Oğluşum Doğdu

Başlatan ยรlคภ๓คz göภlüm, 08 Ekim , 2012, 22:04:16

« önceki - sonraki »

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: elfo - 10 Ekim , 2012, 19:31:41
ayşecim o şeker hapı inş. vesile olacak sana  :amin: ne zamandır kullan diyordum oh iyiki de başlamışsın içim rahatladı  :laughing7: aslında belli süredir istiyorsun diye aşılama demiş belki de şeker ilacı vesilesiyle doğal yoldan bile hamile kalırdın. neyse gelsin de tez zamanda aşılama doğal hiç farketmez. yeter ki sağlıkla gelsin  :amin:

canım zaten senin söylediklerin aklıma geldi doktora  şeker ilacını söyledim.. çok yumuşak bir doktor  yazalım iyi olur dedi...bana hep seçenekler sunuyor illa ki şunu yapalım demiyor...
hem bu şeker ilacı zayıflatıyormuş...  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:  şöyle biraz kilo vereyim bakayım  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

bu gün ilk iğnemi olacağım :sad1:  iğne korkusu olan biri için zor bir durum  :laughing7: :laughing7: :laughing7:

mutluluk

ayşecim bebeğinin geleceğini düşün ve o iğneyi düşünme. :opucuk:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: mutluluk - 11 Ekim , 2012, 09:08:46
ayşecim bebeğinin geleceğini düşün ve o iğneyi düşünme. :opucuk:

CANIM O GELECEKSE İĞNEYE RAZIYIM... HAFİF BİR TIRSMA VAR

_inci_tanem_

ALLAH'ın iziniyle gelecek inşallah :amin: :amin: :amin:  ayşecim ümitsizliğe kapılma  :love9:

Bak ben hergün vuruluyorum göbüşten iğne kan sulandırıcı yeterki bebeğim iyi olsun sağ slaim kucağıma alayım  :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: yyeeliz - 11 Ekim , 2012, 10:56:41
ALLAH'ın iziniyle gelecek inşallah :amin: :amin: :amin:  ayşecim ümitsizliğe kapılma  :love9:

Bak ben hergün vuruluyorum göbüşten iğne kan sulandırıcı yeterki bebeğim iyi olsun sağ slaim kucağıma alayım  :amin: :amin: :amin:

tabi ki canım... arkadaşımın da  pıhtılaşma  sorunu var hamile olunca iğne olacağım diye dertleniyor ona bir hamile kalsan bu  hiç zor gelmez diyordum... valla sonunda bebeğimi kavuşmak olduktan sonra çekilen acılar hiç zor gelmiyor

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: güzgüneşim - 11 Ekim , 2012, 11:15:09
Alıntı yapılan: yyeeliz - 11 Ekim , 2012, 10:56:41

tabi ki canım... arkadaşımın da  pıhtılaşma  sorunu var hamile olunca iğne olacağım diye dertleniyor ona bir hamile kalsan bu  hiç zor gelmez diyordum... valla sonunda bebeğimi kavuşmak olduktan sonra çekilen acılar hiç zor gelmiyor

Kesinlikle canım bazen acıdığında kötü oluyorum ama en büyük tesellim bebeğim iyi olsun ben katlanırım oluyo :amin: :amin:
RABBİM evlat hasreti ve acısıyla sınamasın yeterki cümlemizi  :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

mehtap0753

Valla bende adetin 2. günü başlıycam iğneye bakalım bende ufaktan bir tırsma var :ehi: :ehi:ama dediğiniz gibi katlanıcaz yeterki bebişimiz olsun :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: mehtap0753 - 11 Ekim , 2012, 11:43:07
Valla bende adetin 2. günü başlıycam iğneye bakalım bende ufaktan bir tırsma var :ehi: :ehi:ama dediğiniz gibi katlanıcaz yeterki bebişimiz olsun :amin:

katlanırız zaten bu  iğne acıtmaz, çatlatma iğnesi gibi hatta doktor bundan sonrakini kendin yapacaksın dedi

ayy

AYŞECİM EŞİN ÖĞRENSİN CANIM DAHA İİYİ OLUR BENCE .BENMKİNİ EŞİM VURDU HEP YİNE BAŞLAYINCA O VURACAK  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

ยรlคภ๓คz göภlüm

iğne yaptırdım her gün aynı saatte yapmak gerekiyormuş

ayy

evet canım hergün aynı saatte yapman gerekir kaçırma saatini :opucuk: :opucuk:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: ayy - 11 Ekim , 2012, 17:05:17
evet canım hergün aynı saatte yapman gerekir kaçırma saatini :opucuk: :opucuk:

ay bunu söylemen iyi oldu hiç buna dikkat etmezdim...

melek100lü

günaydın ayşecim tekrardan hayırlı olsun canım inşallah seninde yüzün güler canım  :opucuk: :love9:

ยรlคภ๓คz göภlüm

günaydın canım, çok sağol... nasılsın

melek100lü

evle uğraşıyorum bende biraz yorgunum ama mutluyum  :opucuk:

sen nasılsın canım  :opucuk: moralin nasıl inşallah az kaldı seninde güzel haberini almaya

allah ın izniyle sorunsuz bir gebelik olur inşallah canım  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

ben çıkıyorum allah a emanet ol  :amin: kendine iyi bak canım  :flowers: :love9: