŞİNİZ LE ANNESİ ARASINDAKİ MESAFE NASIL?
BİZİMKİNİN ANNESİ BİRAZ OĞLUNA KARŞI VICIK VICIK VE BU BENİ ÇOK RAHATSIZ EDİYOR  :cildir: :cildir:
BELKİ ÇEVRENİZDE GÖRMÜŞÜNÜZDÜR YADA BİZZAT YAŞAMIŞINIZDIR BUNA ENGEL OLMAK İSTEMEM ELBET AMA HALA 5 YAŞINDA OĞLUNU SEVER GİBİ SEVMESİ BENİ DELİ EDİYOR ABARTTIĞIMI DÜŞÜNÜYORUM BAZEN AMA RAHATSIZLIK VERİYORSADA BANA KARŞI Bİ SORUN VARDIR DİYORUM EŞİME SÖYLESEMDE DURUMU NAPIYIM DİYOR SEVMEMİ DİYİM DİYOR BANA BENDE ONU ARADA BIRAKMAMAK İÇİN ÜSTELEMİYORUM DOĞRU YAPIYORUM DİMİ?
BAZEN ŞAKASINA TAKILIYORUM EŞİME SEN ANNENİN KÜÇÜK OĞLUSUN DİYORUM KIZIYOR BANA AMA NAPIYIM KİMSEYLEDE PAYLAŞAMIYORUM.......

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

burcum

bazı erkekler böyle sevilmekten hoşlanıyorlar sanırım :dontknow: ve maalesef evlenince ailesiyle arasına mesafe koyamıyorlar :cildir: ne kadar kötü bir durum

cute552

BEN İLK GÖRDÜĞÜMDE ÇOK GARİPSEDİM BENİMDE BİR ERKEK KARDEŞİM VAR AMA ANNEMİM BU ŞEKİLDE SEVDİĞİNİ HİÇ GÖRMEDİM BÖYLE KIYASLAMAKTA YALNIŞ BİLİYORUM AMA BUKADAR ÜSTÜNE DÜŞMESİNE ŞAŞIYORUM DÜŞÜNSENE BEBEĞİM DİYE SEVİYOR BAZEN SEVİYOR SEVİYOR SONRADA BANA KIZMIYORSUN DİMİ DİYOR BENDE YOK NİE KIZIYIM DİYORUM BU DURUMDA NE DENİR ONUDA BİLMİYORUM.

asya81

KAYINVALİDEMDE ÖYLE AMA EŞİM İZİN VERMİYOR KIZIVERİYOR.ONUN İÇİN YAPMIYOR KAYINVALİDE.EŞİN AZ ANNESİNE YAPMA DİYCEK KOCAMAN İNSANIM BABA OLCAM HOŞLANMIYRUM DİYCEK YOKSA SÜRER ÖYLE.SENİN YAPACAĞIN BİŞE YOK.

@Melek Yüzlüm@

benimkinin anneside aynı ama eşim sevmez pek ama yapmada demez annesi kızar sen beni hiç sevdigini sölemiyosun diye bana yakın duruyoya onu kıskanıyor eşim öyle vıcık vıcık olmayı hiç sevmez mesafeli durur gelip annesi benim yanımda iken sırnaşmasına sinir olurum  :cildir: sarılır güzel benim de hemen kendi annem aklıma gelir keşke olsada bende yatsam gibisinden düşünemiyor bunu

cute552

YEMEK YEMEĞE OTURURUZ EŞİME SÜREKLİ KENDİ TABAĞINDAN BİŞEYLER VERMEYE ÇALIŞIYOR ŞUNU VEREYİM Mİ BUNU VEREYİMMİ ÇOK BUNALTICI BAZEN  İSE BUNU İNSAN İÇİNDE YAPIYOR TOPLULUKTA EŞİM SİNİRLENİYOR KIZIYOR AMA YİNE YAPIYOR İNSANLARIN İÇİNDE SURATINI OKŞUYOR FALAN BEN KENDİM UTANIYORUM ORDAN KALKIP GİTMEK İSTİYORUM EŞİMDE KIZSADA YAPIYOR YİNE YAPIYOR.BENDE HAMİLEYİM BENİMDE Bİ KIZIM OLUCAK BABASINI BU ŞEKİLDE ONUN YANINDA SEVERSE KIZIM NE DÜŞÜNÜR ACABA?

nazlıyarim

ben halen daha nasıl annemin küçük kızıysam oda annesinin küçük oğlu asla karışmam ilişkilerine,çok hoşuma gidiyor onları öyle görmek.
BENİM HALA UMUDUM VAR...

cute552

TABİ SEN ÖYLE DÜŞÜNEBİLİRSİN AMA KAYINVALİDEMLE BİR ARADA YAŞADIĞIMIZ İÇİN Bİ ZAMANA KADAR YATAK ODAMIZA GİRER EŞİMİ OKŞAYARAK KALDIRIRDI İŞE GİTMESİ İÇİN MASAJ FALAN YAPARDI BENDE YATAKTAN KALKSAMMI YATSAMMMİ BİLEMEZDİM ŞÜKÜR BU HUYUNDAN VAZGEÇTİ AMA HALA ARADA BİZ YATARKEN ODAYA GİRİYOR.

muhribe

:-ooo :-ooo :-ooo

bacim.kitlesenize kapinizi belki ozel.bir durumdasiniz   :dontknow:

Balböceği

:-ooo :-ooo

Sanmayın bu şaşkınlığım size  :ehi:

Eşimle annesine, 1.5 senedir validem bizde ama ne annesi oğlunu öpüyor ne de esim annesini  :-ooo

Bunu da şimdi farkettim  :ehi:

Hep şunu diyor esim hep derken arada bir falan

Nasılsın ana, iyimisin hasta falan degilsin der.. Ara da ama  :-ooo

cute552

Alıntı yapılan: muhribe - 19 Ekim , 2012, 17:32:05
:-ooo :-ooo :-ooo

bacim.kitlesenize kapinizi belki ozel.bir durumdasiniz   :dontknow:
GELİCEKTİR DİYE TEDİRĞİN OLDUĞUM İÇİN HİÇ ÖLE SABAHA BİŞEY KALMAZDI HİÇ GECELİKLE UYUMADIM KAYNATAM VAR EVDE BEN HEP DEPREM OLUR Bİ RAHATSIZLIK OLUR FALAN DİYE BU HALDE NASIL DIŞARI ÇIKARIM DİYE HEP EŞORTMANLARLA YATTIM NAPALIM BENİMDE KISMETİMDE BU VARMIŞ...

cute552

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 19 Ekim , 2012, 17:34:44
:-ooo :-ooo

Sanmayın bu şaşkınlığım size  :ehi:

Eşimle annesine, 1.5 senedir validem bizde ama ne annesi oğlunu öpüyor ne de esim annesini  :-ooo

Bunu da şimdi farkettim  :ehi:

Hep şunu diyor esim hep derken arada bir falan

Nasılsın ana, iyimisin hasta falan degilsin der.. Ara da ama  :-ooo
ODA GÜZEL SEN BİZİMKİLERİ GÖRSEN KORKUYORUM KAYNANAM ÇIKARTIP GÖĞSÜNÜ EMZİRCEK DİYE O DERECE YNİ BİZİMKİDE SULU BENİDE VICICIK SEVER ANNESİNİDE BEN DELİ OLURUM OTURUYORUM İŞTE BİZİMKİNDE SUÇ AZCIKIN MESAFE KOYSA BUNLAR OLMICAK TAMAMEN UZAKLAŞSIN DEMİYORUM AMA BUKADARIDA FAZLA DİYE DÜŞÜNÜYORUM

Balböceği

Vay be demek öyle validen Allah akıl fikir versin  :-\

Benim tek oturma odam var yatak odasına oradan giriyoruz

Gecen sabah esime sarıldım valide koltukta oturuyormuş oglan kapıyı bı açtı  :ehi:

Validem diğer koltuğa jet hızıyla bı gecti o bicim yani  :toothy10:

cute552

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 19 Ekim , 2012, 17:42:02
Vay be demek öyle validen Allah akıl fikir versin  :-\

Benim tek oturma odam var yatak odasına oradan giriyoruz

Gecen sabah esime sarıldım valide koltukta oturuyormuş oglan kapıyı bı açtı  :ehi:

Validem diğer koltuğa jet hızıyla bı gecti o bicim yani  :toothy10:
İYİ KAYINVALİDENİN UTANMASI VARMIŞ ÖZEL NEDİR BİLİYOR KADIN BİZİMKİNDEDE OLSA YA. SENİN KAYNANAYI Bİ GÜN BANA MİSAFİR ETMEK LAZIM BELKİ AKIL VERİR.

Balböceği

Hangi yönünden verir bilmiyorum  :ehi: :suclu:

Neyşe söyle duşun, bunu kötü huyu görelim kesin bide iyi huyu vardır ne dersin  :k06: