27 Nisan , 2024, 09:58:27

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Oğluşum Doğdu

Başlatan ยรlคภ๓คz göภlüm, 08 Ekim , 2012, 22:04:16

« önceki - sonraki »

ยรlคภ๓คz göภlüm

kızlar günaydın bugün doktora gideceğim,iğnem dün bitti.. inşallah yumurtalar gelişmiştir

mutluluk

AYŞECİM NE İĞNESİ BENDE GİTTİM DRA KLOMEN VERDİ YUMURTA TAKİBİ YAPCAK BAKALIM NE DİYECEK AŞILAMA İÇİN.BİRDE NE KADARA YAPICAKAR AŞILAMAYI. :icon_scratch:

baltzi

insallah canim gelismistir...  bugun kacinci gunundesin..

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: mutluluk - 15 Ekim , 2012, 10:17:31
AYŞECİM NE İĞNESİ BENDE GİTTİM DRA KLOMEN VERDİ YUMURTA TAKİBİ YAPCAK BAKALIM NE DİYECEK AŞILAMA İÇİN.BİRDE NE KADARA YAPICAKAR AŞILAMAYI. :icon_scratch:
canım yumurta geliştirici iğne klomenin ablası :k06: :k06: canım fiyatı konuşmadım bakalım süpriz olacak :toothy10: :toothy10: :toothy10:  bir de şeker ilacı kullanıyorum
Alıntı yapılan: baltzi - 15 Ekim , 2012, 10:25:34
insallah canim gelismistir...  bugun kacinci gunundesin..
inşallah canım...bugün 7. gün...

baltzi

aksama guzel haberlerini bekliyoruz canim.

mutluluk

AYŞECİM MAALESEF BEN AYNI BAŞA DÖNDÜM.HERŞEYİN NORMAL DÜZGÜN BİRŞEYİN YOK YUMURTA TAKİBİNE ALICAZ.BENDE DEDİM SIRF BU YÜZDEN DR A GELMEK İSTEMİYORUM.YAPILACAK FARKI BİŞEY VARSA YAPIN.HEP EZBER ŞEYLER.SÖYLENMEME RAĞMEN AYNI ŞEYLERİ TEKRARLIYACAM BAAŞKA ÇAREM YOK.HAFTAYA P.TESİ GİDİCEM BAKALIM NE DİYCEK.BELKİ BANADA HEMEN AŞILAMA DER.

burcum

melek100lü

:opucuk: inşallah yumuşların güzel gelişmiştir ayşecim  :amin: :amin:

güzel haberlerini bekliyorum bende  :amin: :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

kızlar inşl. öğleden sonra güzel haberlerle gelirim...

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: mutluluk - 15 Ekim , 2012, 10:43:46
AYŞECİM MAALESEF BEN AYNI BAŞA DÖNDÜM.HERŞEYİN NORMAL DÜZGÜN BİRŞEYİN YOK YUMURTA TAKİBİNE ALICAZ.BENDE DEDİM SIRF BU YÜZDEN DR A GELMEK İSTEMİYORUM.YAPILACAK FARKI BİŞEY VARSA YAPIN.HEP EZBER ŞEYLER.SÖYLENMEME RAĞMEN AYNI ŞEYLERİ TEKRARLIYACAM BAAŞKA ÇAREM YOK.HAFTAYA P.TESİ GİDİCEM BAKALIM NE DİYCEK.BELKİ BANADA HEMEN AŞILAMA DER.

canım sen direk iğne isteseydin ya doktor bana klomen deseydi ben iğne isteyecektim, şeker ilacını da ben istedim...

Sır_Çiçegi

güzel haberlerini bekliyoruz inş. cnm  :amin: :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

esracım

Ayşecim inşallah iğnenin ve şeker ilacının faydasını görürsün bu ay.Güzel haberlerini almak ümidiyle  :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

kızlar doktor beklediğim gibi değil dedi, iğnenin dozunu artıracak... hormon tahlili yaptırdım ona göre doz artıracak...

esracım

Nasıl yani yumurtalar istenilen boyuta gelmemişmi yada kaç yumurta oluşmuş  :dontknow:

melek100lü