EŞİNİZLE ANNESİNİN ARASINDAKİ YAKINLIK

Başlatan cute552, 19 Ekim , 2012, 16:42:24

« önceki - sonraki »

laracroftt

:ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:
koptum yaa tam kapak olur kaynanaya

bhrssyy

Alıntı yapılan: ƓĤ♡SƬ - 19 Ekim , 2012, 21:33:02
bak bir gün eşinle kayın-validenin kalkma saatine yakın sevişin...ah uhh gibi sesler çıkar . belkim utanır...
:D
2 plan sevişmesende 1-2 kere çıplak yatıver.özel hayatınız olduğunu anlatıverir. dantelli gecelikle falan çık karşısına...
cnm ya herkes anlamaz bu plandan maalesef  :cildir: ama cok hoş planın  :k06: :k06: :k06:

Sır_Çiçegi

taktiklerinize hayranım kızlar  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

walla benim eşim annesine düşkündü ama o düşkünlüğü gitti beni alınca :suclu: :ehi:
ben kaynanam oğlunu nazlamasın diyenlerdenim
cünki adam sewgi yumagı oluyo gözünün önünü görmüyo herşey istedigi gibi olsun istiyo ::)
kaynanamda cok sewer ama eşim hiç oralı bile olmaz  :laughing7:
gecen gün gelmiş köyden aylarca görmemiş annesini filimi wardı daldı filime annesinin yüzüne bile bakmıyo sade bana bakıyo arada sonra gene filime dalıyo kaynana cıldırdı laf sokuyo filan benim adam tın  :toothy10:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

laracroftt

vaayy duygu adamın aklını basından almıssın, anasını gozu gormuyo hee :k06:
Supersın valla :muzz:

iklima

Canim kapinda kilit yok mu allah aşakina bu kadar uzun zamandir ne diye kitlemedin okurken gerildim valla.hasta bu insanlar dogurdugna aşık olur mu insan bence sapıklik kesinlikle başka bişey degl bu
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

xxcansuxx

ya kızlar ben valideden uzağım ama gidince evlerine kapıyı tıklatır ama toparlanmana fırsat vermeden pat dalar eşime bana seslenerek geçen eşimledee konuştuk...bizde çok ayıptır biz 3 kardeşiz daha babamların yatak odasının kapısına varmış değiliz özeldir girilmez kimsenin kendi odasına dedim eşime sizde düzen varmış biz  babamı gördük evde hep yollardaydı dedi  tabi böyle olunca evde düzen oluşmamış biraz yetiştirilme,görgü meselesi...

mesela ilk yılımızda gezmeye geldi k.valide görümce normal oda girip duruyorlar yatak odama... ben giirdim çıktım örttüm kapısını anladılar şimdii pata küte kendi evimde girmez...

oğlu aramayı bile unutur annesi kızar ama buda alıştırmayla alakalı bende zamanında bağlı değillermiş evlendi bağlıyız biz ayağına yatıyor k.valide... eşimse askerde bile aramadım ben onları şimdi mi kızıyor nerden çıkartıyor bunları annem der  :dontknow: :dontknow:

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: laracroftt - 20 Ekim , 2012, 13:33:28
vaayy duygu adamın aklını basından almıssın, anasını gozu gormuyo hee :k06:
Supersın valla :muzz:

aynen öle oldu cnm  :laughing7: :laughing7: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

...ŞehzadEfe...

ben benim kayınvalideye kızardım neyse benimkinden daha ileri durumda olanlarda  varmış  :suclu: :suclu: okadarına eşim musade etmez bizim k.valideyde aramızda mesafe vardır oyle yatak odama girmez çamışırları katlar odama sandalyeye iliştirir giremez bende oyleyim 2,5 seneliyim bir dolabını acmamışımdır açmam işim olmaz aynı evin içinde oturanlar için diyorum eşler bunun ortasını bulmak zorunda madem aynı evde kalmak istiyorlar ortayıda bulmak zorundalar ne annesine eşini ezdirecek nede eşi annesine saygısızlık yapıcak aradakş mesafe korunucak

vala arkadasım sana tavsiyem çokta susma insan içine ata ata dert sahibi oluyor hastalanıyor bak evladın olucak sende kıymetlisin kimse kusura bakmasın yeri geldinmi konuşucaksın  ;)
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

rümeysaa

valla işin zor canım allah kolaylık versin... :amin:
bence eşinle açık açık konuş bu durumdan rahatsız olduğunu söyle bu durumda senin yapıcağın tek şey bazı şeylerde imalarda bulun laf sokuştur yeri gelince anlasın rahatsız olduğunu
bir insan nasıl odaya pat diye girer yaa bi kaç kere kitle odanı seslenirse de müsait olmadığını söyle
bir iki gelir sonra bi daha gelmez kapıya eğer anlayacak biriyse tabi üstelemez..
eşin biraz mesafe koysa herşey düzene girer aslında aynı evde olunca da böyle şeylerle baş etmek zordur..

benim kayınvalidem rahmetli olmuş böyle ve benzeri sorunlarla karşılaşmıyorum çok şükür
bazen sevinmiyo değilim yani... :k06:

muhribe

güzel diyosunuz canlarım da laf dinleyecek adam var dinlemeyecek adam var

benim eski evimin balkonuna yatak odasından çıkılıyordu, kpederler bende misafirdi. bi gün odada namaza durdum pat diye kayınpeder içeri girdi balkona çıktı şok oldum  :-ooo afedersiniz orası yatak odası kapıyı kitlemeyi ihmal edip üstümü değiştiriyor da olabilirdim  :-ooo

benim ailemde yatak odası mahremdir, değil anne babam kardeşim bile girmez  :icon_thumright: ama karşı taraf maalesef cümbür cemaat yaşamaya alışkın, ne söz ne rica para etmiyor vesselam  :sad1:

ama ne yapıyoruz? evde misafir varsa eşim mutlaka yatak odasının kapısını kitler, seslenen olursa betül müsait değil bana söyle der  :icon_thumright:

rümeysaa

işte yine iş eşlere düşüyor canım eşin o şekilde yapmakla mesafe koymuş oluyor
bi daha yapmalarını engelliyor en azından.. :icon_thumright:

iklima

Yazılanları okuyunca halime sükretmem gerekiyor
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!