Abla kardes iliskileri..

Başlatan hüzünden_gelme, 16 Ekim , 2012, 12:00:27

« önceki - sonraki »

Lă_Tăhzen!

Benımde kız kardesım var 3 kardesız erkek kucuk

Kız kardesımle 3 yas var aramızda bende evdeyken cok kavga ederdık sac bas nefret ederdık resmen bırbırmızden aksı bı kardesım var ne ıyılıgıne doyulur ne kotulugune hala gıttıgımde kavga ederız  sac as degıl ama hıc gecınemeyız  :) ama cokta sever hıc kıyamaz buraya gelıncede baslar abla gelın sızı cok ozledım masraflarınızı ben karsılayım dıye  :k06:

Çozemedımm kardesımı ama ıyıdır canım benım severım cadıyı ne onunla ne onsuz  :love9:

FİGENN

3 tane ablam var bi tane erkek kardeşim çoook seviyorum onları , çok kardeş olmak muhteşem bişey   :opucuk:

Balböceği

Yok anam yok bir ablam yok  :y25:  cok isterdim bir ablam olsun  :love9:

iklima

ablam olsun istemezdim,abim var o da çok karışan eden tipten degil.kızkardeşim var.ilkokulda herkesin kardeşi vardı bi benim yoktu.kardeşim olsun isterdim hep.ortaokulda tam vazgeçmiştim kardeşim oldu :) şaka bi yana iyki de var küçükken çok ugraştırdı beni ama büyüdükçe elim ayagım oldu
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

ツgöçmen_54 ツ

benden 2 yaş küçük kızkardeşim var.aramız çok iyidir.herşeyimizi paylaşırız.benim fikrimi almadan hareket etmez. :love9:

hümeyra_t_e

2tane kız kardeşim var yaşlarımız birbirine çok yakın arkadaş gibiyiz 1gün görùşmesek ertesi gün illa görürüz birbirimizi çok iyi anlaşırız  :nazar:

elfo

5 kız kardeşiz.  :hieyt: :hieyt:
muhteşem bişey. ben en büyükleriyim. aramız sık. en küçüğüyle aramızda 10 yaş var sıpa benden uzun. beşiz misiniz diye soranlar oldu  :k06: geçen yıl evlendim çok şükür kimseye muhtaç kalmıyoruz. gelinliğimle yürürken biri yol açar öbürü eteğimi tutar. öteki kırışan yerimi düzeltir vs. vs. Rabbim acılarımızı göstermesin. babamın 5 yıl çocuğu olmamış hep şöyle dua edermiş "bi evim olsun içi dolu kızım olsun inş." diye. tabi bunu bilmeyenler vah yazık adamcağız oğlan olsun diye çok uğraşmış derler  :k06:
hala kavga ederiz en son tatile gittiğimde eşofmanımı demek siz mi almıştınız diye kavga çıkardım. evlensek de değişmeyiz zaten değişmek istemem ya. çocuklarımız olsa bile hep aynı kalalım  böyle daha samimi :love9:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

Balböceği

Elif, cok duygulandim allahım bozmasın hayırlı uzun ömürler versin bacılarına  :love9:

Bende cok isterdim nasip iste, ama ablayim  :flowers: :k06:

Balböceği

Alıntı yapılan: iklima - 16 Ekim , 2012, 17:33:27
ablam olsun istemezdim,abim var o da çok karışan eden tipten degil.kızkardeşim var.ilkokulda herkesin kardeşi vardı bi benim yoktu.kardeşim olsun isterdim hep.ortaokulda tam vazgeçmiştim kardeşim oldu :) şaka bi yana iyki de var küçükken çok ugraştırdı beni ama büyüdükçe elim ayagım oldu
:ehi: :ehi:

Aynı ya benden 1 yas büyük Abi'm var, 8 yasin da kardesim  :love9:

burcum

HER NE OLURSA OLSUN KARDEŞ CANDIR ABLA ABİ CANDIR :y25:
BEN ABLAMI 2001 SENESİNDE TRAFİK KAZASINDA KAYBETTİM ÇOK BİRBİRİMİZİ YERDİK ÇOK UÇARI ÇOK HAŞARIYDI HATTA KAVGA ETTİĞİMİZ BİRGÜN ÖL DE YERİN BELLİ OLUR ENAZINDAN DEMİŞTİM :y25: ÖYLE OLMUYORMUŞ KEŞKE HAYATTA OLSAYDI DA BİRBİRİMİZİ YESEYDİK :y25: :love9: DOĞUM YAPTIĞIMDA BAŞIMDA ORTAĞIMIZIN HANIMI KALDI SAĞOLSUN 2.Cİ GÜN ANNEM ABLAM YAŞASAYDI O KALIRDI :y25: :love9:
DİYECEĞİM O Kİ SEVDİKLERİNİZ HAYATINIZDAYKEN DEĞERİNİ BİLİN :y25: ONLARI SEVDİĞİNİZİ SÖYLEMEKTEN ÇEKİNMEYİN :y25:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: burcum - 16 Ekim , 2012, 23:11:32
BEN ABLAMI 2001 SENESİNDE TRAFİK KAZASINDA KAYBETTİM ÇOK BİRBİRİMİZİ YERDİK ÇOK UÇARI ÇOK HAŞARIYDI HATTA KAVGA ETTİĞİMİZ BİRGÜN ÖL DE YERİN BELLİ OLUR ENAZINDAN DEMİŞTİM :y25: ÖYLE OLMUYORMUŞ KEŞKE HAYATTA OLSAYDI DA BİRBİRİMİZİ YESEYDİK :y25: :love9: DOĞUM YAPTIĞIMDA BAŞIMDA ORTAĞIMIZIN HANIMI KALDI SAĞOLSUN 2.Cİ GÜN ANNEM ABLAM YAŞASAYDI O KALIRDI :y25: :love9:
DİYECEĞİM O Kİ SEVDİKLERİNİZ HAYATINIZDAYKEN DEĞERİNİ BİLİN :y25: ONLARI SEVDİĞİNİZİ SÖYLEMEKTEN ÇEKİNMEYİN :y25:

:y25: :y25: :y25: :y25:
Nüketcim ALLAH sabır versin  :amin: eminim ki çok zor :y25:
RABBİM sevdiklerimizin acısıyla sınamasın bizleri  :amin: :amin:
Mekanı cennet olsun ablanın  :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

burcum

°•.ℓανιηуα.•°

nüküü  :y25: :y25: :y25: çok üzüldüm. mekanı cennet olsun ablanın  :(  :amin:

biz de 4 kız kardeşiz  :hieyt:

ablam var,ben 2.yim. ablamın yeri ayrıdır,benden 8 yaş büyük. mantık deham annem gibidir. canım sıkıldı mı ararım psikolog gibidir. çok seviyorum.

kardeşlerimle de aramız iyidir ama kavgamızı da ederiz  :ehi: yine de Allah eksikliklerini göstermesin.

asya81

benimde ikiz kız kardeşim ve bizden 3 yaş küçük erkek kardeşim var.ikizimle ünivbersiteye gidene kadar hiç anlaşamadık hep saç başaydık okula bile ayrı giderdik.ikizim erkek kardeşimle ittifak kurmuştu :toothy10:şimdi ikisiylede iyiyim

elfo

Alıntı yapılan: burcum - 16 Ekim , 2012, 23:11:32

Allah sabır versin çok üzüldüm  :y25:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.