27 Nisan , 2024, 19:59:10

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Abla kardes iliskileri..

Başlatan hüzünden_gelme, 16 Ekim , 2012, 12:00:27

« önceki - sonraki »

hüzünden_gelme

Birazda abla ve kiz kardes iliskilerinden bahs edelim mi?

Ablaniz yada kiz kardesiniz var mi?

Aranizda ki bag nasil?

@Melek Yüzlüm@

benim ablamda kız kardeşimde yok ama bir tane erkek kardeşim var çok aksidir bir kız bir oğlan iki tane çocuguz annemler kardeşimi şımarttılar şimdi hiç bişi dinlemiyor işte işine gelirse arada çok iyi ama genelde sert konuşurr şikayet ettim bir güzel onu genede seviyorummm ya kardeşimii

~ERVA~

bir tane ablam var onu çok seviyorum  :love9: ablamla herşeyimi paylaşırım aynı şekilde oda benle paylaşır  :nazar:

_inci_tanem_

Bende 5 yaş küçük 1 kız kardeşim var  :love9: :love9:

RABBİM acılarını göstermesin  :amin: :amin:

Aramızdaki bağ çok kuvvetli ALLAH kimsenin bozmasına fırsat vermesin  :amin:

Evlenmeden zıtlaşmalarımız oluyodu ama şimdi bir elmanı iki yarısı gibiyiz kardeşimle en iyi arkadaşım ben onun o benim  :love9: :love9:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

ZéynéP.SimAy

kız kardeşim yada ablam yok olmasınıda istemezdim heralde  :dontknow: :dontknow: ama bir erkek kardeşim var o herşeye değer bitanedir benim canımdır kanımdır aramızda 7 yaş var ama dostumdur arkadaşımdır  :love9: :love9: :love9:

@Melek Yüzlüm@

kız kardeşim olaydı bende mi böyle olurdum anneme sorayım niye iki tane ile kalmışlar yalnız bıraktılar beni  :k06:

_inci_tanem_

aynen zeynepcim o herşeye değer  :love9: :love9:

Ben önceden tek çocuk hayal ederdim ama kardeşimle ilişkilerimi gördüğümde kardeşi olmalı bir insanın diyorum RABBİM inşallah bizim evlatlarımıza hayırlı sağlıklı kardeşler nasip eder  :amin: :amin: :amin:

1.'yi doğurmadan ikincinin hayallerini kurmaya başladım dermişim  :k06:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

ayy

benimde 2 yaş küçüğüm kızkardeşim var :love9: :love9: :love9: :love9:
biz yazdan yaza görüşebiliyoruz çok uzagız ben çok özlüyorum onu  :love9: :love9: :love9: :love9:
küççükken bikaçkez dövmüşlüğüm var  :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
5 yıldır ben uzaklardayım burnumun direği sızlıyor herseferinde aklmıma geldikce kalbimde bir yer acıyor.özleyince hep rüyalarımda acılarını görüyorum mahvediyor ah o rüyalar  :cussing: :cussing:beni oda özleyine hep öyle rüyalar görürmüş rabbim acılarını göstermesinde ben uzaklıga razıyım :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
aramız çok iiydir en iyi arkadaşımdır hep  :love9: :love9: :love9:
30 yaında iki paşa annesi ama hep benim korumama ihtiyacı var gibi hissderim bana neoluyorsa çok şükür annem babam sağ ikide ağbim var ama :k06: :k06: :k06: :k06:

hüzünden_gelme

benimde hem ablam hem kardeşim var ablamla çok kavga dövüş ederiz  :ehi: saç basa gırerız  :ehi: :ehi:
artık annem ve babamda eskıden ayırmaya calısırdı sımdı onlarda bıktı yiyin birbirinizi diyo uzaklasınca anlarsınız kıymetınızı dıyo :k06: ama özlemem sanırım kendısını pek sevmem  ::)

ama kardeşcazımm ölemııı oyyy  :love9: :love9: :love9: ben büyyüttüm onu bebeklıgınden bu yana sımdı 10 yasında  :love9: annem sadece doğurdu ve emzırdı  :k06: gerisi bana ait  :ehi:
çok farklı onun yerı bende , ondada ben öleyim çok düşer üzerime  :opucuk:

ayy

siz bi evden dağılın bakem ozamanda aynı şeyleri söyleyecekmisin ablan için :opucuk:
hatta kapı komsun olsunkapı kapıyaolun evden bi çıknca anlaşılır :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

hüzünden_gelme

tabi özlerım kendısını her ne kadar aramızda kötu olsa  :love9: ama ne bıleyım ablam çok fesat benım  :k06: o zamanda kıskanır o benı  :k06:

ayy

ablalar fesat olmaz ki kızkardeşler hep çok sevilir yada benmi öyle sanıyorum ki acaba :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:

hüzünden_gelme

benim ablam ölee o fesat  :k06:  bende ablayımm benım hiç öle fesatlıgım yok ama  :k06:

ayy

ablan ayrılınca o anlar öyleyse kıymetinizi :k06:
:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

hüzünden_gelme

öyle umuyorum inşallah anlar  :k06: